Skocz do zawartości

Copa América


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że zarówno Argentyna, jak i Brazylia dadzą ciała i wygra ktoś inny.

Sam obejrzę góra kilka spotkań turnieju, Nie zamierzam zarywać nocy, tym bardziej, że przesyt futbolu będzie już z samego EURO. Zresztą z ciekawości zapytam... Są tu tacy, co zamierzają oglądać wszystkie mecze w całości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ani Euro, ani Copa America nie będę oglądał w całości, właśnie ze względu na przesyt futbolu. Meczów jest po prostu za dużo.

Co do faworytów Copa, to Brazylia jest nim chyba tylko z powodu tradycji. Brak najlepszych piłkarzy(Neymar i Thiago Silva), słaby Mundial w ich wykonaniu absolutnie nie predestynują ich do wygrania tego turnieju. Mam nadzieję, że w końcu Argentyna zagra na miarę potencjału i wygra jakąś większą imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu tacy, co zamierzają oglądać wszystkie mecze w całości? :)

Tak ja. 

 

Tym bardziej, że wiele meczów zapowiada się ciekawiej niż niektóre spotkania EURO 2016. 

 

Mam plan obejrzeć nie tylko wszystkie mecze Copa America, ale też EURO. W przeszłości już nie raz udawało mi się obejrzeć jakiś turniej od deski do deski. Teraz będzie z tym nieco trudniej, bo sam nie przypominam sobie takiego natłoku meczów. Tak czy siak rzucam wyzwanie Actimela   :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym obejrzal wszystkie mecze jak podczas ostatnich turniejow itp ale niestety ze wzgledu na prace, niektore bede zmuszony odpuscic z duzym bolem serca :( praca od 8 do 16 niezbyt pozwala na odespanie zarwanej nocki niestety. Tymbardziej ze Euro za dnia od 15 do 23 wiec tv będzie tak czy siak non stop wlaczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ambitne plany niektórych, ale rzeczywiście, jak się pracuje, czy nawet ma szkołę/studia do końca czerwca, nie ma opcji, żeby oglądać EURO i Copa America jednocześnie. Samo obejrzenie dwóch-trzech meczów dziennie potrafi człowieka bardziej zmęczyć niż niejedna praca fizyczna... Ja podobnie jak większość zapalonych kibiców w czerwcu nie będę miał życia - oglądając same mecze EURO. A z racji pracy kilku meczów na pewno nie będę miał okazji obejrzeć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie rozpaczam, że nie obejrzę wszystkich meczów i EURO i CA. Raz, że i tak nie wszystkie będą porywające, a dwa, że po prostu już mi szkoda tyle czasu przewalać na mecze. W weekend można popatrzeć, szczególnie jak pogoda nie jest łaskawą, ale cały miesiąc to już jak dla mnie przesada. Choć kiedyś bym pewnie też zakładał, że obejrzę wszystkie. Trochę już chyba wyrosłem z oglądania wszystkiego co jest związane z kopaniem piłki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, mnie też nie interesują wszystkie mecze, tak samo jak nie oglądam wszystkich filmów czy seriali :). Nawet gdybym miał nieskończoną ilość wolnego czasu, to nie przeznaczyłbym go na oglądanie takich "hitów" jak Jamajka- Wenezuela czy Panama- Boliwia. Zdecydowanie wystarczą mi skróty wielu spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybiorę PVR na CAC. W radio i tak o tym nie dudnią całe dnie jak o Euro. W pracy radia nie ma, a na studiach też raczej CA nie jest tematem nr.1, czyli o brak wyników mogę być spokojny. Bardziej mnie martwi kilka meczów o 15 na EURO, bo niestety tutaj to już nie będzie jak obejrzeć ich bez znania rezultatów. Dojeżdżając do domu pewnie w radio coś będzie, a potem mecze od razu o 18, więc i tak komentatorzy przypomną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wyzwanie siedzieć przed telewizorem między 14:50 (a nawet 13:00 -Euro) a 6:30 rano (CA).

EDIT: Z góry przepraszam, moge się trochę pomylić z godzinami,nie sprawdzałem dokładnie godzin meczów na CA w czasie trwania Euro, widziałem tylko pierwsze mecze CA, że będa do 6:30 rano, więc pociągnąłem to tak ogólnie.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy mundial, EURO i Copa America to święto. Specjalne miesiące w roku. 

