Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Skoro I liga poszła do polsatu to orange sport w sumie już nie istnieje. Ale nie wierzę, że ten kanał czy kanały będą bez dodatkowych opłat. Mi te ligi akurat do szczęścia nie są aż tak bardzo potrzebne ale fajnie czasu było spojrzeć na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek praw sportowych w Polsce się zatrząsł. FOX tylko mówił o wejściu, tu bez rozgłosu weszła firma i naprawdę jak na początek to lista praw jest imponująca. Jakby nie patrzeć dla NC+ przedłużenie praw do Ligue1 i Serie A nie była priorytetem( zresztą tą drugą stracili już raz na rzecz platformy n) i biorąc pod uwagę spiętrzenie liczby praw do przedłużenia istniała możliwość utraty części praw, choć zapewne by tak się nie stało gdyby nie pojawił się nowy gracz- czyli Eleven . Bolesna wydaje się utrata LM piłkarzy ręcznych dla NC+. Dla widzów może to być korzystne, może być więcej meczów z Serie A i Lique 1.. Pytanie o dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o dostępność.

 

Moim zdaniem nie będą to kanały premium. Za mało polskiego sportu, a za ligę włoską, francuską czy Formułę 1 Polacy nie będą chcieli płacić, chyba, że maniacy.

 

Moim zdaniem kanały te będą dostępne jako kanały płatne "od gniazdka" i będą wsadzane do wyższych pakietów. Bo tak będą mogli zarobić najwięcej + z reklam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy kanał ma być również w internecie, mam nadzieje że bez przymusu wykupywania go w ofercie telewizyjnej. To byłby spory plus dla mnie. Cały czas liczę, że w kolejnym przetargu na Premier League będzie opcja PL Pass, która jest chyba dostępna w Nowej Zelandii. To działa podobnie jak NBA League Pass, żadnych umów z TV, ogląda się mecze w internecie. Gdyby było tak z Premier League to biorę taki Pass i ten nowy kanał w ofercie internetowej i mam gdzieś Rosłonia, Rudzkiego czy nawet Twara, niech sobie komentują cały dzień dla TV, ale dajcie mi wybór. Zapłacę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pokazują Serie A w takim stylu

sobota 18

sobota 20:45

niedziela 12:30

niedziela 15

niedziela 20:45

ewentualny mecz poniedziałkowy

 

Wystarczy do tego 1( ! ) kanał sportowy aby pokazać co kolejkę około 5 spotkań live. W Canal + nie umieli tego zrobić mimo że mieli kilka kanałów więcej. Kupili najtańszy pakiet,kiepsko opakowali ( Milko !!!!!!) i wmawiali opini publicznej że Serie A ma słabą oglądalność a to była ich wina. Zobaczymy co pokaże nowy nadawca. Na ich miejscu zatrudniłbym większość ludzi z Orange Sport bo to świetni fachowcy.

 

Gorzej niż teraz ( symboliczne 2 mecze ) napewno nie będzie.A jak dadzą więcej to ja chętnie zapłacę za ten kanał.

 

Canal+ powinien brać szybko puchary angielskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pokazują Serie A w takim stylu

sobota 18

sobota 20:45

niedziela 12:30

niedziela 15

niedziela 20:45

ewentualny mecz poniedziałkowy

 

Wystarczy do tego 1( ! ) kanał sportowy aby pokazać co kolejkę około 5 spotkań live. W Canal + nie umieli tego zrobić mimo że mieli kilka kanałów więcej. Kupili najtańszy pakiet,kiepsko opakowali ( Milko !!!!!!) i wmawiali opini publicznej że Serie A ma słabą oglądalność a to była ich wina. Zobaczymy co pokaże nowy nadawca. Na ich miejscu zatrudniłbym większość ludzi z Orange Sport bo to świetni fachowcy.

 

Gorzej niż teraz ( symboliczne 2 mecze ) napewno nie będzie.A jak dadzą więcej to ja chętnie zapłacę za ten kanał.

 

Canal+ powinien brać szybko puchary angielskie.

Pamiętaj że jeszcze mają Francuską i sobotnie mecze o 21 i niedzielne o 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z czasem mają być ponoć kolejne kanały.

 

ELEVEN SPORTS NETWORK to grupa medialna nadająca sportowe kanały premium, która ma duże doświadczenie zarówno na rynku międzynarodowym, jak i polskim. Inwestorzy wprowadzali na rynek wiodące kanały sportowe w całym regionie Azji.

Trochę chyba kłamią, bo przecież oni NIGDZIE nie nadają. Nawet w Azji. W Azji rządzą FOX SPORTS, beIN SPORTS (Indonezja, Singapur, Hongkong), STAR Sports (21st Century Fox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy kanał ma być również w internecie, mam nadzieje że bez przymusu wykupywania go w ofercie telewizyjnej. To byłby spory plus dla mnie. Cały czas liczę, że w kolejnym przetargu na Premier League będzie opcja PL Pass, która jest chyba dostępna w Nowej Zelandii. To działa podobnie jak NBA League Pass, żadnych umów z TV, ogląda się mecze w internecie. Gdyby było tak z Premier League to biorę taki Pass i ten nowy kanał w ofercie internetowej i mam gdzieś Rosłonia, Rudzkiego czy nawet Twara, niech sobie komentują cały dzień dla TV, ale dajcie mi wybór. Zapłacę!

