Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawda. Multimedia na ogół udostępnia wszystkie ścieżki i napisy. Ale akurat w tym przypadku - nie. Jest to prawdopodobnie chwilowy problem na dosyle. :P Mają wkrótce poprawić.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś w nocy "Przylądek strachu" z De Niro, Nolte, Lange i powiem wam, że się zawiodłem. 

 

Film albo był w pseudo HD, albo to nie było HD. Jakieś 2-3 lata temu widziałem ten sam film na TVP HD i wtedy obraz to była żyleta. Film elegancko odnowiony cyfrowo, z przyjemnością się go oglądało. 

 

Kontent TNT jest fajny, ale poza serialami to szału z obrazem jak na razie to nie ma.  

 

Myślałem, że wraz z rebrandingiem zmianie ulegnie również jakość obrazu, liczyłem, że wiele filmów będzie odnowionych cyfrowo. Także wiele starszych produkcji. Głównie stąd wynika moje rozczarowanie dzisiejszą emisją filmu "Przylądek strachu"... myślałem, że takie filmy z lat 90. to z automatu będą przepięknie błyszczeć w HD. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 odcinku serialu "z Premedytacją" [beep]ko wycieli scenę zastrzelenia napastnika przez policjantkę. Przez to widz nie wie co się wydarzyło i kto mówi prawdę. Echhhh......

Również została wycięta scena seksu, na samym początku, przed tytułem, która też była ważnym elementem fabuły.

 

Po jaką chol.ere dają taki serial po południu i go potem cenzurują?

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 odcinku serialu "z Premedytacją" [beep]ko wycieli scenę zastrzelenia napastnika przez policjantkę. Przez to widz nie wie co się wydarzyło i kto mówi prawdę. Echhhh......

Również została wycięta scena seksu, na samym początku, przed tytułem, która też była ważnym elementem fabuły.

 

Po jaką chol.ere dają taki serial po południu i go potem cenzurują?

Tak mi się zdawało, że jakoś to bez sensu nakręcili..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ramówkę TNT na najbliższe dwa tygodnie. Cóż, robi wrażenie. Ależ oni mają wypasioną filmotekę!

 

Nie brakuje filmów znanych z TCM, ale jest też mnóstwo filmów, których w TCM wcześniej nie było. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że tak. Kanały basic cable też są cenzurowane mimo, że im więcej wolno, po prostu taka jest polityka Turnera.

Zauważ, że filmów jakoś nie ruszają. Czyżby wybiórcza koncesja? :roll:

Oni chyba mają licencję z Ofcomu, a oni nie są aż tacy restrykcyjni. Na pewno mają jakieś "za" i "przeciw", ale nie żeby nakładać cenzurę na jakąś scenkę z serialu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszają. "Goonies" w CN mieli cięcia (w TCM ponoć nie, ale tam emisja była z lektorem).

CN to co innego. W jego przypadku ingerują w wiele pozycji. Natomiast filmy TCM/TNT nie są cenzurowane.

 

To na pewno nie przez koncesje. Europejskie są dużo bardziej liberalne (poza chyba niemiecką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że tak. Kanały basic cable też są cenzurowane mimo, że im więcej wolno, po prostu taka jest polityka Turnera.

Zauważ, że filmów jakoś nie ruszają. Czyżby wybiórcza koncesja? :roll:

Na amerykańskim TNT te sceny o których mowa były normalnie pokazane. Wygląda na to że TNT, podobnie jak Universal czy Sci Fi cenzuruje filmy i seriale (nie wszystkie ale przypadków jest sporo). Zdaje się że wszyscy nadają na brytyjskiej koncesji i w tym bym upatrywał cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...