Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wam przeszkadza autopromocja?

Moim zdaniem jest bardzo dobra, bo dzięki temu można czasem dowiedzieć się czegoś o jakimś filmie czy programie, o którym normalnie nie miał byś pojęcia jeżeli nie śledzisz wszystkiego.

 

A wracając do głównego wątku - sam kanał wydaje się być całkiem ok. Na tyle na ile mogłem rzucić na niego okiem. Widziałem kilka ciekawych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ten sztuczny twór nie jest elementem jakiegoś dealu związanego z prawami do Ekstraklasy? Eurosport/Discovery w walce o prawa pojawiły się niedawno tuż po starcie Canal+ Discovery. W ankiecie z zeszłego roku nie było wzmianki o takim kanale a wszystkie zmiany się sprawdziły. Nowa paczka C+ pojawiła się w maju a nie tak jak nakazywałaby logika w rocznicę powstania nc+. Jeśli dobrze pamiętam przetarg na Ekstraklasę miał się rozstrzygnąć do końca marca. Przetargu nie rozstrzygnięto, C+ nie wygrał wchodzi więc w jakąś umowę z Discovery. Tworzą nowy kanał ale że późno zapadła decyzja to ze zmianą w pakiecie C+ nie zdążyli na rocznicę, stąd zmiany w maju. Razem wygrywają prawa do Ekstraklasy. Ciekawe czy są jeszcze jakieś inne punkty tej współpracy? Np. że nadawaniem przez satelitę i reklamami nie będzie zajmował się CP a ITI/TVN Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kanał musiał być wymieniony w ankiecie? Kiedy ona była? Trochę się pozmieniało od tamtego czasu. Koncepcja CANAL+ [+2] też się zmienili w CANAL+ 1. Natomiast nowy pakiet miał być podobno dopiero jesienią, a nie że nie zdążyli na rocznicę. Za reklamy w kanałach Discovery Polska od dawna odpowiada TVN Media. Dalsze efekty współpracy? Może sublicencja dla nc+ do transmisji z Igrzysk Olimpijskich, które dzisiaj nabył Eurosport. Może wspólny zakup praw do UEFA Europa League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za reklamy w Discovery odpowiada Premium TV a za te w Eurosport Polsat Media. I nie sądzę by coś się w tej kwestii zmieniło, bo firmy muszą się wywiązać z umów terminowych.

TVN Media to właśnie Premium TV.

 

Albo wspólny kanał sportowy od ITI i Eurosport na bazie nSport, któremu właściwie zostaje już tylko żużel i 2 mecze LM w tygodniu i to nie zawsze - scenariusz francuski tylko, że tu wniesie więcej Eurosport

Scenariusz francuski? Był taki, że SPORT+ został zamknięty, a część lub wszystkie prawa stamtąd zostały przejęte przez Eurosport France, który ten współpracuje właśnie z CANAL+ France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak chciałem odświeżyć pewną rzecz. A mianowicie ten Canal+ Discovery to prawdziwa porażka, to gorsze od Fokus TV. Ani razu na tym kanale nic nie obejrzałem. Widać tutaj, jak temat tętni życiem, jak ludzie się wypowiadają na temat tego kanału :) Ostatni post 24 lipca mówi wszystko o tym kanale.

 

Nie dość, że Canal+ zrobiło nam taki [beep], odebrali tyle lig piłkarskich to jeszcze podnieśli cenę :/

 

Dla oglądających C+ Discovery. Polecacie coś z tego? Bo ja jakiś czas temu przeglądałem ciągle ramówki i powtórki z NG i innych kanałów, a reszta to szroty.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Bardzo przypadła mi do gustu wczorajsza premiera z 21:00. Mowa oczywiście o dokumencie "Walt Disney". Bardzo lubię takie o historii animacji. Produkcja dla PBS, więc u nas mogłaby to wyemitować TVP. Ale dobre i to, że Canal+ się postarał.


Gdyby ktoś przegapił 1 odcinek, to powtórka dzisiaj o 20:05, w czwartek (12.05) o 13:05 i w piątek (13.05) o 21:00

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość kingofsouth

Zapomniałeś dodać że odkodowany w NC+ oraz wybranych sieciach kablowych :P

Czasami coś sobie na nim obejrzę np: "Birdmen- ekstremalny lot" program o Base Jumpingu :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z okazji premiery polskiej serii "Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera" Canal+ Discovery odkoduje swój sygnał. Nowa produkcja z największych wydarzeń polskiego alpinizmu ostatnich lat - pobicie rekordu świata Śnieżnej Pantery.

Odkodowany sygnał Canal+ Discovery dostępny będzie od 6 rano w niedzielę (13 listopada 2016 roku) do 6 rano we wtorek (15 listopada 2016 roku). Akcja dostępna będzie dla abonentów satelitarnej platformy nc+,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...