Jump to content
Pablo-1986

Początki i końce polskich kanałów

Recommended Posts

Czy pamięta ktoś kiedy ruszyły pierwsze polskie programy i na jakich satelitach??? Ja pamiętam jedynie start TVN7, TVN24,TVN Turbo, TVN Style i TVP Kultura....

Guest Anonymous

Może ktoś z WAS napisać coś więcej na temat kanału Nasza TV, chyba tak ten kanał się nazywał. Od kiedy i do kiedy nadawał, czy było coś ciekawego do oglądania, może jakieś fotki... itp.

To może podam daty istnienia Naszej TV.

Wystartowała 17 stycznia 1997 roku, a zakończyła działalność (została zmieniona na TV4) 1 kwietnia 2000 roku. Od samego startu była dostępna m.in. przez nadajniki naziemne (np. w Białymstoku), pamiętam, że przed rozpoczęciem regularnej emisji prowadzili testy, puszczali materiały promocyjne :)

No właśnie, wystartowała 17 stycznia wieczorem, chyba ok. 18.00, pamiętacie może pierwszy film jaki wyemitowała ta telewizja?

Przejął je polsat.

Co do NaszaTV:

Ich ostatnie logo (o ile się nie mylę):

naszatv.jpg

Klatka z filmu "Kiler":

kiler3.jpg

Tu widać moje ulubione logo NaszaTV :)

Jak każdy wie 1 kwietnia 2000 roku z przekształcenia Naszej TV i Polsatu 2 powstało TV4.

Atomic przejeło lub sie przekształciło - tego nie jestem pewien w polskie mtv. Tak mi sie przynajmniej wydaje, zawsze ogladalem atomic.

Przejął je polsat.

Co do NaszaTV:

Ich ostatnie logo (o ile się nie mylę):

naszatv.jpg

Ostatnie logo to była litera n w zielonym prostokącie.

Może ktoś z WAS napisać coś więcej na temat kanału Nasza TV, chyba tak ten kanał się nazywał. Od kiedy i do kiedy nadawał, czy było coś ciekawego do oglądania, może jakieś fotki... itp.

Z tego, co pamiętam, to leciało tam:

DWB Wrestling (chyba tak się to piszę).

A Kuku ! - ukryta kamera.

Zoom - magazyn reportarzy.

Pozdrawiam :D.

nigdy nie zapomne startu TVN24 wlaczylem wowczas telewizje w miejscu gdzie dawniej nadawala VIVA 2, w wersji testowej tvn24 niestety nie nadawal dlugo w analogu i po pewnym czasie mialem problem z odbiorem, bylo cos nie tak z sygnalem, naszej tv niestety nie pamietam ale przez pewien czas lecialo na niej to samo co na RTL7

Przejął je polsat.

Jak każdy wie 1 kwietnia 2000 roku z przekształcenia Naszej TV i Polsatu 2 powstało TV4.

Wydaje mi się, czy Polsat 2 istnieje nadal?

tylko ten polsat 2 co byl kiedys (puszczali tez filmy ,seriale zagraniczne) juz nie istnieje ,,, teraz mamy POLSAT2 International .. i jest glownie skierowany do polonii amerykanskiej..w USA placi sie za ten Hitowy kanal 19 dolców miesiecznie ... wiec .. :D

Cena bardzo konkretna ciekawe ile trzeba tam zaplacic za ITVN ?

tyle samo,czyli 19 $.Jak dodamy sobie do pakietu Tele 5 to cena wzrośnie do 23 $

W zaleznosci od providera DISH lub DIRECTV ceny wahaja sie nastepujaco ...

Sa tylko TVN24,ITVN,POLSAT2International,KINOPOLSKA - ceny od 19 dolcow do 39 dolcow ...

http://www.dishnetwork.com/content/prog ... ype=Polish

DirecTV ma w ofercie tylko TVPOLONIE,TELE5 i TVP3 + radia polskie za 29 dolcow

http://www.directv.com/DTVAPP/packProg/ ... Id=2980011

W ciągu najbliższych miesięcy szykują się kolejne zamknięcia programów z powodu wzrostu konkurencji i opłat za miejsce na satelitach. Nie wszyscy przetrwają tą walkę

Edycja RafiX: Proszę bardziej przybliżyć tą informację. hmmmxm7.gif

JA NIE WIDZE W TEJ CHWILI KANALOW KTORE MOGA ZNIKNOC, WRECZ PRZECIWNIE BEDZIE ICH WIECEJ :arrow:

Edycja RafiX: Dlaczego tak krzyczysz?

Guest Anonymous

Ja pamiętam telewizje Wisła, ta telewizja przekształciła się w tvn, o ile sobie przypominam. :?:roll::lol::!: