Jump to content

Recommended Posts

Jasne, w ogóle dla oszczędności proponuje wyłączać centrum nadawcze w godzinach 00-16. Przecież trzeba spać i pracować. :crazy:

Ale chyba w nocy nie ma takiej oglądalności co w dzień czy wieczorem, a de#ilny wymóg KRRiT trza jakoś spełnić.

A kto im wogóle kazał nadawac na polskiej koncesji? Najbardziej absurdalne jest to, że to co pokażą w ramach polskich wypełniaczy nie ma nic wspołnego z profilem stacji ! Mogliby chociaż zapchać to programami z D.Historia....

Idiotyzm...

Dokladnie, a nie jakies programy wlasne z plusem, czy po raz tysieczny polski film.

Emil.1603: no nie ma, ale to nie znaczy, że każdy kanał paczki premium przez 8-9 godzin ma pokayować ciągle te same stare polskie firmy, beznadziejny Delux+ itd. Z dwojga złego już wolałem te polskie teledyski emitowane ze czasów starej paczki, tam często były różne fajne rzeczy, których nie zobaczy się w tv, typu polski hip-hop, alternatywa itd.

Kurtyna w dół.

Opublikowano EPG na C+Discovery... na kanale przewidywanym przez SK.

Nowa Zelandia z lotu ptaka....chyba znane, Icon of wild, oczywiście Łapu--capu, jakieś szmiry designerskie..........sprawdzajcie w dekoderach. Jest program dnia.

Kurtyna w dół.

Opublikowano EPG na C+Discovery... na kanale przewidywanym przez SK.

Nowa Zelandia z lotu ptaka....chyba znane, Icon of wild, oczywiście Łapu--capu, jakieś szmiry designerskie..........sprawdzajcie w dekoderach. Jest program dnia.

"Helena mam zawał :O" Co? "Łapu, capu" i tutaj? :lol:

Zapchajdziura zapewne. "Nie przegap" też się trafi, ale to dlatego że będą pewnie promować programy także z tego kanału.

Widzę w ramówce są spore "dziury" i już dzisiaj trafiłem na 20 minut odstępu między jednym programem, a drugim. Pomiędzy pełno materiałów autopromocyjnych z różnych kanałów C+ i m.in. Kuchnia Filmowa (czy było coś więcej, nie wiem, bo 20 minut to jednak sporo czasu). Fakt, faktem reklam nie ma, ale po co tak długie odstępy. Na kanałach Canal+ nigdy się to nie zdarzało!

No to sobie pooglądam C+ Discovery hahaa

Obejrzałem Nowa Zelandia z lotu ptaka, poszedłem zrobić jeść dla dzieciaków i na spacer, wracam włączam a tu baaach powtórka nowa zelandia z lotu ptaka haha.

Kanał premium z najwyższej półki, ROTFL

Sądząc po ramówce trzech Viastaów, nie spodziewałem się, że może być gorzej i to na jednym z kanałów Canal+. Wrzuci ktoś screena tego telewizyjnego "cuda"?

PS. Dla mnie z kanałów rodziny C+ i tak najlepszy Planete+, chociaż dziś to nie tak dobry kanał, jaki pamiętam sprzed sześciu lat.

Kanał dopiero wystartował, będą się rozkręcać to samo napisali na fb, trudno żeby w pierwszym dniu nadawania byłby jakiekolwiek sensacje ja czekam do sierpnia czyli do końca umowy i się zastanowię nad ofertą. ;-)

Wpadka marketingowa, żeby startować z ofertą tuż przed sezonem letnim, gdzie Widzów coraz mniej a ludzie zajmują się zupełnie innymi rzeczami niż oglądaniem telewizji

Ale taka jest logika - Abonenci uciekaja, to podnosimy ceny dla nowych Klientów a nowe 8 kanałów moim zdaniem mniej atrakcyjne niż 6 wcześniej istniejących

Nie zważając na powszechne narzekania udało mi się znaleźć ciekawy program "Włochy, moja miłość" :).