Skocz do zawartości

13 Posterunek


Nitros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem założyć wątek o serialu 13 Posterunek jeśli już taki istnieje to z góry przepraszam i proszę o usuniecie.

 

Serial według mnie, genialny obok Miodowych lat jedyny tak naprawdę prawdziwy serial Komediowy.

Produkcją serialu zajęła się: Grupa Canal+ i Polsat

Drugi sezon już w całości był produkowany przez stację Canal+.

Warto wspomnieć że dwóch aktorów a nawet trzech juz nie żyją, mianowicie chodzi Komendanta Słoika, i alkoholika :D Stępnia a także bezdomnego nie pamiętam jak tam go zwano. ;-)

 

Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

29.02.2000

Ponad milion trzysta tysięcy telewidzów oglądało w ubiegłą niedzielę kolejny odcinek nowej serii telewizyjnego sitcomu "13 Posterunek 2" nadawanego przez CANAL+. Była to najwyższa oglądalność CANAL+ od czasu rozpoczęcia nadawania tej stacji w Polsce w 1995 roku.

Serial "13 Posterunek 2" nadawany jest w niedziele w

godz. 20.30 - 21.00 w tzw. Oknie Otwartym, czyli paśmie niekodowanym

CANAL+. Powtórki nadawane są w soboty w godz. 13.30 - 14.00. Jak

wskazują badania oglądalności przeprowadzone przez AGB Polska, w

niedzielę 27 lutego wieczorem w czasie nadawania kolejnego odcinka

serialu "13 Posterunek 2" CANAL+ wybrało prawie 1 300

tys. widzów - ok. 3,5% mieszkańców Polski posiadających w domu telewizor

i ponad 7,7% wszystkich oglądających w tym czasie telewizję.

 

Drugą serię cieszącego się ogromną popularnością sitcomu "13

Posterunek" CANAL+ nadaje od początku br. Pierwszy odcinek

nowej serii nadany 2 stycznia 2000 roku oglądało nieco ponad 300

tys. widzów. Kolejne odcinki nadawane co tydzień cieszyły się rosnącą

oglądalnością, by w ub. niedzielę przyciągnąć, po raz pierwszy w

historii CANAL+, ponad milion widzów. Ta wzrostowa tendencja pozwala

nadawcom z CANAL+ oczekiwać kolejnych rekordów w nadchodzące niedziele.

 

 

czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/film/aktualnosc ... z3WdWzLuUa

 

Sam @ Jak widać nie oglądalność przecież serial był emitowany, w paśmie otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Najlepszy odcinek 1.serii 13-tego Posterunku był o Kleju, niestety pan policjant zakleił się do słupa na sam koniec odcinka.

Z kolei najbardziej żenującym był odcinek wyborami z Miss Policji na 13-tym Posterunku. Z drugiej serii natomiast najśmieszniejszym odcinkiem był ten z "Ogórkami Zdzisława" czy też ten z nadpobudliwym Pershingiem zaś najgorsze te pierwsze m.in o próbie podniecenia Kasii przez Czarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

''13 Posterunek'' to był kultowy serial, który uwielbiałem oglądać. Moimi ulubionymi postaciami byli Cezary Cezary, komendant Władysław Słoik, Stępień, Arnie, Luksus, Inspektorzy Kot i Pierzchała oraz Bezdomny Janek. W II serii moją ulubioną postacią był Rysio.

 

Moimi ulubionymi odcinkami ''13 Posterunku'' były m.in. odcinek z CKM-em, z Fryderykiem, z Kalamburami Filmowymi, z Klejem, z Kamuflażem, z Księgowym Mafii oraz odcinek z Grypą (to był odcinek II serii).

 

Najbardziej zapadła mi w pamięć piosenka Cezarego Cezarego o Radiotelegrafiście.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja dodałbym jeszcze Trupy w szafie gdzie po raz pierwszy pojawili sie inspektor Pierzchała i Kot oraz Zaginiony Homer jak Arni wypadł przez drzwi kopnęty przez osła odcinek z balem sylwestrowym zapadł mi w pamięć z drugiej seri dodałbym jak czarek opiekował się Pershingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...