Jump to content

Recommended Posts

Chciałem zamówić próbny numer Sat Kuriera.Wysłałem w tym celu smsa podanego na waszej stronie (7643) razem ze swoimi danymi,adresem itp. Smsa wysyłałem dokładnie 23.09.2006 i dostałem odpowiedż że zgłoszenie zostało przyjęte.Nadal nie otrzymałem tej gazety :evil: co jest z wami :?: dziś już jest 17.01.2007.Macie tam bałagan czy co :?: Kiedy dostane zamówioną gazetę :?::?::?::evil:

Link to post
Share on other sites

Podeślij mi na PW swoje dane (lub przynajmniej imię i nazwisko) - spróbuję się dowiedzieć, czy numer poszedł...

 

PS: Czemu nie zgłaszałeś wcześniej? Już po dwóch tygodniach trzeba było alarmować (w końcu ile może przesyłka iść). Mam nadzieję, że mamy w redakcji jakiś wykaz zgłoszeń do czterech m-cy wstecz...

To uwaga do wszystkich - jeśli mija 2 - 4 tygodnie i numeru nie widać - proszę to zgłaszać wraz ze swoimi danymi do mnie, lub do p. Janusza Sulisza

 

Edycja po zaczerpnięciu informacji z redakcji:

 

Od wakacji 2006 zaprzestaliśmy w ogóle oferowania numerów próbnych SK za SMS. Nie wysyłać SMS-ów na ten numer, bo nie wiadomo do kogo kasa leci !!!

 

Powyższa reklamacja po sprawdzeniu uwzględniona, ale więcej w temacie numerów próbnych nie uwzględniamy :P Później (po zakończeniu oferowania) już nie podawaliśmy informacji o dostępności numerów próbnych, a za archiwalne informacje nie odpowiadamy.

 

Sprawa wyjaśniona, więc zamykam 8)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...