Kanały. Na początku mają być dwa kanały ;)

 

Szefem redakcji tego kanalu ma byc Patryk Mirosławski. Plotki o tym ze Miroslawski obejmie nowa fuche pojawily sie w Asie Wywiadu

 

W której dokładnie minucie jest ta kwestia.? :-)

Od 21.56

Stanowski jego i tak potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi ludzie w redakcji. Szefem Patryk Mirosławski :arrow:https://twitter.com/K_Stanowski/status/ ... 2880124928 ;)

Pare faktow o Mirosławskim:

- ma .... 25 lat

- jego ulubionym sportem jest biathlon, sportem nr 2 jest dla niego pilka nozna. Lubi rowniez tenis. Czesto jego goscmi w Asie Wywiadu sa ludzie zwiazani z boksem.

- jego ulubione ligi to belgijska, niemiecka, angielska i hiszpańska. Jego kontrowersyjny komentarz przy okropnym faulu na Wasilewskim

- ma nie pieńku z Bonkiem, ktorego nie lubi

Wywiad z Miroslawskim

i

Wiecej o nim http://taksiegra.com/patryk-miroslawski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pokazują Serie A w takim stylu

sobota 18

sobota 20:45

niedziela 12:30

niedziela 15

niedziela 20:45

ewentualny mecz poniedziałkowy

 

Wystarczy do tego 1( ! ) kanał sportowy aby pokazać co kolejkę około 5 spotkań live. W Canal + nie umieli tego zrobić mimo że mieli kilka kanałów więcej. Kupili najtańszy pakiet,kiepsko opakowali ( Milko !!!!!!) i wmawiali opini publicznej że Serie A ma słabą oglądalność a to była ich wina. Zobaczymy co pokaże nowy nadawca. Na ich miejscu zatrudniłbym większość ludzi z Orange Sport bo to świetni fachowcy.

 

Gorzej niż teraz ( symboliczne 2 mecze ) napewno nie będzie.A jak dadzą więcej to ja chętnie zapłacę za ten kanał.

 

Canal+ powinien brać szybko puchary angielskie.

Pamiętaj że jeszcze mają Francuską i sobotnie mecze o 21 i niedzielne o 21

 

Sobotnie mecze L1 rozgrywane są o 20. I to zazwyczaj 4-5 spotkań o tej samej porze. A z ligą szkocką kolidował bym na przykład niedzielny mecz L1 rozgrywany o 14. Myślę że mogli by działać w stylu francuskiego BeIn Sportu mają dwie anteny i dają radę całkiem dobrze a mają w dodatku La Lige i puchary europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie było z Eleven, jak właśnie było z Orange sport i SportKlubem. Na początku super fajnie, ale z czasem padaka.

 

Chociaż patrząc na zaplecze i znajomości/układy jakie mają, czyli MP & Silvę (Andrea Radrizzani jest w Eleven, a to współzałożyciel MP & Silvy) w końcu , to raczej nie powinno dojść do takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pokazują Serie A w takim stylu

sobota 18

sobota 20:45

niedziela 12:30

niedziela 15

niedziela 20:45

ewentualny mecz poniedziałkowy

 

Wystarczy do tego 1( ! ) kanał sportowy aby pokazać co kolejkę około 5 spotkań live. W Canal + nie umieli tego zrobić mimo że mieli kilka kanałów więcej. Kupili najtańszy pakiet,kiepsko opakowali ( Milko !!!!!!) i wmawiali opini publicznej że Serie A ma słabą oglądalność a to była ich wina. Zobaczymy co pokaże nowy nadawca. Na ich miejscu zatrudniłbym większość ludzi z Orange Sport bo to świetni fachowcy.

 

Gorzej niż teraz ( symboliczne 2 mecze ) napewno nie będzie.A jak dadzą więcej to ja chętnie zapłacę za ten kanał.

 

Canal+ powinien brać szybko puchary angielskie.

Pamiętaj że jeszcze mają Francuską i sobotnie mecze o 21 i niedzielne o 21

 

Sobotnie mecze L1 rozgrywane są o 20. I to zazwyczaj 4-5 spotkań o tej samej porze. A z ligą szkocką kolidował bym na przykład niedzielny mecz L1 rozgrywany o 14. Myślę że mogli by działać w stylu francuskiego BeIn Sportu mają dwie anteny i dają radę całkiem dobrze a mają w dodatku La Lige i puchary europejskie.

Francuski Bein Sport ma 3 kanały i do tego 7 serwisowych gdzie pokazują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...