Skocz do zawartości

Xtra TV


Gość marmac1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Witam! Czy ktoś odbiera w Polscę ukraińską platformę prepaid Xtra TV? Zainteresowałem się nią, bo pakiet sportowy z dwoma kanałami: Futbol 1, Futbol 2 przynajmniej w tym roku miał prawa do lig: angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. Z tego co znalazłem to przedłużyli też prawa do ligi mistrzów. I teraz najlepsze, cena tych dwóch kanałów to 49 hrywien czyli ok. 7,5 zł miesięcznie! Sama karta dostępu to koszt 199 hrywien (30 zł).

A teraz pytania do znawców:
Czy da się to odbierać na antenie 80 cm?
Jak można zamówić do Polski? Nie mam znajomych na Ukrainie do których mógłbym się zwrócić o pomoc.
Może wiecie jak wygląda sprawa z prawami do tych trzech lig na następne sezony?
Czy wystarczy do odbioru zwykły moduł conax jak do tnk?

Xtra TV nadawana jest z satelity Amos 3 (4°W), a oferta platformy szyfrowana jest w Conax. Kanały sportowe pakietu Futbol są z kolei nadawane z satelity Astra 4A (4,8°E).

Źródło:
https://satkurier.pl/news/113437/xtra-tv ... utbol.html

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Na 99% będzie ale to potwierdzę Ci już jak karta do mnie dotrze. Aktualnie widzę że jest w Kijowie także pewnie jeszcze około tygodnia i będzie na miejscu. Odległość dość znaczna jako że została wysłana dzięki uprzejmości kolegi z Ukrainy wschodniej.

Pytałem sklepy na Ukrainie bez problemu sprzedają i mogą wysłać do Polski ale trzeba zarejestrować na osobę na Ukrainie (sms z rejestracją). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa sportowe kanałów Futbol:

- liga ukraińska

- Liga Mistrzów

- Liga Europy

- Superpuchar Europy

- UEFA EURO 2016

- Premier League

- La Liga

- brazylijska Serie A

- Puchar Ukrainy, Anglii i Hiszpanii

- el. do MŚ 2018

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB_1 - źródło (lista praw piłkarskich kanałów Futbol w 2. punkcie)

http://www.footballua.tv/ua - strona internetowa tych kanałów

Dodałem, bo mogą to być przydatne informacje.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma cenowo jest atrakcyjna pomimo iż w ofercie nie ma setek kanałów.

Karta na 99% pracuje w uniwersalnym czytniku także to również duży atut brak umowy i doładowania kiedy chcemy duży plus ! Tylko ta rejestracja... :) no ale w sumie w każdym prepaid musimy przez to przejść.

Ja na ten rok nie bawiłem się w doładowania co miesiąc wziąłem na rok ocenie po roku czy warto ale w sumie za taką kwotę nie może być inaczej :)

Po weekendzie wszystko się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kikos

Wszystko jest do zakupienia łącznie z rejestracją. 

Kupiłem kilka platform Tricolor, MTS, Xtra TV, Kontinent TV, Tivusat, SKylink etc.. większość z nich w ciemno wszystkie zarejestrowane i opłacone.

Poszukaj na forach są ludzie którzy pomogą ci w tym oczywiście za drobną dopłatą "za fatygę".

Teraz czekam na info na temat tureckiego D-Smart z nimi dogadać się jest bardzo ciężko ale "no risk no fun"  :crazy:


Na transponderze 11747 V 30000 3/4 8PSK pojawiły się wersie HD kanałów Football 1 oraz Football 2

Na ten moment brak uprawnień na karcie być może będzie nowy pakiet dla wersji HD ?

ScreenGrabber_zpsxslldphc.jpg

 

Edytowane przez zuchnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie jeszcze pytania do @zuchneta dotyczące kanałów Futbol jak i sportu pokazywanego w ukraińskiej TV:

1. Podczas meczów na kanałach Futbol nazwy drużyn na tablicy wyników i scoreboardzie z nazwami skróconymi są w cyrylicy, czy w alfabecie łacińskim?

2. Wiem, że temat nie do końca trafny, ale kto pokazuje włoską Serię A i/albo Bundesligę na Ukrainie?

3. Robiłeś to przeszukiwanie na Astrze?

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pytania

1. W  alfabecie łacińskim

FOOTBALL%201-2042016-221_zpsc8ao09og.jpg

 

FOOTBALL%202-2042016-2224_zpsfzneuoxo.jp

 

2. Tutaj nie udzielę odpowiedzi jako że nie zdążyłem tego dokładnie sprawdzić

3. Tak robiłem skanowanie na 4.8e do wczoraj stacje zgłaszały się jako TEST dziś już jako kanały Football 1 HD etc..

 

Z wstępnych informacji jakie uzyskałem kanały w wersji HD będą w dodatkowym pakiecie, Ja będę nimi zainteresowany bo wersje SD są kiepskiej jakości pozostaje pytanie czy będzie opcja na rok z góry ale o tym już wkrótce.

Co ciekawe English Club TV HD jest dostępny. 

Edytowane przez zuchnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...