Skocz do zawartości

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu


maciejolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszą mnie wycofywanie osób, z koncertu, który został już odwołany. To już manifestacja. Doskonale wiemy,że z muzyką będzie tak jak z kabaretami w TVP.

Wyrazy współczucia dla Pani Maryli. Jednakże odkładając na chwilę tą sprawę, niestety, ale Pani Maryla Rodowicz kluczyła w tej sprawie. Teraz rezygnuje i pisze o politycznym skandalu, a trzy dni wcześniej zapewniała, że żadnej sprawy nie było. To rzutuje na jej wiarygodność. Obawiam się, że dla TVP będzie to efekt kuli śniegowej, podobnie jak przy kabaretach i skandal z Kayah spowoduje, że znacząca część polskich piosenkarzy nie będzie chciała występować w TVP. Mnie tylko zastanawia, że kierownictwo TVP w ogóle nie ma wyobraźni i nie przewiduje, jakie jedna decyzja może nieść za sobą konsekwencje. Wcale mnie nie zdziwi, jak w ogóle tego Opola nie będzie. Szkoda, bo w tamtym roku było spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem do Pani Maryli szacunek po jej wypowiedziach na temat Reprezentacji podczas EURO2016. Macie racje, trzy dni temu pozuje z Kurskim do zdjęć jaki to jednak wspaniały prezes, a media kłamią w sprawie Kayah. Wczoraj pisze w pierwszych słowach o politycznych skandalach, a dopiero potem wspomina, że jej mama zmarła. Nie lepiej napisać coś w stylu - mam rodzinną tragedię, przepraszam, ale koncertu nie będzie. Tak dalej trwa burza medialna.


Od wczoraj wpadła mi w ucho jedna z propozycji koncertu Debiutów:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę, że Rodowiczki wreszcie na festiwalu w Opolu nie będzie! Normalnie już patrzeć na nią nie mogę! Co roku opolski festiwal praktycznie kręci się wokół niej. Starczy już tego...

Martwi natomiast to, że kolejni artyści rezygnują z występu na tegorocznym opolskim festiwalu. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie jeszcze ten festiwal się nie odbędzie... :? A to już byłaby chyba tragedia, zwłaszcza dla samego Opola... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek, Cerekwicka, Szpak, a więc to co przewidywałem wczoraj. Tymczasem cennik w Czerwcu miał być najdroższy właśnie przy LM i festiwalu. Patrzę na komentarze pod postem Michała Szpak i widzę,że komentarze są zróżnicowane- od całkowitego poparcia do takich,że M. Szpak nie powinien się dawać wciągać w politykę i wystąpić dla widzów. No cóż - każdy to już oceni sobie sam. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, że spora część artystów muzycznych wycofa się z tegorocznego Festiwalu w Opolu. Najlepiej by było, aby w przyszłym roku to Polsat przejął KFPP w Opolu - i nie ważne że będzie nachalne lokowanie produktu LTE, przerwy na reklamy czy prowadzenie Krzysztofa Ibisza.

 

Skoro Polsat p[beep]rnął kabarety i kabaretony, to niech również p[beep]rnie KFPP w Opolu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Zenon Martyniuk ma już wypełniony kalendarz.  Frontowcu tylko,że Polsat ma swój festiwal i nie wiem czy będzie tak chętny do przejęcia Opola. Raz,że swój Festiwal Polsat organizuje w bardzo zbliżonym terminie, dwa organizacja takiego festiwalu to ogromne przedsięwzięcie i koszta, dużo taniej wychodzą mniejsze imprezy, lepiej zrobić 8-10 kabaretonów niż 1 festiwal- to mówiła sama Nina Terentiew. Może być to co z Opolem, czyli jak zniknie z TVP to umrze.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz @wislok, że na koncert w Opolu by się nie skusił? ;) Chyba, że on też przyłączy się do bojkotu. ;)

Niestety, przez idiotyczne działania prezesa TVP festiwal nabrał mocno politycznego charakteru, i ciężko będzie to teraz odkręcić. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że festiwal w Opolu powoli zmierza ku końcowi. Poza Kayah, Marylą Rodowicz i Kasią Nosowską dzisiaj wycofali się już Kasia Popowska, Kasia Cerekwicka, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny (miał mieć podobnie jak Maryla koncert jubileuszowy), Grzegorz Hyży i Audiofeels. Koncert Premier posypal się więc zupełnie. Nie ma koncertu niedzielnego, czyli najważniejszego. Co dalej?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...