Skocz do zawartości

Doładowania TnK / Smart HD+ w sklepie Hollex.pl


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne doładowanie mojej karty Smart HD+ upływa mi za nieco ponad dwa tygodnie.

Zainteresowała mnie możliwość doładowania mojej karty za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl".

Po zalogowaniu się w sklepie, po przejściu na stronę doładowań zauważyłem, że doładowania można tutaj dokonać na kwotę co najmniej 56 zł. Ja natomiast chciałbym moją kartę Smart HD+ doładować kwotą 20 zł (na jeden miesiąc). Chciałbym po prostu "wypróbować" ten sposób doładowywania mojej karty, tzn. za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl". Jako sposób płatności interesuje mnie płatność kartą płatniczą (debetową). Mam taką kartę z możliwością płatności internetowych.

Wygląda jednak na to, że możliwość doładowywania karty Smart HD+ w sklepie "Hollex.pl" jest jakby niepełna, bo nie można dokonać doładowania na najniższą kwotę, tj. 20 zł. I nie rozumiem, dlaczego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czemu tak było :P 20 zł jest odpalone, dodane 180 zł (12 miesięcy Smart HD+, było tylko 156 zł - 12 miesięcy TNK SD) i skasowane 240 zł (aktualnie bez sensu - niby można taką kwotą doładować kartę, ale zgodnie z moją wiedzą jest przeliczana po 13 zł/mc). I tak opcje płatności Smart HD+ są ograniczone, bo nie ma tam możliwości wyboru kwot z Multi+. Doładowania są realizowane szybciej na tygodniu, najszybciej jeśli wpłata zostanie zaksięgowana między 10, a 18 - wtedy czasami nawet 15 minut, ale nie obiecuję takich czasów, raczej trzeba mieć szczęście, że wszystko się zgra :P

 

Z kartami jest tak, że na płatności.pl po wybraniu kwoty można z tego co widzę wskazać jakąś kartę, ale nie miałem okazji nigdy tak płacić. Jeśli PayU tą kartę że tak powiem polubi, to przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!!! :mrgreen:

 

A czy byłaby możliwość dodać też kwoty uwzględniające dodatkowy pakiet Multi+ w ofercie Smart HD+?

Co prawda, obecnie trwa promocja do końca 2015 roku, że ten pakiet Multi+ jest de facto darmowy (poza dwoma kanałami) i na razie nie ma to chyba większego sensu, ale może tak na przyszłość? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nie ma problemu, ale muszę się zorientować czy Hollex ma taką możliwość oraz trzeba mieć na uwadze, że opłacenie taką kwotą nie oznaczałoby automatycznie aktywacji Multi+, bo zasady aktywacji są niezmienne - trzeba zgłosić taką chęć (podobnie jak w drugą stronę, gdy pakiet ma się aktywny i chce się go wyłączyć). Zły wybór kwoty sprawi, że kasa zostanie przeliczona zgodnie z tym, co jest aktywowane. Zorientuję się w sytuacji i ew. dodatkowe kwoty się pojawią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedwczoraj dokonałem doładowania mojej karty Smart HD+ za pomocą systemu doładowań w sklepie internetowym "Hollex.pl".

Na razie doładowanie zrobiłem na kwotę 20 zł. Tak "na próbę". ;)

Płatności dokonałem moją kartą płatniczą. Wszystko poszło elegancko, bez żadnych problemów. :D

 

Bardzo mnie to cieszy, bo już nie będę musiał specjalnie jeździć do Opola, aby doładowywać moją kartę Smart HD+. Można to zrobić też przez Internet, bez wychodzenia z domu. :) Szybko i wygodnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zbadałem sprawę, faktycznie coś takiego jest (blokada od 54 zł dla TNK HD/NNK), ale nikt nie pamięta już czemu jest to tak zrobione :P (na pewno nie było bez powodu)

