Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin87

Gdzie ta gazeta ???

Recommended Posts

Chciałem zamówić próbny numer Sat Kuriera.Wysłałem w tym celu smsa podanego na waszej stronie (7643) razem ze swoimi danymi,adresem itp. Smsa wysyłałem dokładnie 23.09.2006 i dostałem odpowiedż że zgłoszenie zostało przyjęte.Nadal nie otrzymałem tej gazety :evil: co jest z wami :?: dziś już jest 17.01.2007.Macie tam bałagan czy co :?: Kiedy dostane zamówioną gazetę :?::?::?::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podeślij mi na PW swoje dane (lub przynajmniej imię i nazwisko) - spróbuję się dowiedzieć, czy numer poszedł...

 

PS: Czemu nie zgłaszałeś wcześniej? Już po dwóch tygodniach trzeba było alarmować (w końcu ile może przesyłka iść). Mam nadzieję, że mamy w redakcji jakiś wykaz zgłoszeń do czterech m-cy wstecz...

To uwaga do wszystkich - jeśli mija 2 - 4 tygodnie i numeru nie widać - proszę to zgłaszać wraz ze swoimi danymi do mnie, lub do p. Janusza Sulisza

 

Edycja po zaczerpnięciu informacji z redakcji:

 

Od wakacji 2006 zaprzestaliśmy w ogóle oferowania numerów próbnych SK za SMS. Nie wysyłać SMS-ów na ten numer, bo nie wiadomo do kogo kasa leci !!!

 

Powyższa reklamacja po sprawdzeniu uwzględniona, ale więcej w temacie numerów próbnych nie uwzględniamy :P Później (po zakończeniu oferowania) już nie podawaliśmy informacji o dostępności numerów próbnych, a za archiwalne informacje nie odpowiadamy.

 

Sprawa wyjaśniona, więc zamykam 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...