Skocz do zawartości

Xtra TV


Gość marmac1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawnienia na kanały Football 1 HD oraz Football 2 HD nadane :wink:

Mamy nowy pakiet właśnie z kanałami Football HD tym samym możemy zrezygnować z pakietu z wersjami SD.

Jako ciekawostkę można dodać że cena pakietu z kanałami HD jest taka sama jak pakietu w SD (na tą chwilę przynajmniej) około 50hrywien.

 

FOOTBALL%202%20HD%20XtraTV%20UA-2842016-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 15 maja mają być za 49 hrywien. Po tym czasie będą za 99 hrywien.

Jest to w tym dopisku na stronie platformy: http://xtratv.com.ua/uk/

A jeszcze mam jedno pytanie: czy kiedykolwiek na meczu Premier League pojawiały się cyferki tak jak na naszym nc+?

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

Ile pakietów trzeba wykupić minimalnie?

Czy pełny pakiet tej platformy to jest to:

http://www.lyngsat.com/packages/Xtra-TV.html

bo coś ta ich strona mało czytelna jest, a mi wychodzi, że za pełny pakiet wyjdzie na nasze mniej więcej 350zł na rok (sam sport ze 200zł).

Czy można opłacić za rok z góry, czy po prostu wpłaca się na konto i sobie z nadpłaty pobierają co miesiąc i jak to się ma do zmian ceny pakietów - tak jak np. teraz z kanałami Football HD, których cena się zmieni w ciągu roku.

Jak wygląda rejestracja? Jak w prepaidzie, wystarczy dowód (oczywiście Ukraińca) i zarejestrowane?

Jak mi dziś ktoś na te pytania odpowie, to jutro załatwiam sobie kartę:)


@blaugrana18

Masz na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć tylko jeden pakiet taki który podoba ci się.

Pieniądze na twoim koncie widnieją jako nadpłata i co miesiąc pobierana jest opłata. Rejestracja może być na osobę której nie ma ważne jest podanie tylko nr telefonu w celu aktywacji usługi i to tyle. Nr tel zarejestrowany w PL nie przejdzie niestety :/

Ta strona wyjaśni wiele

http://xtratv.com.ua/ru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ligi są na tych 2 kanalach?? 

https://forum.satkurier.pl/topic/11887-xtra-tv/?p=1120968

 

 

 

Mam kilka pytań:

Ile pakietów trzeba wykupić minimalnie?

Czy pełny pakiet tej platformy to jest to:

http://www.lyngsat.com/packages/Xtra-TV.html

bo coś ta ich strona mało czytelna jest, a mi wychodzi, że za pełny pakiet wyjdzie na nasze mniej więcej 350zł na rok (sam sport ze 200zł).

Czy można opłacić za rok z góry, czy po prostu wpłaca się na konto i sobie z nadpłaty pobierają co miesiąc i jak to się ma do zmian ceny pakietów - tak jak np. teraz z kanałami Football HD, których cena się zmieni w ciągu roku.

Jak wygląda rejestracja? Jak w prepaidzie, wystarczy dowód (oczywiście Ukraińca) i zarejestrowane?

Jak mi dziś ktoś na te pytania odpowie, to jutro załatwiam sobie kartę :)

Jakbyś miał problemy ze stroną Xtra TV to:

- opłata jednorazowa za kartę 279 hrywien,

- pakiet Futbol HD (kanały Futbol 1 HD/SD, Futbol 2 HD/SD i kanał Ukraina HD z transmisjami EURO 2016) Astra 4A 4,8E za 49 hrywien promocyjnie do 15 maja (99 hrywien będzie normalnie),

- pakiet Futbol (Futbol 1 SD, Futbol 2 SD) Astra 4A 4,8E za 49 hrywien,

- pakiet Kino TV1000  (kanały TV1000 Premium, TV1000 Megahit i TV1000 Action - wszystko w SD niestety) ASTRA 4A 4,8E za 49 hrywien

- pakiet Xtra New (kanały Perwyj Awtomobilnyj SD/HD i English Club SD/HD) Amos 4.0° W i Astra 4A 4,8E za 1 hrywnę

Reszta opłat niejednorazowych jest w ujęciu miesięcznym.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz co miesiąc płacić za te pakiety to opłaty do tamtych banków wyniosą cie prawie 10 razy tyle co miesięczny abonament na Football HD.

Około 30$ za sam przelew do tamtejszych banków opłata i u nas i na Ukrainie.

Zasada jest prosta: zrealizowalem przekaz WU kolega odebrał pieniądze przelał je już w tamtym banku na konto Xtra TV.

Logujesz się na swoje konto w Xtra Tv widzisz tam ile masz na koncie (te które wysłałes). Co miesiąc możesz włączać wyłączać pakiety operator pobiera raz w miesiącu opłatę.

W dokładnie taki sam sposób opłacam Tricolor, Kontinent tv,MTS i NTV+.

To co chcesz oglądać wybierasz sam logując się na konto operatora.

Edytowane przez zuchnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Xtra TV pojawiło się także na 9 E.

https://satkurier.pl/news/154782/ukrainska-xtra-tv-z-platna-oferta-na-9e.html

 

Rzeczywiście wiązka jest kierunkowa, w Zielonej Górze już nie wczytują się kanały z tych 2 transponderów.

xtratv_wiazka_jpg_300x300_q85.jpg

Edytowane przez Daniel Kucharski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Czy na Footbol 1 i 2 jest możliwość wybrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej? Czy standardowo wyłącznie w języku ukraińskim?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Co nie zmienia faktu. że muszę znaleźć kogoś do rejestracji karty na UA. Może ktoś z forum ma kogoś na Ukrainie?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównać ceny pakietów z kanałami piłkarskimi Futbol 1 i Futbol 2 do ceny albo C+ z Eleven, albo do samego Eleven to czy ta różnica jest tak ogromna aby się w to bawić i słuchać ukraińskiego?

Za pakiet z kanałami Futbol w HD trzeba zapłacić 99 hrywien - kurs który sprawdziłem w Google przed chwilą, to za 1 PLN dostaniemy ~6,69 UAH.

Po podzieleniu 99/6:69=~14.80zł/mc.

Tutaj lista praw https://forum.satkurier.pl/topic/11887-xtra-tv/?do=findComment&comment=1120968, ale pewnie coś się zdezaktualizowało - możesz zobaczyć na ukraińskiej Wikipedii, bo chyba aktualizują. Według mnie do samego Eleven nie ma różnicy, ale do ligi angielskiej w C+ już jest (sam nie mam pakietu z kanałami Futbol od tej platformy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Dostałem ta kartę od kolegi z Ukrainy.Aktywował ją.Włożona została do dekodera opticum x110p z czytnikiem conax i tu niespodzianka.Wyskakuje komunikat karta niepoprawna lub błąd karty. Wersja conax taka jak pisaliście wcześniej 0B0F. Dodam że karta smart hd też z conax przecież działa normalnie.O co chodzi?Miało być tak fajnie,miała działać bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...