Jump to content
Poland

Nocne programy Polsatu

Recommended Posts

Grzebiąc ostatnio po serwisie Youtube natrafiłem na fragmenty programu "Przytul mnie" którego to fragment wraz z czołówką możecie znaleźć pod tym linkiem: www.youtube.com/watch?v=zPiMVmiEgOs

Program ten nadawany był nocą bodajże przez około 3 godziny na antenie Polsatu i Polsatu 2 gdzieś w latach dziewięćdziesiątych i założenia był to talk show z elementami muzycznymi a nawet treściami pikantnymi.

Pamięgtam że często jak się budziłem a telewizor był włączony to często oglądałem ten program. A wy jeszcze go pamiętacie i czy jeszcze znacie jakieś inne nocne programy emitowane w Polsacie? Ja jeszcze pamiętam Zakazaną Kamerę w której była pokazana kuchnia tworzenia ogłoszeń matrymonialnych :D

Jeśli chodzi o nocne programy Polsatu to ja pamiętam m.in.:

-Teleturnieje Call-TV z Ewą Tułacz.

-Programy muzyczne jak ''Reebook Hip-Hop'' czy ''Aquaz Music Zone'' w którym pojawiały się czaty.

-''Zakazana kamera'', ''Różowa Landrynka'' i ''Zza kamery...''.

-Filmy erotyczne ''Playboya''.

-Retransmisja nocna Polsat News z początku 2011 roku.

Obecnie nocą w Polsacie to są pokazywane m.in. ''Tajemnice losu'' (program z wróżkami) czy ''Magazyn sportowy'' w nocy z niedzieli na poniedziałek, w którym są pokazane powtórki relacji sportowych z Polsat Sport.

Słyszałem, że w połowie lat dziewięćdziesiątych na Polsacie w nocy zwalniano miejsce dla pasma TVOdra, które było emitowane w negatywie.

To chyba nie tyle że zwalniano dla TV Odra, co emitowano różne filmy, które zgrywały stacje regionalne, i ta emisja była w negatywie prawdopodobnie w celu uniknięcia wykorzystania materiału przez osoby prywatne.

To była TV Bryza, a nie TV Odra. Emisja w negatywie była formą kodowania tego przekazu. :roll:

I o to chodzi,że TV Bryza była tego typu kodowana w negatywie,aczkolwiek od 1998 roku była w paśmie Naszej TV.

Jeszcze była "Muzyka na Bis" która to chyba była zwyczajnym pasmem teledyskowym oraz "Boombox" zbliżony formą do Get the Clip z Vivy Plus.

Tak zgadza sie na tym polegało pasmo muzyka na bis, a w jakich latach nadawany był program przytul mnie?

A i jeszcze w nocy leciał program erotyczny różowa landrynka.

Ten program był w tym samym okresie co Muzyka na Bis czyli napewno gdzieś między 1997 a 2001 rokiem.

Mi najbardziej w głowie utkwił program "Nocne randki".   :mrgreen: Puszczano w nim ogłoszenia matrymonialne zapowiadane przez denną lektorkę. O ile pamiętam, to te same ogłoszenia powtarzały się cyklicznie co jakieś 15 minut. :) Typowa zapchaj-dziura, z której korzystali naiwni i zazwyczaj samotni panowie. :D

https://www.youtube.com/watch?v=kTpRvk-dEBk 

W 2005 roku było też chyba coś takiego jak magazyn muzyczny "Boom Box" od 2 w nocy. :D Nie pamiętam dokładnie jaki typ muzyki był tam puszczany. 

Przeważnie pop tam puszczali choć czasem z tym przesadzali puszczając animowaną parodię Ivana i Delfina (jako Divan i Elfin) z piosenką Powiedz czy ty wiesz :D

Przeważnie pop tam puszczali choć czasem z tym przesadzali puszczając animowaną parodię Ivana i Delfina (jako Divan i Elfin) z piosenką Powiedz czy ty wiesz :D

Ten utwór leciał także w dziennych godzinach w programie "Bravo". To był dość popularny utwór :D

A wnocy był jeszcze taki program Aquaz Music Zone ten program pamietam najlepiej z nocnych programow Polsatu w pogramia była muzyka i mozna było czatowac, a także pobierac gry na komórki.

Edited by Martin1999

A pamięta ktoś z was dziewczyny w bikini wspominam również nocne pasmo erotyków najpierw był program playboya a później film xd. A tak na marginesie co z się dzieje z Ewą Tułacz?

Edited by TELEWIDZ123

A ja cały tydzień czekałem do piątku i soboty - na na serialik ze stajni Playboy'a - "Most Wanted". :oops:

W nocy na Polsacie można było jeszcze obejrzeć Magazyn Teatru Otwartego.

Był nadawany bodajże w latach 2000-2002 i był pokazywany w poniedziałki ok. 0:45.

Ja jeszcze pamiętam program "Na topie" Romana Rogowieckiego, który to można było obejrzeć także za dnia. 

Sporo też pasm muzycznych było w Polsacie 2 z czasów jego ogólnej formuły - wszystkie poza "Przytul mnie" były bowiem emitowane tylko tam.