Skocz do zawartości

Ranczo


Rekomendowane odpowiedzi

Kinga nie pozwoliła, aby Kusy zszedł na złą drogę ... :mrgreen:  Nie wiem, czy mi się tylko tak wydaje, ale przy kręceniu tej serii nie wzięli pod uwagę, że jednak Wilkowyje, a Nowy Jork to inne strefy czasowe. Od początku serii widać, że jak u nas dzień to i tam dzień, jak u nas noc to tam również.  :wink:

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv: Powiedzmy, że to nowy wątek, ale z drugiej strony już w budowlance wcześniej robił, więc jakiegoś efektu "łał" nie było. :) Dla mnie po prostu słabszy odcinek, poprzednie bardziej "przyciągały".

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczorajszy odcinek Rancza znów fajny. Tylko za szybko i za prosto moim zdaniem idzie Koziołowi w drodzę po urząd prezydenta. Nawet w tej debacie Prezydent mógł coś jednak odpowiedzieć, zadać jakieś spontaniczne pytanie, a nie tak grzecznie i trochę sztucznie. Ale za to świetny był ten wątek z hurtowym zakupem alkoholi i wilkowyjskimi "szwendaczami". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z kontynuacją to jest moim zdaniem ciekawa, choć nieco skomplikowana sprawa. Aktorzy w wywiadach mówili, że są już nieco zmęczeni graniem przez tyle lat w jednej produkcji, możliwe też, że trochę obawiają się zaszufladkowania i kojarzenia się tylko z postacią z "Rancza". Producent serialu mówił wiosną tego roku, że nie jest wykluczone nakręcenie 11 sezonu. Na Facebooku już prawie 23 tysiące osób polubiło stronę "Chcemy kontynuacji Rancza" (wiem, to akurat jest trochę mniej ważne).

 

Stworzenie serialu, który dorównałby sukcesowi "Rancza", będzie straszliwie trudnym zadaniem. Tak więc z jednej strony nie zdziwi mnie, jeśli za rok, może dwa, pojawi się informacja, że powstanie ten 11 sezon. Z drugiej strony jednak jest to pewne niebezpieczeństwo. Po 10 sezonach "Ranczo" wciąż trzyma bardzo dobry poziom, a to się niezbyt często zdarza w serialach. Co będzie, jeśli ten ewentualny nowy sezon okazałby się słaby? Wtedy albo by to wpłynęło na ocenę serialu jako całości, albo by sobie co niektórzy po prostu tej nowej serii nie liczyli.

Za kontynuacją przemawia fakt, że ostatni odcinek oglądało 6,1 mln widzów, więc popularność by była. Ale jednak trzeba decyzję dobrze przemyśleć. A może zamiast nowego sezonu zrobić jakiś film, może kinowy, może tylko na użytek telewizji, który by w jakiś sposób pokazał dalsze losy bohaterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi też szkoda, że Ranczo się skończyło, bo serial miał swój niepowtarzalny klimat. Momentami był bardzo wiarygodny, idealnie przedstawiał polską mentalność. Uważam jednak, że nie ma już sensu tego ciągnąć. Co nowego można jeszcze wymyślić ? Serial zacznie się sztucznie przeciągać i tyle z  tego będzie. Kozioł ma zostać jakąś szychą w UE, a jego brat Papieżem ? Ta jego ścieżka kariery i tak jest mało wiarygodna. Powinien powstać nowy serial, bo jak widać da się nakręcić coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło to być tak, że wcale by nie został prezydentem bo był błąd z liczeniem, że był jakiś protest.

Albo Kozioł by mógł być prezydentem ale go chcieli by odwołać albo by się skompromitował np gdyby odwiedził go np. premier Japonii. Możliwości jest mnóstwo.

W Wilkowyjach mógłby powstać supermarket jako konkurencja jedynego tam sklepu,Czerepach mógłby dostać bardzo ciekawą propozycję z innej partii, albo po prostu można by pokazać przwódctwo jego w PPU.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...