Skocz do zawartości

Gdzie ta gazeta ???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zamówić próbny numer Sat Kuriera.Wysłałem w tym celu smsa podanego na waszej stronie (7643) razem ze swoimi danymi,adresem itp. Smsa wysyłałem dokładnie 23.09.2006 i dostałem odpowiedż że zgłoszenie zostało przyjęte.Nadal nie otrzymałem tej gazety :evil: co jest z wami :?: dziś już jest 17.01.2007.Macie tam bałagan czy co :?: Kiedy dostane zamówioną gazetę :?::?::?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na PW swoje dane (lub przynajmniej imię i nazwisko) - spróbuję się dowiedzieć, czy numer poszedł...

 

PS: Czemu nie zgłaszałeś wcześniej? Już po dwóch tygodniach trzeba było alarmować (w końcu ile może przesyłka iść). Mam nadzieję, że mamy w redakcji jakiś wykaz zgłoszeń do czterech m-cy wstecz...

To uwaga do wszystkich - jeśli mija 2 - 4 tygodnie i numeru nie widać - proszę to zgłaszać wraz ze swoimi danymi do mnie, lub do p. Janusza Sulisza

 

Edycja po zaczerpnięciu informacji z redakcji:

 

Od wakacji 2006 zaprzestaliśmy w ogóle oferowania numerów próbnych SK za SMS. Nie wysyłać SMS-ów na ten numer, bo nie wiadomo do kogo kasa leci !!!

 

Powyższa reklamacja po sprawdzeniu uwzględniona, ale więcej w temacie numerów próbnych nie uwzględniamy :P Później (po zakończeniu oferowania) już nie podawaliśmy informacji o dostępności numerów próbnych, a za archiwalne informacje nie odpowiadamy.

 

Sprawa wyjaśniona, więc zamykam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...