Skocz do zawartości

Zapy kanałów - propozycje


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zarzadzam kilkoma stronami www, najwieksze zjadaja 200 gb jedna, druga ok 100 miesiecznie... i nie generuje to nawet jakiegos mega kosztu - wiec dziwne tlumaczenie dla mnie. swoja droga, duzy zap dobrze skompresowany w jpg, bedzie wazyl mniej niz maly 65% standardowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To zobacz ile ZAP'ów poszłoby z tematu o zmianach na różnych satelitach, tam ze 3 strony mają ZAPy jak nie więcej :roll: wg mnie taki dział nie jest potrzebny, poza tym ludzi mogliby sobie nabijać przez to posty a wiadomo, że oto nie chodzi. A pewnie jeszcze duża część ludzi brałaby ZAPy z innych stron a nie sama robiła, więc ma to sens? No nie bardzo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam zrobic zap jesli nie jednokrotnie bawie sie antena i moglbym zrobic jakis zap nie wiem jak rozjasnicie mi jakos umysl ????

podejrzewam ze nie tylko mi...

Przy Twoich tunerach to tylko nagrywarka DVD. Ewentualnie aparat cyfrowy ale jakość nie będzie rewelacyjna.

 

Taki dział z Zapami byłby nawet fajny. Zwłaszcza z Zapami z przekazów :)

Jeśli chodzi o nabijanie postów to, przynajmniej w phpbb by Przemo, można "wyłączyć tematy w których naliczane są posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nagrywarke dvd czyli co mialbym robicjest mozliwosc robienia zap w tej nagrywarce czy miales na mysli nagranie jakiejs sciezki i umieszczenie jej na you tube? chyba nie o to tu chodzi a jaka jest opcja z aparatem cyfrowym zaznaczam ze nie chcialbym robic zdjecia telewizorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatem to właśnie zdjęcie telewizora. Jeśli masz nagrywarkę to nagrywasz fragment, jeśli jest coś ciekawego w tv, ładujesz płytke do komputera i albo w playerze robisz screenshot albo wczytujesz mpeg-a do Virtualdub i tam robisz zrzut dokładnie tej klatki filmu którą chcesz.

Np. wczoraj i dzisiaj było wyjątkowo dużo literówek na TVN24. Mam kartę DVB ale zanim ja uruchomię to już zdążą poprawić. Czasem ciekawe rzeczy można zaobserwować na wszelkiej maści telegrach. Czasem literki ustawiają się w rożne dziwne wyrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem byłoby zamieszczanie zapów z różnych płatnych platform i transponderów gdzie się znajdują kodowane kanały.

Jeśli taki dział powstanie, od razu będę chętnym żeby wrzucać na bieżąco zapy chociażby z takich platform czy transponderów jak Max TV, Viasat (Baltics), TPS, Tricolor TV, klika ciekawych ze Sky Digital, MTV Networks Europe, CanalSat, Canal Digital Satelliet, UPC Direct, ITV Partner,

Cyfra+, Nova, Bis TV,TV Tel.

Mam takich screenów wiele (na razie na DVD), więc jeśli taki dział powstanie to zabieram się od razu do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...