Skocz do zawartości

Copa América


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zbyt radosny futbol zagrała obrona Meksyku, bali się piłkarzy Chile i przyglądali jak padają bramki.

Półfinały:

USA - Argentyna tutaj nie ma się co długo zastanawiać gospodarz turnieju nie ma żadnych szans.

Kolumbia - Chile tu powinno być bardziej wyrównany mecz, faworytem nadal Chile.

Czyli w finale powtórka sprzed roku. A USA nie widzę nawet w walce o 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i już po 3 meczu grupowym Meksyku z Wenezuelą było widać, że w tym Meksyku coś nie funkcjonuje, za dużo prowadzenia piłki, niedokładności, słaba skuteczność, takie luźne podejście do meczu, wygra się sam a zestawiając to z Chile które rozkręcało się z meczu na mecz spodziewałem się czegoś w stylu 3:1  czy 4:1  jakiejś 2-3 bramkowej wygranej Chile z jakimś przypadkowym gole Meksyku (po indywidualnej akcji). O ile sam przebieg meczu mnie nie zaskoczył to wynik już na pewno bo spokojnie zwycięstwo 2-3 bramkami przez Chile a 7-0 to jednak różnica jest spora. 

 

W głowie mam jedną myśl bo skoro tyle bramek pada w 1/4 to pewnie finał Argentyna - Chile/Kolumbia będzie na 0:0 po dogrywce i karne zdecydują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym że gospodarze nie oddali żadnego strzału, nawet niecelnego! To musiał być perfidnie jednostronny mecz. Wychodzi na to, że Romero jak Buffon na Euro  nie dostanie noty za mecz, bo niby za obecność? :lol2:

USA strasznie zawiodło, kreśliłem go na czarnego konia, a oni to jedna z najsłabszych ekip na turnieju. I szczęściu zawdzięczają możliwość gry o 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które oglądały dzisiejszej nocy mecz pomiędzy Kolumbią a Chile. Co TVP 1 nadawała między 3:00 a 4:00? Od 4:10 do 5:05 miała być "Drużyna A". Nastawiłem sobie nagrywarkę, a nagrały się jakieś powtórki Opola. Potem dowiaduję się, że mecz został przerwany po pierwszej połowie z powodu opadów deszczu i burzy. Pewnie czekali na wznowienie meczu, ale jestem ciekaw czy między 3:00 a 4:00 wyemitowali "Drużynę A", czy też w oczekiwaniu na wznowienie meczu nadawali powtórki Opola. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany totalną metamorfozą reprezentacji Chile. W fazie grupowej grali tak bez ładu i składu. Męczyli bułę, byli jacyś tacy niepoukładani na tym boisku. Innymi słowy byli przeciwieństwem tej reprezentacji, którą pamiętałem z czasów Bielsy i Sampaoliego. 

 

Tymczasem przychodzi faza pucharowa, a Chile gwałci Meksyk 0:7 zgłoś się, w kilka minut ogrywa Kolumbię (bez Vidala pauzującego za kartki) i nawet dłuuuuuga przerwa spowodowana burzą z piorunami, która przeszła nad Chicago nie wybija tej drużyny z rytmu. 

 

Powiem więcej. Chile od meczu z Meksykiem przeszło taką przemianę jaką swego czasu FC Barcelona. Wprawdzie daleko mi do porównywania drużyny Sampaoliego do drużyny Guardioli i drużyny Pizziego do drużyny Luisa Enrique, ale... coś w tym jest.

 

Długie utrzymywanie się przy piłce uległo szybkiemu atakowi. Bardzo szybkiemu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna  bez Lavezziego   czyli w ataku Messi   Higuain   i bez formy   Aguero. Nie wiem czy ktoś  inny jako napadzior jest powołany ale jeśli jest to na pewno więcej by wniósł niż   Aguero   bez Di Marii  i Gaitana wszyscy kontujza i mają z głowy turniej. Argentyna  ograła Chile w eliminacjach do mundialu  oraz w gazie grupowej Copa America.   Taki   Banega także zawodzi na całej linii a w Sevilli   był architektem rozgrywającego.

 

Jestem ciekaw czy Chile zakończy mecz w 11  znając  jegomościa Medela.     Rok temu w finale były  karne.  Czy tym razem poznamy  nowego mistrza w regulaminowym czasie gry? Bo nie ma dogrywek chyba są od razu karne.

 

Sampaoli to teraz się weźmie za Seville

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 tygodnie później...

 

Eduardo Vargasowi brakuje trzech goli do wyrównania rekordu wszech czasów. Z wciąż czynnych piłkarzy będący ex-aeqo z Vargasem Guerrero nie został powołany na Copa America 2021. W tej klasyfikacji dość wysoko jest jeszcze Leo Messi, który z 10. trafieniami zajmuje 16 miejsce z ośmioma innymi piłkarzami, którzy zakończyli już karierę. Messi dziesiątego gola zdobył już na tegorocznym turnieju. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...