Skocz do zawartości

MUX L4 (MWE Teleport)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

MUX-L3 każdy program ma EPG godzinę do przodu, sam zegar multipleksu godzina prawidłowa. Początkowo myślałem że mamy nieaktualne EPG, dopiero po chwili zauważyłem to przesunięcie do przodu o godzinę. Skoro MUX-L4 to również MWE dlatego tu pytałem o ocenę jakoś odbioru po zmianach EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu zmiana  kanału na  nr  27.  Swoją droga operator dostał   ofertę  od emitela?  Nadawanie   ze Ślęży.  Będzie musiał zwiększyć moc nadawania.  Poza tym   Polsat HD i TVN HD to będą już raczej na głównym muxie który przejdzie do T2/HEVC .   Ciekawe kiedy pojawią się testowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przejście na HEVC zobowiązuje na przejście kanałów w roździelczości HD, aczkolwiek doskonale nadaje się na UHD, co nikt zapewne z Nas by się nie obraził aby tak było. :)

 

L4 ze Ślęży to bardzo dobry pomysł, oby tylko wypalił i właściciel finansowo podołał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświżyłem dziś listę  kanałów, żeby zerknąć na Biznes24. Jakość  obrazu na tym muxie I wcześniej nie powalała, ale tu jest to prawdziwym dramatem. Myślałem, że gorzej niż Polsat News na Mux-4 być nie może, ale jednak zawsze się da. Na moim 42 calach jest takie mydło, że mimo, że nie mam problemu że wzrokiem, nie jestem w stanie przeczytać napisów na jasnym pasku. To przegięcie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie teraz mi się pokazał jak przeskanowałem kilka razy, jakość jest taka jak Echo24 lub bardzo podobna, tyle że inna grafika, SD to nie HD, da się oglądać, kanał może nie jakiś premium, ale bardzo fajny i mam nadzieję, że długo będzie w dvb-t.

Ten MUX jest najlepszy bez dwóch zdań ! Rozwala system różnorodność i ciekawe kanały w dużej ilości. Best !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały sklepowe nie są takie złe, czasami zawieszę oko, jest kilka ciekawych produktów, każdy kraj ma takie kanały, u nas są także i urozmaicają MUXy tak samo jak Trwam, różnorodność musi być, ale nie tylko jedna papka.

Mux L4 wyznacza trendy i pokazuje, że nawet w DVB-T (pierwszej generacji) można nadawać z powodzeniem bardzo dużo ciekawych i różnorodnych kanałów telewizyjnych, inni musza się uczyć.. Lokalizacja nadajnika jest bardzo dobra, mocny sygnał i ładnie się rozchodzi, tutaj bym tego nie zmieniał absolutnie, tak samo lepiej dawać więcej kanałów SD niż HD, wiadomo że te główne bardziej popularne w HD jak Polsat HD, ale pozostałe mniej popularne to spokojnie SD wystarczy.

DVB-T2 jak wejdzie w pełni do PL to już będzie dopiero się działo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...