Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i bardzo dobrze będzie program dokumentalny który nie będzie przerywany reklamami co 10 minut. Dlatego ja jak chcę obejrzeć coś np ND , Discovery etc. to nagrywam a potem przy odtwarzaniu przewijam..

Tak zastanawiam czy nie jest przykrywka tego że canal przygotowuje do zerwania umowy a raczej nie przedłużania umowy o transmisję polskiej ligi.. Bo to akurat by nie było za dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że we Francji już ze sobą współpracują na tle sportowym, a po zamknięciu SPORT+ prawa, które posiadał ten kanał, przejdą do Eurosport France.

_________________________

 

CANAL+ Discovery wystartuje w połowie maja. W ofercie będą produkcje z biblioteki Discovery Networks, ale także zakupione od innych dystrybutorów. Formalnie nadawcą CANAL+ Discovery będzie spółka ITI Neovision, która otrzymała już koncesją satelitarną dla kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są jakieś plusy oraz minusy. TVN chciał dobrze. Projekt wyglądał na świetny. Jednak Discovery przejęło ten kanał, w tym także ofertę, i do tego nie widać, aby do dziś się wysili w rozwój jego oferty. W przypadku CANAL+ Discovery może być całkiem inaczej, bo tematyka właściwie się aż tak nie ogranicza, więc można emitować nie tylko programy historyczne, a także np. o przyrodzie czy podróżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych, którzy jeszcze nie widząc ramówki są w w stanie stwierdzić, że kanał będzie niewypałem. A już wciskanie go do DVB-T to największy przebój.

 

Osobiście bardzo wątpię w to, by na Canal+ Discovery miały być emitowane te amerykańskie reality o wysypiskach, złomiarzach i innych bimbrownikach. Zapewne na tym kanale będą pojawiały się najnowsze dokumenty które normalnie emitowane by były na kanałach Canal+ + programy tworzone we współpracy z Discovery. Ewentualnie na zapchajdziury wcześniejsze produkcje C+ lub Discovery, których już nie trafimy na Planete+ czy kanałach Discovery.

 

Skoro ma być to produkt Premium, wątpliwe by miały być emitowane te same produkcje co na kanałach z niższych pakietów (Discovery, Science, Historia lub Turbo Xtra). Prezes nc+ Julian Verley udzielił ciekawego wywiadu dla magazynu Sukces (do znalezienia chyba nawet na forum SatKuriera), gdzie mówił o kanale którego jeszcze w Polsce nie było, który ma być źródłem inspiracji i dyskusji. O program typu "Bimbrownicy" czy "Wojny Magazynowe" raczej nie mówił ;)

 

Mi też aktualnie marka Discovery kojarzy się coraz gorzej, głównie przez to co stało się z głównym kanałem stacji (choć Science i Historia to jeszcze całkiem dobre kanały) i jak można było zastąpić Discovery World takim czymś jak Turbo Xtra. Jednak o kanał Canal+ Discovery jestem bardzo spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery w Polsce pewnie dostaje jakieś słuchy, że opinia na naszym rynku nie jest zbyt ciekawa, to postanowili coś z tym zrobić. CANAL+ jest świetnym nadawcą, a Discovery ma spore zaplecze i także swoje doświadczenie. Nie ma co krytykować, ani skreślać. Myślę, że będzie ten projekt będzie w miarę dobry, może nawet bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery w Polsce pewnie dostaje jakieś słuchy, że opinia na naszym rynku nie jest zbyt ciekawa, to postanowili coś z tym zrobić. CANAL+ jest świetnym nadawcą, a Discovery ma spore zaplecze i także swoje doświadczenie. Nie ma co krytykować, ani skreślać. Myślę, że będzie ten projekt będzie w miarę dobry, może nawet bardzo dobry.

 

Nie widzę przesłanek, aby tak sądzić choć chciałbym żeby tak było - liczba godzin premierowego kontentu jednak nie poraża - z ich komunikatu średnio dziennie daje to nieco ponad godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewać możemy wiele tym bardziej nie wierzę w to, że na antenie pojawią się programy z lombardami. Kanał ma być premium więc nie wydaje mi się, że ofertę stacji zapchają takiego typu programami. Liczę na dobre dokumenty i tylko dokumenty nic więcej, żadnych programików amerykańskich. ;)

 

I to prawda, że to co teraz Discovery proponuje w swoich stacjach nie powinno się pojawić, jeśli ranga nowego projektu Canal+ Discovery HD to premium. Premium oznacza najwyższa półka i nie chodzi tylko o brak reklam. ;) Kanały z grupy Canal+ są porządne i pewnie nie musimy się o nic martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...