Skocz do zawartości

Czy i od kiedy serwisy satkurier i medialink są osobno?


john
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RSS oczywiście zostaje, komentarze wymagają sporej ilości zmian w skryptach, więc jeszcze nie teraz... Tymczasowo z nowej wersji witryny zniknie ramka z ostatnimi tematami na forum. Do tego musimy znaleźć jakiegoś dobrego gotowca, bo ten z phpBB 2 łatany na siłę nie sprawdza się i sprawia za dużo problemów (jak masz namiar na coś takiego @james_b, to podrzuć, bo wiem, że kręcisz się po supportach phpBB - może akurat coś w tym stylu wpadło Ci w oko - chodzi o skrypt odczytujący nazwy 5 - 10 tematów z forum wg. ostatniej odpowiedzi, ale tylko z działów dostępnych dla wszystkich użytkowników, nie z działów ukrytych). Tą kwestię rozwiążemy w późniejszym terminie. Póki co priorytet to kolejno: aktualizacja satkurier.pl i satkurier.com, a następnie start trzech nowych serwisów (jeden nie powiązany z tematyką medialną). W trakcie przygotowania tych nowych jednocześnie będziemy poprawiać wykryte błędy na satkurier.pl i satkurier.com zgłaszane przez was (mam nadzieję, że nie będzie ich za dużo ;) ). Tak w telegraficznym skrócie przedstawiają się plany rozwoju naszego "małego imperium internetowego" na najbliższe kilka miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zapodasz jakiś mały screen z nowej wersji witryny :?::D To ma być surprise :?: Jeśli nie to możesz zapodać :P

 

Co do tego wyświetlania ostatnich tematów na stronie to niestety, ale ja nie wiedziałem niczego takiego jak narazie. Poszukam, popatrzę, ale ostatnio mniej wchodzę na support, bo jednak inne sprawy zajmują mi trochę więcej czasu.

 

edit: jakiś MOD jest, ale niestety trzeba za niego zapłacić 5$

 

edit2: mam jakieś inne "MOD'y", bardzo mało zaawansowane, nawet ja potrafię je sam przerabiać :P Tylko teraz pytanie: to ma być takie jak teraz, tzn tylko tytuł tematu czy coś jeszcze :?: Można dodać jeszcze dział, autora, godzinę napisania posta, ale chyba najlepsze to jednak sam tytuł tematu.

 

Można potestować na http://www.forum.rzgow.cba.pl robić co chcecie, pisać a posty będą się wyświetlały na http://www.forum.rzgow.cba.pl/post.php albo w lekko lepszej wersji na http://www.forum.rzgow.cba.pl/post2.php

 

tej post.php będę musiał ulepszyć lekko, bo tam mi się wyświetlają jeszcze linki do działów. Ten drugi link lepszy, ładniej to wygląda, ale też przerobić trzeba co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być niespodzianka :] Wstępnie: wtorek, jeśli nie wykryjemy jakichś większych błędów ;) Serwis jest ładny, ale nie jest przekombinowany jeśli chodzi o wygląd - łatwo dotrzeć do interesujących informacji. Trzeba się trochę przyzwyczaić, ale ja już tylko z nowej bety korzystam - szybko się przestawiłem ;) Mam nadzieję, że tak będzie z wami ;)

 

PS: @james_b - przejdziemy na PW - zaraz wyślę Ci wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że "nie jest przekombinowany jeśli chodzi o wygląd" a jeśli chodzi o funkcjonalność :?: Tzn ma jakieś "nowinki techniczne" ?

 

Póki co priorytet to kolejno: aktualizacja satkurier.pl i satkurier.com, a następnie start trzech nowych serwisów (jeden nie powiązany z tematyką medialną).

Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć :?::mrgreen: Pewnie nie, ale może przynajmniej kawałeczek jakieś informacji? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba stara witryna satkurier.pl. Ale nie ma mocnych, serwis musi się rozwijać i zmieniać się wizerunkowo. Tylko, żeby nie było takiej sytuacji, jak po starcie odświeżonej witryny medialink.pl. Gdy po raz pierwszy wszedłem do odświeżonej strony, to musiałem 10 (!) minut czekać, aż strona się załaduje. I każda kolejna podstrona. W końcu się zdenerwowałem i przeszedłem na newsletter'a, który codziennie przychodzi mi na pocztę.

Mam nadzieję, że z odświeżonym serwisem satkurier takiej sytuacji nie będzie.

Jeśli zauważę coś nie tak, to nie omieszkam to napisać w odpowiednim wątku, w przypadku Medialinku pisałem maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jeszcze jeden serwis internetowy autorstwa p. p.t. Adriana Gąbki zanim jeszcze współpracował z "SK" bodzajże: satnews.tivi.pl bylo duzo, szybko aktualizowanych wiadomości super serwis szkoda mi go ze nie ma już.

Adrian rządził nim do 2004 roku, chyba do kwietnia. Do tamtego momentu działał pod adresem Satnews.pl, który potem przejął "SAT Kurier". Satnews.tivi.pl działał od lipca tego samego roku pod moim dowództwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...