Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten jest dedykowany jednemu z nowych kanałów odświeżonego pakietu CANAL+ od nc+, który wystartuje 11 maja, wraz z pozostałymi.

 

Kanał zastąpi formalnie CANAL+ Film2.

 

9Mpw9Tn.png

 

Opis z oficjalnego komunikatu prasowego:

CANAL+ SERIALE będzie stanowił nową odsłonę w ramach propozycji CANAL+, a jednocześnie dowód na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. W wieczornych pasmach każdego dnia, kanał będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak kanał lipa jak nigdy, no od rana filmy. Komus coś namieszało sie w głowie i pomylił kanał z serialami od filmowymi.

 

Po za tym zakładam sie sie że przedstawione logo nie bedzie tak jak jest pokazane. Tak jak jest z c+ film i family zamiasta dac takie prawdziwelogo

jak jest w reklamówkach to wyjezdzaja na pół ekranu by tylko sie zmieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurd. Czysty absurd. Nie wiem jak to skomentować inaczej. Drugi raz wymyślają nazwy kanałów, które mijają się z ich zawartością? WTF?! Toż to nawet nie jest stałe pasmo serialowe 17-1/2, bo w międzyczasie jest i Łapu Capu, i film. Following, Defiance od drugich sezonów nie dla mnie, skoro przegapiłem pierwsze... Tyle przygotowywali ten restart, tyle przygotowywali i nadal nie zebrali dość materiału, by ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie otrzeźwieliście?. Widać juz wyraźnie,że nie o wygodę widza chodzi ale o wy...nie tegoż.

Co za wydarzenie dla abonenta 5-6 odcinków serialu na raz. Starego i znanego. (ale to metoda znana z Francji). Nazwa kanału otworzy furtę dla powrotu takich maratonów.

Otóz to bezkarne 5 godzin nadawania. Nawet w próżnię.

Gdzie te nowości z listy życzeń...o naiwności ludzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat:

Przecież nie chwalili się zakupem nowych tytułów, tak? A zwykle jest wzmianka na 1 stronie branżowych portali - czasami taki artykuł leży z tydzień na głównej. A teraz cisza.

 

Biography Ch. to były tylko moje luźne spekulacje (a raczej życzenie), a nie przeciek. :P Planete+ zmieni charakter na lifestyleowo-rozrywkowy - potwierdzają to słowa ludzi (Artur Liebhart) organizujących PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach nie widzę "House Of Cards" Sezon 3. Czyli jednak będzie po staremu premierowo w AleKino+ ...

Pewnie tak, ale jeszcze nie wiadomo bo i tak jest za wcześnie na premierę 3 sezonu w naszej TV.

 

Żałosna ramówka, filmy + "starannie wyselekcjonowane" kotlety.

Kotlety oczywiście puszczane od drugiego sezonu, bo jak to tak, ktoś serio chciałby oglądać seriale od samego początku??? Psychole! :brawo:

 

A tak się cieszyłem na ten kanał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ draco...Piłem raczej do Twego "braku zdziwienia". Myslę, ze mało kto spodziewał sie cudów jednakze lektura dotychczasowych programów przemianowanych kanałow rzuca się w oczy niechlujstwem. Ja, i jak sądzę, wielu jest tym TOTALNIE zdziwionych by nie powiedzieć zawiedzionych.

Pokazuje też, ze operator (mimo PR wywodów) nie zamierza trzymać się rygoru tematyki , która przecież sam zaproponował.

Zakładam, ze z biblioteki posiadanej mozna było ułozyć sensowny program zakładajacy liczne powtórki. Program zjadliwy dla widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat:

Przecież nie chwalili się zakupem nowych tytułów, tak? A zwykle jest wzmianka na 1 stronie branżowych portali - czasami taki artykuł leży z tydzień na głównej. A teraz cisza.

 

Biography Ch. to były tylko moje luźne spekulacje (a raczej życzenie), a nie przeciek. :P Planete+ zmieni charakter na lifestyleowo-rozrywkowy - potwierdzają to słowa ludzi (Artur Liebhart) organizujących PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL.

Życzenie, które już się nie spełni... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając konto na chomikuj widzę ile tam się przewija nowych seriali. Ciągle ktoś coś pobiera,większość seriali nie emitowanych w polskich stacjach albo pokazywanych ze sporym opóźnieniem.

 

Pomysł serialowego kanału premium wydaje się świetny ale pewnie będziemy zawiedzeni bo C+ zaserwuje nam odgrzewane kotlety + łapu capu i inne śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...