Jump to content

Recommended Posts

Nie bardzo, to nie jest operator wirtualny (MVNO), tylko odrębna marka P4. Ale dawno się zatrzymali. To nigdy nic dobrego nie wróży.

Edited by jaszek
  • Sad 1

Ciekawe co Iliad zrobi z Fakt Mobile?

https://businessinsider.com.pl/media/play-przejecie-przez-francuski-iliad/0evf0vc

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/francuzi-kupuja-play-co-teraz-bedzie

Chyba zacznę się rozglądać, gdzie w razie czego można czmychnąć... 😱

Może za Fakt Mobile dadzą Free Mobile? :)

Edited by SatExpert

To, czy i kiedy coś zrobią z Fakt Mobile zależy nie tylko od Playa lub jego właściciela, ale zapewne też od Ringier Axel Springer. Ewentualne poważniejsze zmiany będą zapewne zakomunikowane z wyprzedzeniem i będą wprowadzene w momencie (re)negocjacji umowy pomiędzy tymi firmami.

Rynek telefonii komórkowej się zmienia dość dynamicznie (szczególnie w dziale operatorów wirtualnych, próbujących konkurencyjnymi ofertami "przebić się" na rynku) i szukając teraz ofert, a zmieniając sieć np. za rok możemy mieć nieaktualne informacje, więc myślę, że nie ma co się martwić na zapas. Ja jestem spokojny o mój numer w Fakt Mobile. :)

Edited by mp107
2 godziny temu, mp107 napisał:

Ja jestem spokojny o mój numer w Fakt Mobile. :)

Wiesz, ja mam złoty kupiony na Alle i przeniesiony do FM i spadek po FOLX-ie również przeniesiony do FM, więc jestem megaczujny w kwestii co się wydarzy z Fakt Mobile, bo nie chciałbym ich stracić... 😕

2 posty wyżej jaszek wyjaśnił temat, a wy dalej klepiecie bez sensu.

Fakt mobile to MNO Playa. Play kupił od Axela prawa do wykorzystywania nazwy, grafik faktu i to wszystko. To nie jest operator wirtualny, tylko marka P4.

Podobnie jak Tu Biedronka to MNO T-Mobile.

Jak dalej nie wierzycie to otwórzcie dowolny PDF "Faktu", czy Biedronki i sprawdźcie, kto wam świadczy usługi. Nie firma krzak z 5000 zł kapitału w KRS, tylko któryś z operatorów infrastrukturalnych.

I dodałeś w kolejnym, że nie chcesz stracić swoich super numerów. Czyli dalej nie rozumiesz, że podmiotem świadczącym tobie usługi jest P4 😗

W razie likwidacji sumbarki (bo umowa na wykorzystywanie marki faktu się skończy) przeniosą cię do Play i to wszystko. Tak jak to było np. z klientami MNO MTV Polska. Projekt zakończony i migracja bazy do T-Mobile na kartę.

Zapewne z Fakt Mobile nowy właściciel nic nie zrobi. Może nawet nie zauważy od razu, że coś takiego działa :) Nie widzę od dłuższego czasu chęci jakiegokolwiek rozwoju marki. 

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Like 1