Skocz do zawartości

CANAL+ Dokument


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy w historii CANAL+ oraz Discovery Networks łączą siły i wieloletnie doświadczenie

 

Cytat
CANAL+ DISCOVERY nowym wyjątkowym kanałem premium

 

CANAL+ DISCOVERY łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy – wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału. CANAL+ DISCOVERY wystartuje w maju 2015 r. i nie będzie nadawał reklam.

 

bmsfG6V.jpg

 

Debiut CANAL+ DISCOVERY to kamień milowy w rozwoju oferty CANAL+, przypadający na obchody 20-lecia działalności CANAL+ w Polsce. Z tej okazji, oferta odświeżonych kanałów premium zostanie rozszerzona do ośmiu, tak by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby polskiego widza. W ciągu roku CANAL+ DISCOVERY pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych w najwyższej jakości. Będą one starannie dobrane z myślą o CANAL+ DISCOVERY i wyemitowane po raz pierwszy w Polsce z jednym nadrzędnym celem: aby inspirować widzów.

 

CANAL+ DISCOVERY pokaże rocznie aż do 120 godzin polskich produkcji w jakości premium, które powstaną specjalnie na potrzeby nowego kanału. Ich celem będzie pokazanie kreatywności, inspiracji oraz osiągnięć Polaków w kraju i za granicą. Wszystkie trzy filary programowe zostaną ukazane już w pierwszych produkcjach. Przedstawią one sylwetki Polaków, którzy znaleźli swoją pasję w tworzeniu unikalnych przedmiotów z nikomu niepotrzebnych odpadów; fascynatów historii, którzy przeżywają ją ponownie, poświęcając się rekonstrukcjom bitew oraz doświadczenia Polaków osiągających sukcesy za granicą.

 

Ogromnie cieszymy się z tej inicjatywy - szczególnie, że jest ona wyjątkowa w skali całego regionu. Od blisko 20 lat Discovery Channel porusza wyobraźnię, podbija serca i umysły polskich widzów. CANAL+ DISCOVERY nawiązuje do tego dziedzictwa, oferując jeszcze więcej fascynujących historii, z których znaczna część zostanie wyprodukowana w Polsce. Wraz z nc+ dostarczać będziemy najwyższej jakości programy, wykorzystując wspólne doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb wymagającego widza – powiedziała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery Networks w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

 

CANAL+ DISCOVERY wyznacza trendy dla telewizji premium na całym świecie. Nowy kanał wyrasta z doświadczenia dwóch światowych uznanych marek telewizyjnych, czego efektem jest świeży, pełen pasji kanał niosący ładunek pozytywnej energii. Jest to niezwykle ważny krok dla CANAL+, który potwierdza naszą pozycję w dostarczaniu najlepszej i zróżnicowanej rozrywki w jakości premium – powiedział Julien Verley, prezes zarządu platformy nc+.

 

Ze względu na 20. urodziny CANAL+ w Polsce, CANAL+ DISCOVERY będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich.

źródło: CANAL+

 

Niezłe zaskoczenie! Oby tylko z ofertą się postarali, a myślę że dadzą radę.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23633.jpg

 

Z tego względu, że w maju 2015 wystartuje nowy kanał premium marek Canal+ i Discovery Communcations Inc. zrobiłem ten temat bo widzę, że pierwszy zablokowany. Tak więc stacja będzie nadawała bez reklam, będzie dodatkowo płatna i będzie stacją joint venture.

 

Ciekawi mnie jedno, co ma do zaoferowania Discovery w połączeniu z Canal+, który tak pięknie zepsuł na przestrzeni lat główny kanał Discovery Channel? Wydaję mi się, że to będą najlepsze dokumenty z prawdziwego zdarzenia, jednak obawiam się, że kanał zastąpi zasłużony na polskim rynku telewizyjnym Planete+HD. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zablokowany, a chciałem poprawić pierwszy post, ale nie... Bo po co -.-

 

Zastąpi Planete+ HD? Pff... Śmieszne. A czy Planete+ HD to kanał premium? Nie. Więc o czym tu mowa? Bez sensu są takie gdybania.

 

I po co te nerwy? Jak zwykle musisz się ludzi czepiać. Trzeba było poprawnie swój temat zacząć, a nie mieć teraz do innych pretensji. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, sprawdzona droga Polsatu widzę, tyle, że oni chociaż wprowadzali nowe marki na rynek (Food Network, Viasaty itd). A tutaj wydaje mi się, że dostaniemy Discovery HD Showcase wycofane z PL jakiś czas temu z brandingiem C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w porównaniu do Polsatu, to CANAL+ Discovery będzie kanałem od CANAL+, a te doklejanki Polsatu nie należą w żadnym procencie do Polsatu (nie licząc POLSAT JimJam), a bezpośrednio i tylko do Viasat Broadcasting, A+E Networks i Scripps Networks Interactive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie zastąpi Planete+ HD - będzie oddzielną marką tylko mam wrażenie, że będzie w nim dużo już znanego materiału z kanałów Discovery tylko że bez reklam (przy max. 450 godzinach premierowego rocznego kontentu daje to średnio mniej niż 1,5h godziny dziennie!)

Rzeczywiście przypomina to trochę Discovery HD Showcase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przypadku kanałów premium nie chodzi o wyniki oglądalności, a wyniki sprzedaży :)

 

Canal+ Discovery po prostu urozmaica tematycznie ofertę programową całego pakietu. Więc jest szansa na lepsza sprzedaż, wśród tych, którzy nie są zainteresowani sportem.

 

Osobiście uważam, że na papierze Canal+ Disocvery zapowiada się ciekawie produkcje własne, których celem będzie pokazanie kreatywności, inspiracji oraz osiągnięć Polaków. Produkcja tego kanału tez nie będzie zbyt wysoka, bo pewnie po premierze w Canal+ programy trafią na antę Discovery i tam zarobią na reklamach :)

 

Ciekawi mnie jeszcze jedno. Bliska współpraca Canal+ z Discovery, który jest właścicielem Eurosport. Czyżby Canal+ i Eurosport znów podzielą się Ekstraklasą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...