Skocz do zawartości

Radio Pogoda


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Mam mieszane odczucia co do Radia Pogoda gdyż z jednej strony zlikwidowało kiedyś z racji bycia siecią ostatnią prywatno-lokalną ostoje w Krakowie czyli KRK FM a z drugiej strony zważywszy na oldies i format programu jaki kiedyś prezentowało Radia Alfa uważam stacje za strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
5 godzin temu, WinExpert napisał:

Według mnie radio Pogoda i radio Złote Przeboje powinny zamienić się nazwami. Bo jakoś nazwa Złote Przeboje bardziej mi pasuje do utworów z Radia Pogoda a nie do tych co są grane w ZP

Wystarczyło by pozmieniać profil stacji (playlista) z tej na tamtą:-D

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witamy po bardzo długiej przerwie disco polo na playliście na antenie Radia Pogoda. Tym razem to nie "Wszyscy Polacy" ale "Mydełko FA" na antenie Radia Pogoda zostało wyemitowanie 22.10.2023 roku.W ramach ciekawostki poprzedniczka Radia Pogoda w Poznaniu obcowała głównie w przebojach zespołów D Boom, Top One i Boys.

https://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=17&date=22-10-2023&time_from=16&time_to=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki Disco polo w radiu Pogoda, to dziwa rzecz bo nie sądzę by w radiu Złote przeboje miały by się pojawić piosenki disco polo, wszędzie pchają te disco polo a przecież dla fanów disco polo jest radio Vox Fm, to nie że ja nie lubię disco polo bo lubię tylko może mniej lubię disco polo od rocka czy muyzki pop, dance i muzyki klubowej a tak to uważam za duży przesyt muzyką disco polo w eterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szczerze powiedziawszy nie wiem ile trwa to już, ale Radio Pogoda co najmniej od czasu zapowiedzenia nowych programów zmodyfikowała swoją playlistę i teraz bardziej przypomina Radio Plus. Początkowo myślałem, że mi się wydaje, ale w pogodzie kilka dni temu puszczono Papa Dance i jakiś starszy kawałek Disco Polo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchający Papa Dance 40 lat temu mieli po 15-20 lat. Teraz są w okolicach sześćdziesiątki, więc jak najbardziej muzyka dla seniorów. Lider i wokalista Paweł Stasiak kończy w tym roku 57 lat. Papa Dance bardziej należy do gatunku synth pop i dance niż do Disco-Polo.

Czy piosenki disco-polo były puszczone "incydentalnie" w ramach żartów prowadzącego lub wynikało z uzupełnienia poruszanego tematu? Czy leciały bez żadnej interakcji ze strony prezentera?

Na stronie odsłuchane widzę, że playlista dalej ze starociami od lat 50. do lat 80., z naciskiem na lata 70.  Jeśli było to "Mydełko Fa", to klasyk nad klasykami i jak najbardziej pasuje do tego typu rozgłośni. Jedynie można zastanowić się, czy nie ma w tym kryptoreklamy i powinno być oznaczone jako blok reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałem aby Radio Pogoda puściło w ostatnim czasie cokolwiek z rep. grupy Papa Dance, przynajmniej serwis Odsluchane nic podobnego nie zarejestrował.

Nie można wykluczyć że zagrali Papa Dance jako nierejestrowany wypełniacz w miejscu kiedy leci reklama, ale tego nie da się już sprawdzić.

 

Jesienią owszem zagrali "Mydełko FA" ale tylko dlatego że bohaterem weekendowego pasma Aleja Sław był Andrzej Korzyński. Zagrali w ramach tej audycji również Franka Kimono.

 

Będąc na potańcówce w Bydgoszczy jesienią 2022 udało mi się porozmawiać z prezenterką Radia Pogoda, która mi powiedziała że kiedyś puszczali utwory a'la Disco Polo ale stwierdzili że to wiocha i już nie puszczają. Jako przykład podała zespół Bolter. Jednakże nie do końca zrezygnowali z puszczania tego zespołu, bowiem w tym roku parę razy puszczono ich piosenki, a ostatni raz w miniony piątek.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...