Spróbuję się zorientować w tygodniu, czy na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań, aby to zdjąć, ale... akurat w Twoim przypadku i tak byś nie mógł doładować taką kwotą. System TNK HD/n na kartę (uwaga - nie ten na Hollexie, tylko ten ich - NNK) działa tak, że gdy doładowujemy kartę za jakąś kwotę - muszą się zgadzać aktywne pakiety. Jeśli np. miałeś już wcześniej aktywny Domowy HD i Premium HD, to nie przejdzie nam w systemie kwota 20 zł, bo nie zgadza się z tym co masz aktywne, miesięczna opłata u Ciebie to bodajże 39,80 zł. Wcześniej musisz wyłączyć sobie Premium HD zgodnie z instrukcją (na koniec okresu, nie teraz!), chyba ta jest aktualna: http://ncplus.pl/oferta/n-na-karte/wlacz-wylacz

 

Jeśli się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu, bo nie siedzę w tych ofertach na bieżąco, ale zgodnie z moją wiedzą próba płatności 20 zł przy niewyłączonym Premium HD nie przejdzie. Teraz masz na full (i to też oznacza, że jeśli ta płatność przeszła - full musiałeś mieć aktywny, bez tego by Ci przeliczyło Domowy HD na 3 miesiące), więc żeby nie mieć niespodzianki w grudniu przy przedłużaniu - wydaje mi się, że musisz sobie powyłączać wszystko poza Domowy HD.

 

Ew. podpytaj w dziale n na kartę, tam ktoś powinien być bardziej w temacie - żebyś nie miał w grudniu kłopotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA! Od 1.12.2015 nie będzie możliwe doładowywanie kart TNK SD w jakikolwiek inny sposób niż poprzez przelew na indywidualny numer konta. Jest to komunikat od Cyfrowego Domu i dotyczy wszystkich form gdziekolwiek ktokolwiek doładowywał.

 

Doładowania SmartHD+ po staremu.

 

Info: https://satkurier.pl/news/122308/zmiana-zasad-doladowan-tnk-sd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem już o tym. Właśnie przed chwilą czytałem ten artykuł na portalu "SatKurier.pl".

 

Mam pytanie:

Czy jeśli posiadaną już kartę TnK SD, która posiada aktualnie ważne doładowanie, zmigrujemy do oferty Smart HD+ to kartę tę nadal będzie można doładowywać "inaczej" niż poprzez wpłaty na konto przypisane do karty, np. za pomocą sklepu internetowego "Hollex"?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - karty Smart HD+ będą mogły być doładowywane jak dotychczas w dowolnym miejscu/punkcie, ale migracja oznacza zmianę oferty, wliczając Pakiet Bez Opłat tylko na 1 miesiąc od zakończenia okresu doładowania. Najtańsze doładowanie przy 1 roku - wychodzi 15 zł na miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warunki oferty Smart HD+ znam, bo sam mam właśnie taką kartę. :) Natomiast moja babcia ma kartę TnK SD.

Zarówno moją kartę Smart HD+, jak i kartę TnK SD mojej babci do tej pory doładowywałem właśnie za pomocą sklepu "Hollex".
Od przyszłego miesiąca tą drogą będzie można już doładowywać tylko karty Smart HD+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczące doładowań na hollex.pl:

1. Zdjęte są już informacje o TNK SD, ale do 1 grudnia kartę nadal można doładować (mimo, że nie pisze, że można), zgodnie z kwotami jakie są do wyboru.

2. Dodane są brakujące kwoty dla Smart HD z pakietem Multi+ (ale trzeba pamiętać, że nie wiadomo przy doładowaniu kto co ma aktywne, wybór kwoty nie oznacza, że to się samo aktywuje - trzeba aktywować lub dezaktywować opcje dodatkowe zgodnie z opisami, bez tego kwota zostanie przeliczona źle (tj. nie tak jak chcemy)!

3. W TNK HD/NNK usunięty jest ten limit 54 zł, już można puścić doładowanie za 20 zł. Także opłata musi się zgadzać z posiadanymi opcjami dodatkowymi, które należy sobie samodzielnie załączać lub wyłączać. Jeśli nie zrobi się tego, to pieniądze z doładowania zostaną przeliczone wg innych opcji na karcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczące doładowań na hollex.pl:

[...]

