Skocz do zawartości

MUX L4 (MWE Teleport)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2019 o 18:44, mm4738 napisał:

Miałem  różne anteny, ale tak jak kiedyś pisałem zmiana na Televes dała rezultat i bez problemu odbierałem L4. Niestety od mniej więcej grudnia 0 sygnału. Żadnych zmian w antenie, kablu itd. Odbieram wszystko z Czech z nadajnika Praded. Więc sygnał z anteny  jest OK.

Akurat u mnie kierunek na Sky Tower i Praded prawie idealnie się pokrywają.

No to masz najlepsze warunku . W 1 linii wszystkie  muxy.   Sygnał w DVB-T2 HEVC  także odbierasz?   Jeśli nie odbierasz już  nic z L4  to nie wiem wypożycz z opcją zwrotu  wzmacniacz  regulowany. W moim przypadku kwestia podbicia kilku dB  i mam stabilny sygnał.  Tyle że najpierw chce w jakimś tam nieokreślonym czasie przeprowadzić  ten eksperyment   telmorem jeśli się będzie dało.   Bo obecnie wzmacniam inne muxy kosztem L4.

Eh   gdyby dali te kilka dB więcej był by spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, remekkkkk napisał:

TVN HD dostał EPG

Myślę że z czasem EPG pojawi się również na pozostałych kanałach tj. 4Fun.TV, Eska TV Extra, Power TV i Nuta TV. Człowiek tak się już przyzwyczaił, że nie może teraz żyć bez tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan

tak odbieram też mux w HEVC na k.28, a jak jest przerwa konserwacyjna na k.26 to MUX CT również.

Mam wzmacniacz regulowany, ale niestety d....

Trochę to dziwne bo odbierałem przez  całe gorące lato 2018r., bez przerw.

A latem w środku gorącego dnia zawsze jest gorszy odbiór na granicy zasięgu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PowerTV napisał:

Czy osoby posiadające dostęp do MUX L4 mogą napisać jakie kanały z tego muxa mają numery LCN? Czyli numer na pilocie w telewizorze / dekoderze?

 

Nie wiem jak  spisać numery LCN ale udało mi się z PID.

TVN HD 4
Polsat HD 46
4FUN.TV 70
STARS.TV 72
ESKA TV EXTRA 73
POWER TV 74
NUTA.TV 75
MANGO 24 77

Tele5 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2019 o 22:39, STARS.TV napisał:

Power, a widziałeś jak to wygląda? Na serio oczy bolą. 

Oczy nie bolą, bynajmniej mnie.

Teledyski z lat 80'ch wiadomo że jakością nie grzeszą, aczkolwiek nie jest źle i lubię ten kanał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTA.TV posiada już EPG ... małe nic, a cieszy.

Jednak dla mnie TVN HD już z EPG daje większą radość, gdyż bez tego, przełączałem chwilowo na TVN ze Ślęży, aby zobaczyć co w danych godzinach będzie nadawane.  :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...