Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej widać kto podnieca się pseudo "dziełami", tylko dlatego, że wyemitował je kanał z plusem w nazwie :)).

Pewnie na C+ nawet "Gute Zeiten, schlechte Zeiten" urosłoby do rangi serialu godnego Emmy i Bafty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kto non stop ogląda tv :).

Cieniutki żart. Widać kto pisze...aby pisać. "odkrył" gość film wałkowany 50 razy i cieszy z odkrycia. To dopiero dobre.

U nas facet łazący z kozą przegrał zwyczajnie ze zwykłym filmem przyrodniczym na Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że obecny pakiet Canal+ będzie sprzedawany jako Select i Prestige. W Select jest 6 kanałów C+ (C+, C+ +1, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Family), a w Prestige jest jeszcze dodatkowo Canal+ Discovery i Canal+ Seriale.

Co na tym C+ Discovery jest prestiżowego, aby za to jeszcze dodatkowo płacić? Czym tym kanał się wyróżnia? Czy jest tam coś szczególnie wartościowego czego nie ma na "tańszych" kanałach dokumentalno-poznawczych Planete+, Kuchnia+, Domo+, BBC Earth?

Prędzej widzę prestiż w kanałach sportowych C+. C+ Sport i C+ Sport 2 dałbym do pakietu Prestige, a C+ Discovery dałbym jako podstawową ofertę do pakietu Select. A nawet C+ Discovery mógłby być "darmowym" kanałem lub dostępnym za niewielką opłatą do 5 zł.

 

Czy to tu ma pojawić się nowy Adam Słodowy "Zrób to sam"? Kilka miesięcy temu był casting, gdzie poszukiwano majsterkowicza, który lubi opowiadać ciekawostki i pokazywać robótki ręczne. Wszystko wskazuje, że coś takiego będzie w programie "Przetwórcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, to pytanie: po co mariaż z Discovery?

Filmy z biblioteki Canal+ o przyrodzie i świecie (a jest tego trochę) zawsze miały nimb nadzwyczajności...teraz w konfrontacji z "nowościami" D....nadal są o wiele fajniejsze.

Nie zagladajmy wszak darowanemu koniowi w zęby... chyba, ze operator faktycznie spełni przymiarki i wyceni 8xC+ na ok.45-50 zł. Wtedy pięknie "podziekujemy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział na pakiety jest tylko w kablówkach. :P

 

Dlatego piszę z puntku widzenia abonenta kablówki. Obecnie płacę 35 zł za stary pakiet Canal+ Premium Film. Przez kilka miesięcy mam dostęp promocyjny do wszystkich kanałów C+. Mnie intersowałyby tylko treści filmowe, bez programów typu "Przetwórcy" i kanałów sportowych mógłbym się obejść. Dla mnie idealnie byłoby, abym płacił tyle ile obecnie (akceptuję ewentualną podwyżkę do 40 zł) za dostęp do C+, C+ Film i C+ Seriale. Reszta kanałów jest mi zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to efekt świeżości, ale po kilku godzinach oglądania wczoraj Canal+ Discovery, muszę przyznać, że stacja zapowiada się ciekawe. Może dlatego, że tęsknie za "starym" Discovery bez głupich programów reality-show. :D

 

Oczywiście, żeby była jasność, nie jest to dla mnie powód, by płacić więcej za Canal+, gdy i tak pakiet jest już drogi. W dobie szybko zmieniającego się rynku telewizyjnego, i dużej konkurencji pakietów premium w Polsce, uważam, że Canal+ Discovery powinien zostać dodany do pakietu Canal+, bez cyrków i próby podwyższenia abonamentu :D

 

Podział na pakiety jest tylko w kablówkach. :P

 

Podział jest i w kablówkach i w nc+. Różnica jest w tym, że w nc+ oficjalnie sprzedaje pełny pakiet (nowi abonenci), natomiast w utrzymaniówkach dla abonentów będzie podział na 6/8 kanałów. Z kolei kablówki mają sprzedawać dwa pakiety oficjalnie i w utrzymaniówkach, ale i to zależy od operatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro @draco_san mówił, że kanał miał pierwotnie wystartować jesienią, to może właśnie przez wakacje popracują i się rozkręci. Szczególnie, że mają na ten kanał wydać kilka milionów euro, i to pójdzie tylko na same produkcje własne. Może to zwykły PR, może nie. Ale nie ma co skreślać tego projektu tylko dlatego, że są tam magazyny made by CANAL+, filmy w nocy czy pozycje z Kuchni+ i Domo+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały rebranding miał być pierwotnie na jesieni. Ale chyba się przestraszyli CP, dlatego dali teraz? Nie wiem. Discovery nie zdążyło z produkcją, dlatego nie ma mocnych nowych rzeczy na starcie. Ten sam problem ma C+ Seriale, nic nie zdążyli jeszcze kupić, ani samemu wyprodukować. Dlatego te magazynowe zapychacze (ale nawet z nimi, bywają duże przerwy między programami w ramówce XD). I po co, to było przyspieszać? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...