Jump to content

Recommended Posts

Haha, kupa w pięknym opakowaniu Canal + Discovery. Dobrze, że mam końcówkę umowy i za takie podejście do klienta z 99 PLN musze zejść na max 49 z paczka C+ tylko dla ligi angielskiej. Mój HYPE na C+ Discovery mina, pisałem już w tym temacie, że Discovery w logo niepokoi i miałem niestety racje :/

Może i ramówka Canal+ Discovery nie powala ale chociaż od poniedziałku do piątku po dwie-trzy premiery, a nie jak w Canal+ Seriale dwie premiery w tygodniu uzupełnione odgrzewanymi kotletami. Canal+ Discovery jest też zdecydowanie bardziej dokumentalny niż Canal+ Seriale serialowy.

No to anty nc+ chyba się reaktywuje, bo ich zmiany to śmiech na sali...

Zapewne teraz tam nie zagląda nawet pies z kulawą nogą patrząc na ilość wpisów.A naglę pojawią się tłumy bo słaba oferta w paczce C+ którą i tak większość dostaje za psie pieniądze.

Ale o co chodzi, bo nie lapie ?

O Twój post. Napisałeś, że spodziewałeś się ze te programy wlasne pewnie tez zagoszcza, a wcześniej pisano, że one będą w późniejszym okresie.

Co nie zmienia faktu że " na nowy super kanale premium nie zabraknie powtórek Łapu Capu i Nie przegap" :-P

Bo KRRiT... :/:x

I tak naprawdę jest to Discovery Channel bez reklam

Jakby to by był Discovery Channel bez reklam, to byłyby programy o lombardach, aukcjach czy złocie, a tego nie ma i, według Szurmieja, nie będzie.

Jak ktoś ma 3 kanały to nie dostanie 8 - zapomnij! Nie w kablówkach!

W INEA abonenci z pakietami CANAL+ SILVER i CANAL+ GOLD dostaną 6 kanałów CANAL+, bez CANAL+ DISCOVERY i CANAL+ SERIALE. Tylko pakiet CANAL+ PLATINUM dostanie wszystko.

Nie wiadomo oczywiście, czy INEA nie wprowadzi nowej pakietyzacji, jak i pozostali operatorzy kablowi. Oby, bo będzie wtedy niezły [beep].

Dobra dyskusja z takim znawco nie ma sensu ty masz zawsze swoje teorie na wszystko.A w tym czasie już jedna kablówka o której wiem oświadczyła że jej abonenci mający C+ dostaną zestaw 8 kanałów do końca umowy.
Dobra dyskusja z takim znawco nie ma sensu ty masz zawsze swoje teorie na wszystko.A w tym czasie już jedna kablówka o której wiem oświadczyła że jej abonenci mający C+ dostaną zestaw 8 kanałów do końca umowy.

Jak ktoś nie ma pełnej paczki Canal+ tylko 3 kanały to jakim cudem ma nagle dostać 8 ? Jak ktoś ma teraz 6 kanałów to może i 8 dostanie.

W kablu jak ktoś ma 3 kanały, to dostanie 6 (Bez Discovery i Seriale).

Tak samo, jak ktoś ma dwa kanały (CANAL+ SILVER: CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD), to dostanie 4 kanały dodatkowo :)

Jak ktoś nie ma pełnej paczki Canal+ tylko 3 kanały to jakim cudem ma nagle dostać 8 ? Jak ktoś ma teraz 6 kanałów to może i 8 dostanie.

Nie dostanie 8 kanałów. Tylko posiadacze pełnych opcji CANAL+, czyli CANAL+ PLATINUM oraz Premium Sport&Film będą mieli po 8, a pozostałe opcje to 6 kanałów, bez CANAL+ DISCOVERY i CANAL+ SERIALE.

Mnie najbardziej dziwi i jest pierwszym sygnałem, że z tym kanałem będzie coś nie tak, jest Łapu-Capu w ramówce. :?

W kanale dokumentalnym takie rzeczy? :shock: NGC, Planete+ i podstawowy Discovery (wszystkie to kanały dokumentalne) nie mają czegoś takiego w ramówce. No, chyba, że przeoczyłem.

Suma sumarum - ten nowy twór może źle skończyć. :>

W NC+ tak dostają na temat kablówek mam małą wiedzę.

Mnie najbardziej dziwi i jest pierwszym sygnałem, że z tym kanałem będzie coś nie tak, jest Łapu-Capu w ramówce. :?

W kanale dokumentalnym takie rzeczy? :shock: NGC, Planete+ i podstawowy Discovery (wszystkie to kanały dokumentalne) nie mają czegoś takiego w ramówce. No, chyba, że przeoczyłem.

Suma sumarum - ten nowy twór może źle skończyć. :>

Jeju... Zobacz ile na Planete+ jest polskich produkcji. Trochę, więc nie muszą mieć zapełniaczy, jak jest na CANAL+. Natomiast Discovery Channel nadaje na licencji Ofcomu, więc ten przykład od razu się nie nadaje.

Ale o co chodzi, bo nie lapie ?

O Twój post. Napisałeś, że spodziewałeś się ze te programy wlasne pewnie tez zagoszcza, a wcześniej pisano, że one będą w późniejszym okresie.

Chodzilo mi o programy wlasne C+, "Łapu Capu", "Nie przegap", itp.

Aaa... To nie zajarzyłem :) Zdarza się.

Cieszcie się, że w przypadku tych CANAL+ nie jest tak, jak w Wielkiej Brytanii, gdzie potrafią zaśmiecić ramówkę na jakiś czas telezakupami. Już wolę właśnie te Łapu-capu czy jakiś film w nocy.

Z C+Discovery nie jest tak źle jak myślałem, że będzie. Dwa polskie filmy w nocy są do zaakceptowania. Obawiałem się że filmy będą w ciągu dnia.