Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze tam beda filmy, ale bardziej nawiazujace do tematu kanalu. Ale, wszystkiego mozna sie spodziewac.

A kolega to niedawno na tym świecie? Animal Planet przerobiono na DLife...czy filmy tam prezentowane do czegoś nawiazują??

ktoś się tym przejmuje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CANAL+ Discovery też ponoć będą leciały filmy. :P

Może jeszcze sport, w tym jakieś rozgrywki z Eurosportu? :lol2:

 

Teraz będę mieć problem. Wrzucić C+ Discovery do kanałów tematycznych czy filmowych :lol2:

A kanał filmowy, to już nie tematyczny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak bedzie to nie mam nic przeciwko temu, zeby tam zobaczyc filmy ramowkowe z C+, bo i tak malo kanalow teraz stricte filmowych. Ale potwierdza sie to o czym kiedys pisalem, ze za niedlugo to bedziemy ogladac calkiem inna tematyke w kanale o innym profilu. To, to przyzwalanie przy wszelkich rebrandingach, teraz wychodzi na swiatlo dzienne. Bedzie coraz lepiej dla nas abonentow. Na Mtv beda dokumenty, na kanalach filmowych muzyka, na sporcie filmy, itp.

Odnosnie do mojego pierwszego zdania, pisze tak i jest mi to wszystko jedno, bo takiej spartaczonej paczki C+, to ja w zyciu przy przedluzaniu umowy juz nie wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego testu już nie ma, to po pierwsze, a po drugie to tam testowany był AXN Spin HD ;)
A&G napisał(a):

Ja bym się jednakoż nie zgodził, gdyż wciąż go mam (ID: CH-2-3A99), wprawdzie bez prawa dostępu, ale jest (z Secą i NG), a to, że był tam emitowany AXN Spin HD, no cóż test można przeprowadzić emitując różne rzeczy, a docelowo może wylądować tam coś zupełnie innego.

SatExpert napisał(a):

To go skasuj i wyszukaj na nowo 11,449 jak mi nie wierzysz :>

A&G napisał(a):

Tu nie chodzi o wiarę i nie wiarę, tylko zawsze jak jakiś kanał znikał, to było info: "serwis niedostępny", a ten serwis wciąż się wyszukuje na takich samych zasadach (ID, systemy kodowania oraz dostęp, a w zasadzie jego brak). :wink:

 

https://satkurier.pl/news/115165/now ... iscie.html

 

No i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, chodzi mi tylko o te, że @SatExpert nie może aż tak wierzyć w to co widzi, bądź nie widzi na swoim ekranie (AXN SPIN HD), bo (tak jak sam słusznie zauważasz) nie wszystko w ostateczności będzie takie samo jak teraz. Może się okazać zupełnie inaczej.

 

Negować tak pewnie innych wypowiedzi nie warto - w końcu to SatExpert. Powinien wiedzieć, jakimi prawami rządzi się przekaz satelitarny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie do mojego pierwszego zdania, pisze tak i jest mi to wszystko jedno, bo takiej spartaczonej paczki C+, to ja w zyciu przy przedluzaniu umowy juz nie wezme.

Faktycznie, głupie jest uzupełnianie każdego kanału filmami, ale żeby z tego powodu rezygnować z paczki, to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zrezygnuje jezeli nic sie nie zmieni, a powodem jest i/lub bedzie, zapychanie wszystkich kanalow programami wlasnymi, ktorych az do 30-tu paru % na ramowke dobowa.

Oczywiscie, w tym z wymogami o polskich produkcjach filmowych. Choc jak gdzies wyliczylem to 7,5godz. programow wlasnych, w jakis dzien na ktoryms z nowej paczki C+.

Wiec samo to daje te 30% o ktorych pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie ze te programy wlasne pewnie tez zagoszcza w C+ Discovery, nie pomylilem sie. Istne "Dno" jak dla mnie cala ta odswiezona paczuszka. No i zapychacz filmowy w kanale Dok. z produkcjami polskimi, ktorymi juz sie wymiotowac chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...