Skocz do zawartości

Wichura i anteny.


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj mało co w rowie nie skończyłem przez ten śnieg...

Jak wracałem do domu z Wawy to strasznie zaczęło sypać, na zakręcie za mocno gazu dałem i chwila moment bokiem leciałem...

Wystarczyło kilka minut ostrego padania i ulica od razu była ślizga...

Po zatem znowu mocno wieje w dzień jeszcze było znośnie ale wieczorem znowu sie nasila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znów zaczyna wiać bynajmniej u mnie :( . Satke mam na nie złym "wygwizdowie" same pola. Rok temu w te zajmocniejsze wichury na szczęście nic się nie stało. A najśmieszniejsze jest to, że u mnie satka wisi nawet z miejsca o 1 mm nie ruszyło jej a u sąsiada stodole lekko przestawiło :lol::shock:

 

A może wy mieliście jakieś przygody z satkami w wichure :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piątku na sobotę godz. 4:20 rano

Wyrwało mi drzwi od garażu :( tzn. podczas mocnych podmuchów ciśnienie wewnątrz garażu spowodowało że drzwi (lewa połowa) zeszły z jednego zawiasu :( Niby były dziurawe, ale i tak do wymiany na wiosnę...

 

A antena SAT stoi tam gdzie powinna bez uszczerbku na zdrowiu, tym razem doniczki z kwiatkami stały gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma obrotnice i satke 125 cm. Nie zły "żagiel" ale nic mu sie nie stało. Jakby odleciała to hohoho... mogła by dużych szkód narobić. Ale nigdy nie zapomnę widoku dziury w ścianie stodoły sąsiada :D . Do tej dopy jest nachylona. Nie zapomnę tego widoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Soboty na niedziele w nocy przejdzie na Polską wichura "Emma", chyba pamiętacie zeszło roczną wichurę której dali nazwę (nie pamiętam jaką), więc przygotujcie swoje talerze i siateczki na huśtawkę powietrzną ;p

 

Kuźwa się będę przejmował anteną a może mi dach zerwać... Walić te antenę, nią jak zdążę to sie zajmę na razie biore sie za usztywnianie dachu, dokładniej muszę na strychu okna uszczelnić żeby jakiś podmuch nie wpadł i dachu nie podniósł...

Bo mamy w domu jeszcze stare okna, a dopiero będą wymienione na wiosnę, więc jak co roku trzeba uszczelniać przed wichurą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak poleci z kominem jak go wyrwie :P U mnie w mieście coś się stało, bo już się alarmy włączają... Z okna nie widzę, poza tym jest ciemno, ale jakoś może się dowiem co i jak. Antena jakoś nie ruszyła mi się, bo odbiera i to jak, pokazuje siłę i jakość taką jaka była zawsze :jupi: No to chyba mogę być pewny, że jak sprawię sobie obrotnicę i nową antenkę to nic mi nie porwie tego zestawu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznań oszczędziło, choć wiało mocno. ostatnio wypieściłem antene od polsatu, ustawiłem dokładnie po dokręcałem co się dało - na sztywno i nawet w czasie najwiekszego wiatru nawet nie przerywalo. za to stara z obrotnica jak zawsze dropy. ale to juz pordzewialy stary sprzet wiec nic nie poradze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...