Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego oczekujecie. Telewizje lokalne nie są tak bogate, żeby tworzyć program całodobowo. Może, gdyby to był kanał tylko w internecie, to było więcej materiałów ich produkcji? Ale z drugiej strony, to ogranicza widownie. Dlatego dobrze, że w ogóle coś jest, niż miałoby nie być. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

my ze znajomym próbowaliśmy namierzyć ich MUX Lokalny w Zgierzu, ale bez skutecznie, pomimo że Propagacja występowała,

 

89,4 Eska Bełchatów z RDS Stereo

90,2 Maryja (z tego nadajnika) też dobrze

97,7 ZW Działoszyn

 

to taki przykład z tunera Radiowego

 

czyli ewentualne zapoznanie się z ofertą będzie możliwe dopiero, po włączeniu sygnału na Hot Birdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było słabe tropo, a wręcz znikome w Twojej okolicy, a musiss wiedzieć że sygnał cyfrowy trochę inaczej odbiera się w tropo niż sygnał analogowy.

 

Wejść to by może i weszło ale nie chciało mi się Anteny przestawiać z V na H, ta moja 9 Elementówka daje radę jak coś ma znikomy sygnał, to na niej idzie to ustawić :) ale większość ciekawych Lokalnych stacji Radiowych nadaje właśnie w V, a NTL niestety w H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to start na satelicie tuż, tuż :jupi:

18 maja br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dokonała zmiany w obowiązującej koncesji kanału NTL Radomsko. Jak udało się dowiedzieć portalowi spam.pl, kanał NTL Radomsko planuje start w przyszły weekend z soboty na niedzielę.

 

Istotnie niedawno otzrymaliśy od KRRiT decyzję zmieniająca wydaną do naszej koncesji a dotyczącą nadawania satelitarnego.

 

Wstępnie planujemy start w przyszły weekend tzn o pólnocy z soboty na niedzielę.

 

Sygnał będzie otwarty, niekodowany, w wersji SD.

 

Czynimy starania aby pojawic się w ofercie NC+. Trudno jednak na chwilę obecną określić dokładnie kiedy to nastąpi. – mówi portalowi spam.pl Daniel Łuszczyn Dyrektor Zarządzający Telewizji NTL

 

http://spam.pl/w-przyszly-weekend-na-satelicie-startuje-ntl-radomsko/#6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynimy starania aby pojawic się w ofercie NC+.

 

What?! :lol2: Przecież TVN S.A. jest udziałowcem w ITI Neovision S.A., więc o jakie starania tutaj chodzi? :mrgreen:

 

Chyba, że NTL Radomsko rzeczywiście tylko należy formalnie do Grupy TVN, a w rzeczywistości są pozostawieniu sami dla siebie, bez ich większego wsparcia, czy to nawet finansowego, co widać choćby po ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge powiedziec, jezeli to "cos" wyladuje w nc+, to bedzie to najglupsze posuniecie platformy, takiego czegos nawet po CP bym sie nie spodziewal. :?:/

A skoro takie cos mogli by dodac, to dlaczego nie wszystkich osrodkow TVP Regionalna. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ;)

 

tvn.gif

Wiem, że należy, bo przecież to sam napisałem, ale chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

 

Co ja moge powiedziec, jezeli to "cos" wyladuje w nc+, to bedzie to najglupsze posuniecie platformy, takiego czegos nawet po CP bym sie nie spodziewal. :?:/

A skoro takie cos mogli by dodac, to dlaczego nie wszystkich osrodkow TVP Regionalna. :shock:

A co ma nc+ do tego? To, że TVN ma udziały, to nie znaczy, że to z ich inicjatywy ten kanał będzie na satelicie. Poza tym, co Ci przeszkadza? Nie musisz jego oglądać.

 

TVP nie ma kasy na opłacenie miejsca dla wszystkich ośrodków Regionalnej. Tu masz tylko jeden kanał, który też będzie opłacany z środków nadawcy, a nie operatora NC+.

Oni nie mają chyba na nic pieniędzy... :lol2:

 

I dodatkowo nadawany będzie FTA ;)

Nic dziwnego, że skoro Mango 24 także jest free-to-air. To "Mango 24 Extra" również będzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką historię, że TVN Warszawę zakodowano, żeby bardziej zmotywować Cyfrowy Polsat do dołączenia kanału do swojej oferty, gdyż - jak wiadomo - oni nie bardzo przepadają za kanałami free-to-air. Licencje? Wątpię. Co tam takiego było, żeby kodować z powodu licencji? Magda M.? No proszę... Nikt, poza Polakami w Polsce oraz za granicą korzystających z własnego sprzętu, nie wiedziałby w ogóle o czym jest ten serial. Także wszystko wskazuje na tą właśnie 'historię'. Wielka szkoda TVN Warszawy, bo to był naprawdę solidny projekt, ale też powstał w czasach, gdy ITI Group miało większe problemy finansowe, niż teraz obecnie. Tak, to się tylko marnuje w otchłani Internetu :/ A nóż wystartowałby TVN Kraków... :) Co do NTL Radomsko, to... Hmm... Sam osobiście nie wiem co można by zrobić dla tej telewizji, aby wzbudzić zainteresowanie tą telewizją poza mieszkańcami prawie 50,000 miasteczka.

 

Widzę, że niektórzy nadal błędnie myślą, że gdy kanał nadaje FTA na satelicie, to ma to przełożenie na oglądalność i ma szanse przetrwać. Dziwne, bo przedstawiciele stacji FTA (jak np. Stars.tv) już niejednokrotnie pisali, że mija się to z prawdą.

Dokładnie. Szczególnie, że widzowie free-to-air nie są w ogóle objęci monitorowaniem ze strony Nielsena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...