Skocz do zawartości

Do Rzeczy


Gość wislok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym numerze tygodnika "Do Rzeczy"  między innymi artykuł o Pepie Guardioli, rozmowa z Krzysztofem Czabańskim, która przyniesie być może nowe wiadomości na temat ustawy medialnej czy wspomnienie Andrzeja Żuławskiego. Oczywiście dużo miejsca jest poświęcone głównemu wydarzeniu ostatniego tygodnia, który jest tematem tygodnia. Piszą o tym Sławomir Cenckiewicz, Piotr Semka, Cezary Gmyz i Rafał Ziemkiewicz.

Oprócz zamieszczonego spisu treści przed wydaniem nowego numeru : https://www.facebook.com/TygodnikDoRzeczy/photos/a.505973156099696.80280141.505864632777215/1138967649466907/?type=3&theater

 

Jest także zaproszenie w formie wideo do zapoznania się z nowym nr tygodnika. Co tydzień jeden z publicystów tygodnika . Najnowszy numer poleca Piotr Semka :https://www.youtube.com/watch?v=ZTTOyh6Goz4 

 

P.S. Przypominam,że to wątek wyłącznie o tygodniku Do Rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodnik "Do Rzeczy" podobnie zresztą jak chyba inne tygodniki nr zamyka w piątek. W sobotę nr jest wysyłany do prenumeratorów. Tu była jednak ich stopa achillesowa. Numer do mnie docierał najczęściej w środę. Trudno dojść gdzie i po czyjej stronie był błąd. Jednak ten fakt wywołał moje niezadowolenie, dlatego teraz przerzuciłem się na wersję elektroniczną, choć wolę papierową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że "Angora" zamyka numer w sobotę, i wysyła numer w niedzielę (chyba nawet drukują taką informację koło stopki redakcyjnej). W zasadzie to tylko "Polityka" i "Tygodnik Powszechny" nie zamykają numeru w piątek, ale to ze względu na to że się z reguły ukazują w środy. Co do wersji, to jestem bardziej przyzwyczajony do papierowej, choć czasem ściągam elektroniczną. Ale wolę czytać na zwykłym papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.facebook.com/TygodnikDoRzeczy/photos/a.505973156099696.80280141.505864632777215/1148062208557451/?type=3&theater

Najnowszy spis treści. Jest ocena głównej nagrody Oscarów piórem Piotra Goćka, który od kwietnia będzie miał audycję w TVP1. 

 

 

Zdaniem recenzenta „Do Rzeczy” przyznanie głównej nagrody filmowi „Spotlight” oznacza, że jedyną mniejszością, którą wolno obrażać w Hollywood, są katolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej papiescy od papieża, w Watykanie film zostal przyjecty cieplo. Jezeli mowienie o pedofilii w kosciele to jego obrazanie to powodzenia z tym...

 

A poza tym to bardzo sztampowe i przewidywalne brednie jak na ten tygodnik.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w "Do Rzeczy" duży materiał o współpracy Jerzego Zelnika z SB wraz z rozmową z nim. Podejrzewam,że kolejny nr tygodnika trafi na czołówki mediów tak jak obecny. Tak jak kiedyś pisałem- w "Do Rzeczy" oprócz komentowania wydarzeń bieżących, publicystyki muszą być własne śledztwa, informacje, które podają jako pierwsi. Tak można zwiększyć sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie reklama fundacji PGNIG w "Do Rzeczy". Polega on na wykazie inicjatyw wspartych przez nią w związku z Dniem pamięci o żołnierzach wyklętych. Między innymi jest to Dodatek specjalny do tygodnika "wSieci". Nie ma to jak kryptoreklama konkurencji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei Kirk. Sprawa Zelnika to publikacja "Do Rzeczy", z którą Jerzy Zelnik nie ma problemu, ba jest raczej wdzięczny,że to wyszło. GW poinformowała jedynie,ze są akta na niego i że zajmuje się tą sprawą Cezary Gmyz. Więc to nie jest tak,że gdyby nie GW to sprawa Zelnika nie ujrzałaby światła dziennego. To GW wypuściła bardzo nierzetelny materiał, bo nawet akt Zelnika na oczy nie widziała.. zrównała to z TW "Bolkiem" i zaapelowała żeby całkiem porzucić lustrację, ba swoista "obrona" Zelnika przed Gmyzem i "Do Rzeczy".  Prawda jest taka, najlepiej odtajnić zbiór zastrzeżony IPN - prawda nas wyzwoli i zamkniemy ten temat raz na zawsze.. On powinien być zamknięty 27 lat temu. Jak by się przeprowadziło lustrację był by spokój teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie problem jest w tym, że 27 lat temu powinno się powołać IPN. A zrobiono to dopiero w 2000.  Ale odtajnić należy, żeby był wreszcie spokój. Sam mam zresztą swoje podejrzenia... ;)

 

Natomiast co do samego "Do rzeczy", to jest duże prawdopodobieństwo, że zrobią z tego "cover story".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...