Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się tak zdarzyć, wydawało się,że skoro Eleven ma mecze pierwszego wyboru to dużo rzadziej będzie Bayern w Canal+ ,a było jednak inaczej. Co warto zauważyć to niektorzy cały czas podkreślają,że ,że Eleven nie ma całej LL , a można to odwrócić i powiedzieć ,że Canal+ nie ma całej LL - zależy jak się patrzy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu nadawcom się taki układ opłacał i tak się stało, tak samo będzie z PGE Ekstraligą od następnego sezonu. Co do twojej uwagi - można zmienić operatora. Jednak zobaczcie jak się zmieniła perspektywa- przed erą Eleven La Liga to było właśnie te 3-4 mecze na kolejkę i to była całościowa liga,a teraz całość oznacza transmitowanie 10 spotkań. Wejście Eleven zrobiło tą dużą zmianę dla polskiego fana. To jest ich zasługa chyba już "na wieki". Teraz Polsat dostosowuje się do tego standardu full z LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu nadawcom się taki układ opłacał i tak się stało, tak samo będzie z PGE Ekstraligą od następnego sezonu.

 

Z PGE Ekstraliga nie będzie tak samo jak z LaLiga. C+ ma pierwszeństwo wyboru dwóch spotkań i zawsze będą transmitować mecze niedzielne. Eleven dostanie piątek i dwa mecze które im pozostawi C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że będą następujące mecz:

Barcelona - Villareal

Real - Eibar

Atletico - Valencia

 

I co, Real byłby drugim wyborem?

Pewnie niestety kryterium będzie oglądalność i tu więcej kibiców będzie zainteresowania łojeniem Levante przez Real czy Barcelonę podczas gdy meczem kolejki może być pojedynek widowiskowo grającego Eibar z grajacym do końca Espaniolem (które zajmować mogą miejsce w pierwszej szustce w tabeli) - Ale wybór nigdy nie będzie podyktowany gustem koneserów laliga :( "Wola ludu wolą Bogów" 

Ja mam nadzieję że nc+ w 100% wykorzysta 5 slotów spotkań do jakich mają prawa zakupione - bo o 11 jestem spokojny :D 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PGE Ekstraliga nie będzie tak samo jak z LaLiga. C+ ma pierwszeństwo wyboru dwóch spotkań i zawsze będą transmitować mecze niedzielne. Eleven dostanie piątek i dwa mecze które im pozostawi C+.

Skąd takie informacje? Bo wychodzi na to, że to C+ ma lepszy kawałek tortu jednak. No i jeśli mają pierwszeństwo wyboru dwóch meczów to zawsze będą pokazywać Real i Barcelonę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.    Mamy  4 kanały Eleven   a w Polsacie nadal tylko 3.  Tyle że  Eleven trochę  schudło z praw.   Nie ma  Ligue 1?  czyli nie będzie Neymara itd.  Nie ma szkotów   ?  Sport Klub HD  będzie transmitować.  Co jeszcze stracili?   Liga Brazylijska?  Co Eleven nie przedłużyło  i  gdzie te prawa poszły na inne kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.    Mamy  4 kanały Eleven   a w Polsacie nadal tylko 3.  Tyle że  Eleven trochę  schudło z praw.   Nie ma  Ligue 1?  czyli nie będzie Neymara itd.  Nie ma szkotów   ?  Sport Klub HD  będzie transmitować.  Co jeszcze stracili?   Liga Brazylijska?  Co Eleven nie przedłużyło  i  gdzie te prawa poszły na inne kanały?

Liga Francuzka trochę na wyrost była bardziej Monaco TV i PSG TV. Co stracili bardziej się podzielili z nc+ ligą Hiszpańską. Ligi Szkockiej czy Brazylijskiej już od dawna nie ma chyba ostania transmisja zeszłym roku. Belgijska jest jak im się przypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info o laliga godziny spotkan 1 kolejka dla eleven i canal+

 

17.08.2018

20.15 Girona z Valladoid

22.15 Betis z Levante

18.08.2018

18.15 Celta Vigo- Espanyol

20.15 Villareal - Real Sociedad 

22.15 Barcelona - Alaves

19.08.2018.