 

Szczególnie te dwie pierwsze imprezy, bo moje premierowe Copa America to rok 1999. Wcześniejszego nie oglądałem choć miałem na rozkładzie kilka/kilkanaście meczów MŚ 1994 (w formie retransmisji z VHS, wujek nagrywał kilka/naście godzin po transmisji live). Nawet kojarzę turniej piłkarski na IO w Barcelonie, ale tylko kojarzę, bardziej przez pryzmat atmosfery tamtych dni niż kolorowych obrazków. Na pewno oglądałem finał na świeżym powietrzu w jakimś kinie letnim puszczanym na jakimś projektorze. Nieświadomy zasad i w ogóle. EURO 96 pamiętam już nieźle, a Coupe du Monde już dobrze (a nawet bardzo dobrze). Mundial we Francji mnie uwiódł, EURO 2000 zaszczepiło we mnie miłość do futbolu na amen. Po drodze były jeszcze wybiórczo wieczory z europejskimi pucharami. Legia, Widzew, Ajax, Juventus, BVB, Panathinaikos, Inter, Real, MU, Monaco, Barcelona... i jeśli turniej France '98 mnie uwiódł, a ME w Belgii i Holandii rozkochało to europejskie puchary w latach 1995-2005 mnie co najmniej ukształtowały. Moja przygoda z ligami piłkarskimi była o wiele krętsza, bo przez wiele lat sprowadzała się właściwie tylko do skrótów, magazynów typu: Europejski Przegląd Piłkarski (TVP2), Laola w DSF, Eurogole, Ran, 90* minuto, Domenica Sportiva, Bundesliga Pur, Hattrick, magazyn Gol...

 

Wracając do meritum. Ligę Mistrzów, ligi krajowe człowiek ma co rok i co tydzień. Natomiast imprezy typu Mistrzostwa Świata, Europy, Igrzyska tylko raz na cztery lata i to tylko przez jeden miesiąc. Nie byłbym sobą gdybym to przegapił.

 

Dla mnie to tradycja. Taka sama jak kolekcjonowanie Skarbów Kibica, co zresztą też kultywuję już od wielu, wielu lat. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że to wyzwanie, ale zamierzam obejrzeć wszystkie mecze Euro oraz jak najwięcej meczów Copa America. Problem będzie tylko jak będę musiał wstać na 6:00 czy 7:00, a mecze są do 4:00 czy 6:30 i wtedy może być problem, ale są jeszcze ewentualnie powtórki.

 

A skarby kibica przed mistrzostwami to też reguralnie zbieram. Tylko jest jeden problem, zazwyczaj wychodzą w dzień mistrzostw i jednego dnia przed mistrzostwami nie da się tego wszystkiego przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasowe trzymały jeszcze poziom. Przynajmniej kiedyś.

 

Teraz kiedy wziął się za to Rudzki to poziom SK Ekstraklasy bardzo obniżył loty. Może nie stało się to z dnia na dzień, bo już za Kality wyglądało to słabo, ale obecnie jest jeszcze gorzej.

 

I tak na tle PS jeszcze gorzej wypada PN. Do pewnego czasu kupowałem je z przyzwyczajenia, potem właściwie całkowicie zaprzestałem. Mnóstwo błędów. Niektóre były tak ordynarne, że powtarzały się kilka dobrych lat z rzędu.  

 

 

Ja kupuję zawsze Skarby Kibica:

- na mundial (z PS, kiedyś z PN)

- na EURO (z PS, kiedyś z PN)

- na Ligę Mistrzów (PS)

- Ligi w Europie (PN, ale teraz już nie kupuje, bo te wydania gazetowe i dziwny format kompletnie obrzydziły mi dalsze kolekcjonowanie)

- Ekstraklasę (PS, kiedyś PN)

- I Liga i niższe ligi (PS)

- okazjonalnie też na Igrzyska Letnie/Zimowe, Formułę 1, jakieś pojedyncze edycje typu Lech w Lidze Europy, finał Ligi Mistrzów: Barcelona vs Juventus (PS)

 

 

ja tez zbieram skarby kibica przed wielkimi turniejami :wink:

 wie ktos czy na copa america ukaze sie jakis skarb kibica?

Osobiście nie mam żadnego. Miałem chyba tylko w wydaniu internetowym. Bardzo porządny, bo zrobiony przez pasjonatów-amatorów. Musiałbym poszukać. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...