Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również już dodałem tą stacje na pozycje za TVS, póki co same Reklamy, a wcześniej Kurier ciekawi mnie czy rozszerzą działalność do całego Regionu Łódzkiego, w Końcu zasięg Satelitarny daje im taką możliwość, dobrze by było gdyby pojawiały się na ich antenie informacje z Łodzi, zwłaszcza że nie ma dostępu do TVP Łódź bo nie chce mi się dokładać dodatkowej skrzynki DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozszerzą. Nie mają tyle kasy, sprzętu i ludzi, żeby to był program wojewódzki. Gdyby chcieli, to już dawno tak mogliby nadawać naziemnie. A Łódź ma już bardziej profesjonalną TV Toyę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie tworzy w kanałach lokalnych konkurencji, bo tu nie ma takich zysków, jak w tv ogólnopolskich. Drugej TVS z tego nie będzie, bo nie mają takich ambicji. Po prostu chcą poprawić sobie zyski tą dostępnością na sat. A telezakupy zastąpią trochę programami TVN'u, i już ich sytuacja się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja bardziej się nie rozwinie. Mówiłem, że nie mają większych ambicji, poza Radomsko. Istnieją już spory kawałek czasu, i jak widać niewiele się u nich zmienia. Satelita to próba ustabilizowania zysków. Bo mieli sporą stratę z powodu ślimaczego tempa startu MUX-L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie liczą na większe zyski z reklam bo zwiększa się ilość potencjalnych widzów. Ale czy tak się stanie? Teraz muszą wybulić kasę na czynsz aa miejsce na satelicie. Wg mnie kanały z tematyką lokalna i regionalna powinny mieć swoje miejsce w lokalnych muxach dvbt, tak jak to ma miejsce w Czechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, z mux L3 nie ma nic. STARS.TV nie ma nic a z innych ma. Może to znaczyć, że bardzo mało osób z tego korzysta, większość musi kręcić anteną żeby złapać sygnał. Złe moce nadajników, złe lokalizacje anten i nie działa. Skoro tak to niewielu ogląda też NTL. Wyjście na sat może być rozwiązaniem sytuacji, każdy kto na tym terenie ma antenę sat będzie miał swój lokalny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kanały z tematyką lokalna i regionalna powinny mieć swoje miejsce w lokalnych muxach dvbt, tak jak to ma miejsce w Czechach.

A nie mają? Przecież już kilka takich nadaje. A wkrótce ruszą kolejne. Liczysz zapewne na masowe pojawianie się takich kanałów w każdym regionie? Ale tak nie będzie z powodu kosztów. Lokalnych kanałów jest całkiem sporo. Ale one wolą kablówki, bo praktycznie nic nie muszą płacić za emisję sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozszerzą. Nie mają tyle kasy, sprzętu i ludzi, żeby to był program wojewódzki. Gdyby chcieli, to już dawno tak mogliby nadawać naziemnie. A Łódź ma już bardziej profesjonalną TV Toyę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie tworzy w kanałach lokalnych konkurencji, bo tu nie ma takich zysków, jak w tv ogólnopolskich. Drugej TVS z tego nie będzie, bo nie mają takich ambicji. Po prostu chcą poprawić sobie zyski tą dostępnością na sat. A telezakupy zastąpią trochę programami TVN'u, i już ich sytuacja się poprawi.

Ciekawe czy właśnie taka TV TOYA mogłaby wejść na satelitę. Skoro NTL, z ok. 50,000 mieszkańcami mogło :)

 

To po jaką zarazę wrzucać toto na satelitę ?

Nikt tego kurde nie każe oglądać.

_________________________

 

Najśmieszniejsz jest to, że to jest pierwszy kanał Grupy TVN, którego nie ma od razu w EPG nc+ :> Dziwne, że nie dołączono go od razu. Mieliby zapewnione na pewno jeszcze większe dotarcie. Pozycja 27 się "kurzy", więc to mogliby umieścić NTL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Toya ma swoją sieć kablową. Ją promuje i na niej głównie zarabia. Na razie nie są zainteresowani NTC i satelitą. Nie daje im to żadnych korzyści. Oni też nadają wersję HD, w przeciwieństwie do NTL.

 

NTL chyba nadal należy do ITI, a nie TVN'u? NC+ jeszcze może ich dodać, cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...