18.15 Eibar- Huesca

20.15 Vallecano-Sevilla

22.15 REAL MADYT -Getafe

20.02.2018

20.00 Valencia - Atleico madryt

22.00 Atletico Bibao-Legans

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej subiektywnej perspektywy konesera laliga mecz pierwszego sortu bezapelacyjnie to pojedynek  Valencia - Atleico Madryt

 

Argumenty? 

- Rewanż za porażkę z minionej rundu wiosennej  kiedy Valencia miała szansę przeskoczyć w tabeli Real Madryt i zająć 3 miejsce

- Wszak to pojedynek 2 z 4 zespołem laliga sezonu 2017/2018

- Wzmocniona Valencia Diakhaby  z Lyonu  czy Piccini ze Sportingu 

- Ciekawe jak zaprezentuje się Martins w barwach Atletico  czy Rodrigo pozyskany z Villareal

 

Ale 70% Januszy podobnie jak koncerny 11 czy nc+ rozważać będą czy nr 1 jest batalia Barcelona - Alaves bo Blaugrana męczyła się niemiłosiernie z nimi w ostatniej rundzie lub  może Real - Getafe ostatnio nudne 3:1 :/ 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z Bundesligą, czyli Bayern numerem jeden w 90%, z kim by nie grał. W zależności pewnie od atrakcyjności rywala mecze Realu i Barcelony będą na przemian pierwszym wyborem. Zresztą nie interesuje mnie w ogóle ten temat, bo mam i Canal+, i Eleven. Jedynie różnica taka, że obraz lepszy będzie na C+. Komentatorzy raz lepsi na Eleven, raz na C+ - w zależności od nazwisk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z Bundesligą, czyli Bayern numerem jeden w 90%, z kim by nie grał. W zależności pewnie od atrakcyjności rywala mecze Realu i Barcelony będą na przemian pierwszym wyborem. Zresztą nie interesuje mnie w ogóle ten temat, bo mam i Canal+, i Eleven. Jedynie różnica taka, że obraz lepszy będzie na C+. Komentatorzy raz lepsi na Eleven, raz na C+ - w zależności od nazwisk. 

Ciebie nie interesuje mnie tak bo nie chce mi się wydawać kasy tylko po to by oglądać jeden mecz co dwa tygodnie w C+jako kibic Valencii 

z mojej subiektywnej perspektywy konesera laliga mecz pierwszego sortu bezapelacyjnie to pojedynek  Valencia - Atleico Madryt

 

Argumenty? 

- Rewanż za porażkę z minionej rundu wiosennej  kiedy Valencia miała szansę przeskoczyć w tabeli Real Madryt i zająć 3 miejsce

- Wszak to pojedynek 2 z 4 zespołem laliga sezonu 2017/2018

- Wzmocniona Valencia Diakhaby  z Lyonu  czy Piccini ze Sportingu 

- Ciekawe jak zaprezentuje się Martins w barwach Atletico  czy Rodrigo pozyskany z Villareal

 

Ale 70% Januszy podobnie jak koncerny 11 czy nc+ rozważać będą czy nr 1 jest batalia Barcelona - Alaves bo Blaugrana męczyła się niemiłosiernie z nimi w ostatniej rundzie lub  może Real - Getafe ostatnio nudne 3:1 :/ 

Przecież jest wiadomo połowa meczów z kolejki tu  a druga tu z wyjątkiem Barcelona z Realem to nie ma znaczenia jaki mecz i który wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś tam znaczenie ma: bo na zasadzie szachownicy raz jedni a raz drudzy wybierać będą spotkanie pierwszego sortu...

Więc na przykładzie tej kolejki dla kibica laliga posiadającego 11 bez nc+ meczem nr jeden ze względu na poziom sportowy powinien być pojedynek na Estadio Mestalla.

 

Ale w praktyce będzie to wyglądało faktycznie tak, że meczem nr 1 i 2 będzie zawsze pojedynek Realu i Barcelony a istotny dla osoby faktycznie zainteresowanej tym co dzieje się w całej  Laliga będzie to kto w danej kolejce posiadać będzie mecz nr 3 dzięki czemu obejrzeć będzie można np. Derby Kraju Basków. (choć rozumiem, że z punktu widzenia osoby mającej dostęp do canal + i eleven wywód bez znaczenia), a jedynie dla  a niszy żywo zainteresowanej innymi meczami laliga gdzie widownia nie przekracza 20.000 w eleven). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...