Skocz do zawartości

MUX L4 (MWE Teleport)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
5 minut temu, pawlo napisał:

Ja odbieram TVN HD, Polsat HD, 4Fun.TV, Eska TV Extra, Tele5, Mango24

Dodam ,że jeszcze u mnie jest Stars TV.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przewidział SatExpert ja też z tego nie korzystam.

Włączyłem to na chwilę żeby zobaczyć dla PowerTV.

Wyszło dość dziwnie bo dwa tunery a numery inne.

 

TVN HD - 100  lub 800

POLSAT HD - 101 lub 801

4FUN.TV / 102 lub 802

STARS.TV - 103 lub 803

ESKA EXTRA - 104 lub 804

POWER - 105 lub 805

NUTA - 106 lub 806

MANGO - 107 lub 807

TELE5 - 108 lub 808

 

Numery 100 i więcej to ARIVA T20

Numery 800 i więcej to OPTICUM SCART FLEXI HD10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

Dzięki Remekkkk za sprawdzenie. Jak rozumiem TVP 1 masz na kanale nr 1, Polsat na kanale nr 4, TVN na kanale nr itd.?

(......)

 

Jak ustawię sortowanie LCN to dokładnie tak mam.

 Na co dzień to sam sobie ustawiam kolejność ja mi się podoba. Nie wiem po co w ogóle to LCN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest spoko, tylko mam jedno ale: dlaczego jest wersja Power TV z dopiskiem "HD"? ?

 

15 godzin temu, STARS.TV napisał:

No właśnie kiedyś też tak myślałem. Dałem tylko ac3 po czym zaczęli pisać oburzeni, że nic nie słychać ?

Aha, no trudno, przeżyjemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, wygląda na to że niczego pod kątem mocy nadawczej nie zmienili. Ja u siebie z początkiem kwietnia zrobiłem wszystko aby nie było się do czego przyczepić w instalacji antenowej nie ruszając przy tym samej anteny, czyli skrócenie kabli tam gdzie się dało, nowe złącza antenowe, nowy niskostratny splitter antenowy. W efekcie było tak, że przez większą część kwietnia miałem praktycznie cały czas w miarę bezproblemowy odbiór, za wyjątkiem godzin świtania i zapadania zmroku (mniej więcej po 2h) , kiedy albo przycinało bardzo często co było dość irytujące albo nie dało się już po prostu oglądać. Niestety teraz od kiedy pogoda się zmieniła (od 27 kwietnia) sygnał osłabł na tyle, że nie da się w ogóle oglądać przez cały dzień. Szkoda, bo kiedyś takich problemów nie było. A Rawicz ma znacznie dalej do SkyTower'a niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, aczkolwiek w świetle dostępnych informacji nic nie wskazuje na to, by coś nowego zostało włączone, może te informacje nie są aktualne. Jest tylko ten wspomniany wcześniej mux2 z Łodzi i kilka małych nadajników mux4 na Śląsku - raczej bym nie sądził, że odgrywają tutaj jakąś rolę, a już na pewno nie w Rawiczu, tam już prędzej ten mux2 z Łodzi.

 

Wg dostępnych informacji emisja MUX L4 jest równolegle prowadzona z trzech nadajników:

  • Wrocław *Budynek Sky Tower* ERP 2kW
  • Kobierzyce *Pustków Żurawski* ERP 1kW
  • Świdnica *Komin MZEC* ERP 1kW

 

Czy ktoś może to potwierdzić i czy w takim przypadku SkyTower i nadajnik z Kobierzyc są w SFN?

Edytowane przez mathey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...