Skocz do zawartości

Kiedy pojawiły sie pierwsze erotyki na satelicie?


Pablo-1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z erotyków na początku na 100% były:

 

The Adult Channel (nadal istnieje - jak wyżej - Sky Digital)

TV Erotica - pierwszy kanał, który poważnie oszukał abonentów - wyparował, a wraz z nim kasa...

Eurotica - później połączony z Rendez Vous, po licznych zamieszaniach chyba ostatecznie zniknął z orbity, albo ktoś go wykupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja pamiętam, że przez krótki czas na paśmie satelitarnym Polonii1 (ok. 1996r.) w nocy, po zakończeniu emisji transponder zajmował jakiś zagraniczny kanał erotyczny i była to chyba właśnie wspomniana wcześniej Eurotica. Przynajmniej u mnie w kablówce tak było. Czy mógłby ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eros na początku zeszłego roku cyfrowo? Niee to chyba nie ta sama stacja. Fakt, nadawał cyfrowo na 100% ale to bylo gdzieś 1999/2000. Pamiętam dobrze czasy prosperity analogu kiedy to na 13E można było ogladać opócz wymienionych przez @Mr Orbita (tyle że te niekodowane): Venus Tv, Futa Tv, Ring Tv, LiveSat, 69xTv :D w dzień leciały reklamy z panienkami z telefonem a w nocy już było ciekawiej :lol::wink:

Dla zainteresowanych :)

venustv.jpg

livesat.jpg

69xtv.jpg

Niestety nigdzie nie mogę znaleść screena z Futa Tv i Ring Tv (był kiedyś na Kingofsat.com ale usunęli :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam nawet dobry kanał Sex View Live...

Ale wtedy kosztował ponad 1000zł za jeden kanał, nie to co teraz 1000zł za 20 kanałów hehe

Chyba mylisz Sex View z MCT. W tym pierwszym jest 13 kanałów (Sex View XXX na modułach ZetaCAM Blue i 12 pozostałych na kartach Sex View 12+), a w tym drugim 22 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69XTV dzielił czas antenowy z kanałem muzycznym 123SAT na analogowym transponderze HotBirda. Na ten ostatni już kanał erotyczny w analogu załapałem się praktycznie pod koniec jego nadawania, to właśnie wtedy jakoś zakupiłem zestaw satelitarny.

LiveSat pamiętam tylko z nazwy, to własnie ten kanał został zastąpiony przez mieszankę 123SAT/69XTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69XTV dzielił czas antenowy z kanałem muzycznym 123SAT na analogowym transponderze HotBirda. Na ten ostatni już kanał erotyczny w analogu załapałem się praktycznie pod koniec jego nadawania, to właśnie wtedy jakoś zakupiłem zestaw satelitarny.

LiveSat pamiętam tylko z nazwy, to własnie ten kanał został zastąpiony przez mieszankę 123SAT/69XTV.

dokładnie ja jak załozyłem satelitarna w 1999 miałem venus tv futa tv\bvn z holandi i live sat ok 2002 mialem 69xtv i joj tv \adult x (niestety kodowanuy o polnocy )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam tez włoski TVL podajże...

Gdzie w dzień były konkursy SMS, a od 0:00 leciał Hard Core...

Za Free oczywiście... BYło nie tak dawno temu, może rok...

Kanał nadawał na 12.092H z Hot Birda!

Teraz już go niema...

Pamiętam też TV6 z Astry jak nadawali FTA Hard w nocy...

 

A pamiętacie może TVP Erotica??

nadawał kawałek czasu, potem zmienili nazwę z wiadomych względów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...