Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał w porównaniu do Planete+, Polsat Viasat History czy H2 wymięka....Ja oglądam w nocy Viasat History lub H2 a próbowałem znaleźć coś ciekawego na tym C+ Discovery ale dosłownie nic....jedyna produkcja, która była względna to o tym Nilu. Reszta jest po prostu mega nudna i o niczym...takie pozbierane wszystko i nic...Taki Polsat viasat History, który kosztuje np w CP grosze jest o wiele ciekawszy i daje większa wiedzę niz to całe Discovery...wielkie "premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
43 minuty temu, umek napisał:

 Co to kupić się nic nie da?Przecież ten kanał był zwykłą zapchaj dziurą..Sam pomysł jednak zastępowania go innym jest bzdurą..

Akurat "zapchaj dziurą" to bym go nie nazwał,  bo jednak przez te cztery lata stworzyli sporo własnych serii dokumentalnych.  Wiele bardzo dobrych.  "Zapchaj dziurą" można nazwać Polsat 2 czy Polsat Romans,  które nie mają do zaoferowania swoim widzom praktycznie nic innego co można już zobaczyć w innych kanałach Polsatu. 

 

Można co najwyżej dyskutować o sensie takiego kanału w paczce Canal+ (sam osobiście uważam,  że model paczki Canal+ sprzed czasów nc+ był najlepszy). 

 

Mnie też zastanawia co się stanie z polskimi produkcjami.  Zostaną w Canal+Dokument czy pojawią się w kanałach Discovery.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mając Planete+ w portfolio, niepotrzebnie pchali się w tworzenie kolejnego kanału dokumentalnego, jeszcze pod marką CANAL+. 

 

CANAL+ Dokument będzie kolejnym dziwnym wymysłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KENZO napisał:

31.05 Canal+ bierze rozwód z Discovery i kanał ten przestaje istnieć. Od 01.06 ma go zastąpić Canal+ Dokument...Tylko co oni będą w nim pokazywać, bo cały dotychczasowy kontent należał chyba do Discovery?

To jest kolejny krok z  rozłamu TVN (Discovery) od Canal+Polska(nc+),ktory się wkrótce rozkręci. Player-owi zabiorą plusika i wszystkie produkcje C+, przeniosą się do myCanal,  Discovery odłącza się od Canal+, a nieoficjalnie nc+ ma zrobić też rozłam z TVN (nc+ -> Canal). Ale to tylko plotki niczym nie potwierdzone. 

7 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Mając Planete+ w portfolio, niepotrzebnie pchali się w tworzenie kolejnego kanału dokumentalnego, jeszcze pod marką CANAL+. 

 

CANAL+ Dokument będzie kolejnym dziwnym wymysłem. 

 

Jako posiadaczowi paczki C+, dla mnie najlepiej byłoby połączyć obydwa kanały w CANAL+PLANETE

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kamil2505 napisał:

Akurat "zapchaj dziurą" to bym go nie nazwał,  bo jednak przez te cztery lata stworzyli sporo własnych serii dokumentalnych.  Wiele bardzo dobrych.  "Zapchaj dziurą" można nazwać Polsat 2 czy Polsat Romans,  które nie mają do zaoferowania swoim widzom praktycznie nic innego co można już zobaczyć w innych kanałach Polsatu. 

 

Można co najwyżej dyskutować o sensie takiego kanału w paczce Canal+ (sam osobiście uważam,  że model paczki Canal+ sprzed czasów nc+ był najlepszy). 

 

Mnie też zastanawia co się stanie z polskimi produkcjami.  Zostaną w Canal+Dokument czy pojawią się w kanałach Discovery.

Racja,za daleko się posunąłem ale też niczym specjalnym nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KENZO napisał:

Tylko co oni będą w nim pokazywać, bo cały dotychczasowy kontent należał chyba do Discovery?

Nie problem kupic trochę kontentu od nadawców zagranicznych. :) A skoro C+ to Francja, to za przysłowiowe grosze mogliby sporo wartościowych dokumentów pozyskać od France TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mają masę dokumentów, które lecą w Canal+ Family, oprócz tego od czasu do czasu jest coś w głównym kanale, nie muszą niczego specjalnie pozyskiwać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Raczej dla C+Discovery. Rózni zewnętrzni producenci robili filmy dla tego kanału. Niewykluczone, że Discovery też coś wyprodukowało.

Nie!, albo produkcja Discovery Net. Eu, albo dla Discovery Net. Eu. Dzisiaj jeszcze spróbuję coś upolować. 

 

 

 

Filmami /serialami podziela się na Player i myCanal

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Już z końcem maja Canal+ Discovery zmieni się w Canal+ Dokument. Czy w związku z tym Abonenci platformy nc+ będą mogli wypowiedzieć umowy?

 

Piotr Kaniowski Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert nc+ odpowiada: To jedynie rebranding kanału, z tego tytułu nie ma więc podstaw do rozwiązania umowy przed czasem.

 

 

 

I można z tym polemizować: niby właścicielem koncesji jest CANAL+ ale kanał był tworzony na podstawie umowy 2 podmiotów i ona wygasła, więc projekt został zakończony a w jego miejsce pojawi się coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 20:23, Pawop napisał:

Sprawdzałem na VOD i były też produkcje np. Endemol dla C+Discovery, ale mniejsza o to. Nie wiadomo jak to zostało ustalone, bo za produkcję mogło być odpowiedzialne Discovery, a prawa zachowa C+. Zobaczymy jak będzie.

I prawdopodobnie tak będzie. Także straty Discovery nie odczujemy na CANAL+. Poza nazwą w epg czy logotypu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wszystko jasne, boją się utraty Abonentów, dlatego rebranding. Mogliby wzmocnić produkcjami tego kanału ofertę Planete+, a nie na siłę utrzymywać dwa kanały o podobnym profilu we własnej ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 18:21, Pawop napisał:

Raczej dla C+Discovery. Rózni zewnętrzni producenci robili filmy dla tego kanału. Niewykluczone, że Discovery też coś wyprodukowało.

"PrzeTwórcy" już dawno wylądowali do ramówki Discovery. Inne polskie produkcje takie jak "Powrót do przyszłości" czy "Niezapomniane lata 90." można już oglądać w Discovery Historia. Warto dodać, że żadna z tych produkcji nie jest już dostępna w CANAL+VOD ("Powrót do przyszłości" - można tam jeszcze oglądać drugi sezon tej produkcji; pozostałe od czasu do czasu też pojawiają się na antenie C+Discovery).

Z zagranicznych dokumentów w Discovery Historia jest pokazywane "Pokolenie transformacji". Na jakimś kanale Discovery można było na pewno też zobaczyć "4 razy sztuka".

Pewnie wszystko okaże się 1 czerwca jak to będzie wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...