Skocz do zawartości

Decyzja UOKIK nr DDK2/2015


raffde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Źle to sformułowałem. Miałem na myśli to, że te 48 godzin to czas, kiedy film jest dostępny na dysku dekodera. Film po złożeniu zamówienia zazwyczaj jest za kilka minut aktywowany - tak byś mógł go obejrzeć. Na dekoderze Mediabox+ po zazwyczaj 10 minutach dostajesz potwierdzenie (komunikat na ekranie telewizora). Zamówienie możesz zrobić na dwa sposoby przez ICA, lub poprzez infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo i bez haczyków? Takie rzeczy to nie w nc+

 

Przesadzasz firma jak firma, ja wziąłem 5 VOD pierwszy zamówiłem wszystko działa opłata anulowana wygląda wszystko dobrze.

 

Jak wygląda zamówienie takiego filmu ?

Miałem dostać maila potwierdzającego, ze bonus w postaci vouchera na 5 filmów jest już aktywny (tak pani na infolinii powiedziała) ale minął tydzień i cisza.

Mogę bez stresu zamówić 5 filmów i nie doliczą kasy ? Ile taki film mam dostępny na dysku ?

 

Ja mam Pace więc nie wiem jak to wygląda na innych dekoderach. Zamawiałem film przez ICA i za chwilę mogłem go już oglądać. Mi mówili, że aktywują ten bonus i tyle na nic nie musisz czekać. Nie pamiętam tylko do kiedy mogę tego korzystać, ale chyba do końca czerwca więc na razie czekam z zakupem innych filmów, aż zaktualizują bibliotekę może będzie coś dla mnie ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlaczego akurat Adventure HD na którym nie ma nic specjalnego widząc ramówkę kanału a kolega wyżej tylko to potwierdził. Czy ktoś ma w tym jakiś interes? Abonent powinien mieć większy wybór co do kanału, przecież jest tyle innych podobnych cenowo opcji i na pewno dużo ciekawszych jak np. History HD, H2, Hustler...... może wtedy bym się na coś skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Adventure jest na 12 miesiecy razy 2

dostęp do nowego kanału Adventure HD na okres 12 miesięcy wynikający z powyższej decyzji UOKIK oraz dodatkowe 12 miesięcy bezpłatnego odbioru programu w specjalnie przygotowanej przez nas promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie zgodziłem się na VOD (to mnie kompletnie nie interesuje) czy Adventure HD (ciekawe kto ten kanał dodatkowo wykupuje, bo nic tam nie ma) - zaproponowałem H i H2. Niestety przyszła odpowiedź odmowna, w której powołują się na to, że rekompensata obejmuje (zgodnie z decyzją UOKiK) albo VOD albo Adventure HD i do czerwca mam za pomocą strony zdecydować....masakra :D

 

Oczywiście olewam temat, bo ani jedno ani drugie mnie nie interesuje - komuś uruchomili H i H2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapomnieli złodzieje napisać, że "rekompensata obejmuje (zgodnie z decyzją UOKiK) albo VOD albo Adventure HD" bo dokładnie to proponowali UOKiKowi (kto czytał tą decyzję, ten wie jakie nc+ słało pisma do UOKiK). I UOKiK im to klepnął. Złodziejska instytucja zamiast być za klientami to się skumała z korporacją i jadą po klientach. Nie wróżę, ale mają szlak przetarty i w przyszłości będą robić abonentów w buko, później się z UOKiK dogadają i gitara. Tak się robi biznes w Polsce. Pytam: jakie UOKiK miał prawo decydować za klientów jaka im się rekompensata należy ?

 

PS. Ciekawe, co z klientami, którzy "zmuszeni" wezmą Adventure na 12+12 miesięcy, umowa skończy się np. w lipcu. I co? Rozumiem ze zgodnie z decyzją UOKiK (na którą tak się powołują) sam Adventure będę odbierać przez te 24. W końcu UOKiK mi to zagwarantował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 dni temu zadzwoniłem proponując History HD zamiast Adventure HD.

Co prawda oba kanały według mnie to [beep], ale na History przynajmniej może wikingów 3 obejrzę [ mniej ściągania z sieci, choć jakość gorsza ]

Pan odparł że w takim razie muszę czekać na telefon czy zostało to zaakceptowane.

Wczoraj kolejny telefon i wiązanka dlaczego tak długo czekam, odpowiedź ? decyzji nie ma jeszcze.

Dziś email z załącznikiem gdzie zaproponowano mi voucher na pięć filmów VOD z możliwością wykorzystania do 30 czerwca 2015 roku lub

dostęp do kanału Adventure HD.

Zero o History, jakbym ze ścianą się kontaktował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel

A ja dałem się wydymać bo przyjąłem te 5 filmów z VOD+ a to się okazało, że filmy są w SD!

Masakra...XXI wiek i mam oglądać film któremu bliżej do jakości VHS ? Wczoraj zamówiony film i jak go odpaliłem to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.

I za to pobierają 9.90zł ? :D Szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...