Skocz do zawartości

Zapy kanałów - propozycje


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapy kanałów uważam za ciekawą pozycję Serwisu SatKurier. Mam jednak dwie propozycje.

Pierwsza z nich to nieznaczne powiększenie zrzutów ekranowych.

Druga propozycja to posegregowanie zapów według nazw kanałów i satelitów.

Te rozwiązania zapewne ułatwiłyby przeglądanie zrzutów (sam czasami kilkadziesiąt minut szukałem zrzutu danego kanału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmieszna sprawa, ale planowaliśmy wraz z nową grafiką zrezygnować z ZAP-ów wogóle i pozostać tylko przy publikowaniu ZAP-ów tylko w Zmianach na orbicie...

 

Propozycja dopisana. W takim razie trzeba będzie to jeszcze przemyśleć :wink:

 

Ale w sumie jest już świetna strona prezentująca ZAP

 

http://www.ic-zaps.tivi.pl/

 

Zresztą dodać należy, że jej autor jest wśród nas ;) Pozdrawiamy satfree :D Wraz z grupą SAT zapaleńców zgromadzili ZAP-y z chyba większości kanałów dostępnych nad europejskim niebem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Piszę tutaj, gdyż temat po części jest związany z moją stroną ;)

 

Chciałbym poinformować, że od jutra serwis INFOChannel Zaps zmienia swój adres na http://www.ic-zaps.com (stary będzie działać do 1 kwietnia)! W najbliższych tygodniach planuję uruchomienie nowych działów m.in zdjęć kart kodowych.

 

Wszystkich serdecznie zapraszam do regularnego odwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Fajnie zobaczyć jakiś egzotyczny zap. Zawsze to przybliża nam jakieś nieznane wcześniej kanały. Poza tym na zapach często uchwycone są logo kanałów, co mnie np. interesuje. Ciekawą stronką z logo kanałów jest LogoSat. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta panie james_b, otóż trzeba być satelitarnym szperaczem ;)

Ja taką osobą jestem i mam mnóstwo takich materiałów z płatnych zagranicznych platform, niestety nie w formie zappów tylko w formie materiałów na DVD.

Jak będzie taka potrzeba i możliwość to i ja zacznę tutaj wrzucać zappy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że są jakieś ograniczenia w transwerze, ale może by tak zrobić coś, żeby jednak były większe ZAPy, może droższe reklamy :?:

 

A tak na marginesie to niektóre stare ZAP'y nie działają, dlaczego :?:

 

Edit PawelU1981

Kolego ten post zawiera więcej błędów niż ser dziur. Powinno być nie z transferze, a w transferze, poza tym z treści postu wynika, jakby to ograniczenia w transferze miały być większe, a nie Zapy, słowo niektóre piszemy razem. Bardzo proszę, na zwracanie uwagi, co i jak piszesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapy powinny być większe minimum 640x480

Aby nie trzeba było oglądać zdjęcia pod lupa aby cos dostrzec:)

Boisz sie o transfer...

Dopiero zobaczysz jak ci będzie ubywać transferu miesięcznego jak na SB będzie coś sie działo...

Wiem bo prowadziłem forum z SB i to na vB i SB strasznie zżerało transfer a w przypadku vB SB nie potrzebuje wiele alei tak ubywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640x480? Po kiego - 400x300 wystarcza - i tak czasami to są powiększenia, bo są kanały nadające 352x288. Nie ma potrzeby.

 

Co do transferu - to że wstawiłeś jakiś badziewny SB, który tłukł transferu, bo był źle wykonany, to nie oznacza, że tu jest tak samo. Jakbyś choć trochę się znał to byś zauważył jak generowany jest tu SB - przez cały dzień wg. statystyk serwera właściwie wszystko jest w normie u nas. Jedyne, czego się obawiam to ilość zapytań do bazy danych, a nie o transfer.

 

PS: vB jest płatny - ciekawe czy o tym wiesz i czy wykupiłeś licencję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A może by tak na forum dawać większe ZAPy. Założyć osobny dział ZAP's i tam podzielić tematycznie CP, C+, N, inne platformy cyfrowe (myślę tu o zagranicznych). Dodatkowo kanały FTA. Możnaby też bardziej ten dział rozbudować np. podzielić kanały tematycznie. Kiedyś coś takiego proponowałem, ale dla serwisu SK, a na forum może by się przyjęło. Byłby zakaz komentowania zapów, tylko by się je podpisywało i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...