2. Dodane są brakujące kwoty dla Smart HD z pakietem Multi+ (ale trzeba pamiętać, że nie wiadomo przy doładowaniu kto co ma aktywne, wybór kwoty nie oznacza, że to się samo aktywuje - trzeba aktywować lub dezaktywować opcje dodatkowe zgodnie z opisami, bez tego kwota zostanie przeliczona źle (tj. nie tak jak chcemy)!

[...]

 

Tego właśnie do tej pory brakowało! Już wcześniej miałem o tym tu napisać, ale ciągle mi to jakoś umykało. ;)

Mimo wszystko dzięki za te "poprawki", gdyż nigdy nie wiadomo, czy w przyszłości nie aktywuję sobie tego dodatkowego pakietu Multi+, a wtedy dobrze jest mieć możliwość doładowania karty z tym pakietem Multi+ na dłuższy okres, niż 1 miesiąc (za 35 zł), jak to było do tej pory. Oczywiście mam tu na myśli doładowywanie karty Smart HD+ za pomocą sklepu internetowego "Hollex", z czego korzystam już od jakiegoś czasu. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj chciałem dokonać pierwszego doładowania mojej nowej karty Smart HD+, której doładowanie początkowe (wynikające ze "startera") upływa w najbliższą niedzielę, 14 lutego br.

Doładowanie chciałem zrobić tak, jak do tej pory dla mojej poprzedniej karty Smart HD+, za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl".

No i pojawił się problem! Sklep internetowy "Hollex.pl", po wpisaniu wszystkich wymaganych danych wyświetla mi komunikat, że numer karty jest nieprawidłowy! :shock: A numer karty na 100% wpisuję poprawny, gdyż mam tę kartę przed sobą.

Moja nowa karta Smart HD+ to karta czarna, z logo nc+. Jej numeracja to 021 17... Moja poprzednia karta Smart HD+ to jeszcze karta niebieska, z logo "Telewizji na Kartę". Jej numeracja to 020 00... Być może to w tym jest przyczyna opisanego wyżej problemu? Bo już dawno temu zauważyłem, że na stronie sklepu internetowego "Hollex.pl" po wejściu w doładowania karty Smart HD+, numer karty jest tam automatycznie przez system sklepu ustawiany na 020 00... właśnie! A dzisiaj, chcąc doładować tę moją nową kartę, po prostu w tym miejscu wpisałem jej numer i wyskakuje błąd, że numer karty jest nieprawidłowy!

 

Bardzo proszę o pomoc i o umożliwienie za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl" doładowywania karty Smart HD+ o numeracji wyższej, niż 020..., aby była możliwość doładowania karty Smart HD+ o numerach zaczynającej się od 021...

 

Jest to dla mnie sprawa bardzo pilna, gdyż jeszcze dziś muszę doładować moją nową kartę Smart HD+, a bardzo chciałbym to zrobić za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w sklepie Hollex doładowanie karty Smart HD+ jest bez dodatkowej prowizji, co cieszy. :)

 

Już załatwiłem tę sprawę.

Napisałem maila do obsługi sklepu "Hollex", opisałem w nim zaistniały problem. Jakiś czas później dostałem mailem odpowiedź i informację, abym w formularzu doładowań dostępnym na stronie sklepu internetowego "Hollex" wpisał inny numer karty, dokonał doładowania, a następnie w mailu zwrotnym podał numer zamówienia i numer właściwej karty, która ma być doładowana. Tak też uczyniłem. Moja nowa karta Smart HD+ jest już doładowana. :)

 

Mimo wszystko dobrze by było, aby sklep "Hollex" jakoś to poprawił, aby była możliwość bezpośrednio wpisania w formularzu doładowań właściwego numeru karty Smart HD+ i żeby "przyjmowane" były też numery kart w każdej numeracji, a nie tylko o numerach zaczynających się od 020 00..., jak jest obecnie. :/:roll: Liczę na to, że obsługa sklepu "Hollex" to poprawi. Bo doładowywanie karty Smart HD+ za pomocą sklepu "Hollex" tak "na piechotę" poprzez dodatkowe pisanie maili wcale nie jest wygodne i raczej nie uśmiecha mi się. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...