Skocz do zawartości

Xtra TV


Gość marmac1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dostałem ta kartę od kolegi z Ukrainy.Aktywował ją.Włożona została do dekodera opticum x110p z czytnikiem conax i tu niespodzianka.Wyskakuje komunikat karta niepoprawna lub błąd karty. Wersja conax taka jak pisaliście wcześniej 0B0F. Dodam że karta smart hd też z conax przecież działa normalnie.O co chodzi?Miało być tak fajnie,miała działać bez problemu.

Karta Smart HD działa rzeczywiście w Conax ale jej caid to 0b01 a XTRA tv to caid 0b0F. Według mnie jest to wina odbiornika a dokładnie softu, który obsługuje tylko karty Smart HD.

Jeśli karta jest aktywna to kanały powinny od razu zaświecić nawet na kanale Foottbal SD z 5E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego to chyba jesteś źle doinformowany,bo na 4,8e też nadaje kilka kanałów z xtra tv. Wejdź na stronę i popatrz. 

Aha a wersja conax pisze w dekoderze że jest 0B0F.

Wiem o tym Xtra tv nadaje głownie teraz z 9E. Oglądam z 9 e jak tylko pojawiły się uprawnienia ale tu nie o to chodzi tyko o to ,że jak karta jest aktywna i gotowa do odbioru to i na 5E jest możliwość odbioru na niej a co tam uprawnienia spłyną nawet na kanale 1auto , który nadaje z 4W i znajduje się w pakiecie XTRA TV.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy moduł conax smit obsłuży tą kartę? bo wszędzie pisze że obsługuje karty tnk, smart hd,mtv unlimited,pakiet digit alb itd,a z tego co widzę to one są zaszyfrowane w conax ale 0B00 albo 0B01.

P.S używasz modułu czy dekodera? jeśli tak to napisz proszę jakiego?


Jest slot ci i mam w nim CP.

Ale to nie problem bo mogę CP przełożyć do tv


A cam conax używany lepiej czy nowy? Używany znalazłem za pół ceny nowego.jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Zamówiłem moduł Conax Smit. Na ukraińskich stronach wyczytałem, że bez problemu działa na tym module, jak również na starszej wersji Smit (żółty moduł).

Czekam na przesyłkę. :) Zobaczymy.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Działa na module Smit. Dzisiaj dopiero dotarł do mnie, tyle że na dekoderze nadal, jak włożę moduł, pisze że niepoprawna karta, a na TV już działa.
Do bani są te dekodery ze Smart HD, a bardziej oprogramowanie do nich.
Karta kosztuje 330 hrywny, to jest około 45zl. Jest teraz taka akcja na stronie Xtra. Kolega mi ją aktywował i 2 miesiące jest w tej cenie zakupu.

Na dekoderze też już świeci.Trzeba było poczekać na uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrować można na dane "zmyślone", tylko przy rejestracji trzeba podać nr telefonu operatora na Ukrainie. Najwygodniej dogadać się z osobą na Ukrainie, aby dołączyła koszt karty SIM + 20 zł, dokonała rejestracji i wyrzuciła kartę SIM.
Nr telefonu nie może być fikcyjny, bo wymaga potwierdzenia SMS przy aktywacji i rejestracji karty. Dane osobowe mogą być fikcyjne.
Nie wiem, czemu tak komplikujecie sobie życie, aby na jedną osobę rejestrować 20 kart.
Dogadać się z osobą na Ukrainie, aby przy okazji zakupu i rejestracji karty zakupiła od razu kartę SIM, z której potwierdzi aktywację i później można ją do kosza dać.
Dane do logowania trzeba sobie zachować i można płacić z PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...