Skocz do zawartości

Cyferki na CANAL+ Sport


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to bardziej ruszyło to, że animacja Modecom wyglądała strasznie amatorsko. Rozumiem gdy TRT robi takie rzeczy na meczach, w końcu to nadawca publiczny i chwała mu za to, że w ogóle inwestuje w piłkę, na Polsacie otwartym też w sumie przejdzie. Za to puszczanie takich rzeczy w kanałach płatnych to już moim zdaniem przegięcie.

 

Trzeba też przyznać, że nie do końca ma to związek z tematem tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tymi cyferkami. Też wolałbym żeby znaleźli inny sposób na piratów a dokładnie mniej utrudniający oglądanie transmisji uczciwym abonentom, ale gdzie te małe cyferki, a gdzie bardzo widoczna reklama Modecomu? Polsat zawsze coś wymyśli z reklamami no i przebija TVP także w temacie studia w przerwie. Wczoraj okrągłe 0 minut, 0 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kuriozalne jest to, że to uderza przede wszystkim w normalnych abonentów. Założę się, że ktokolwiek streamujący mecze do Internetu ma blade pojęcie o technologii i korzysta z własnego dekodera.

 

To rozwiązanie miałoby sens jedynie wtedy gdyby system kodowania był jakąś srogą, nietunelowaną Nagrą MA na sparowanym sprzętowo dekoderze, bez możliwości wzięcia modułów CI. W innym wypadku osoby korzystający z gołej karty (oferowanej/z wyciągniętymi danymi parującymi) czy modułu CI obchodzą to zabezpieczenie najpewniej nawet o tym nie wiedząc. (bo skąd, skoro te cyferki na deku innym niż operatora nigdy nie wyskoczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydawalo mi sie, ze rola karty w niezaleznym dekoderze/module CI jest jedynie zdekodowanie (badz nie) strumienia danych, bez mozliwosci wplywu na jego zawartosc. A tu faktycznie na innym forum melduja, ze znalezli luke.

 

Bede zatem obserwowal czy nCam wlozony bezposrednio w TV zafunduje mi podobne atrakcje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączyłem na meczu opóźnienie 5 s. (turbobox, a 5s to chyba najmniejsze opóźnienie). Cyferki na meczu jak do tej pory nie pojawiły się. Za to na box+ pojawiały się (mam multiroom). Czyli włączając opóźnienie można się pozbyć cyferek na dedykach z dyskiem. Nie mam dysku zew. żeby podłączyć się pod box+ i sprawdzić na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No nie wczoraj były cyferki, dziś przełączyłem na kanał 33, bo mecz i od razu widzę cyferki ... przesada ! codziennie sprawdzają ?

 

 

A to źle? Może fakt czasami są irytujące, ale jak sobie pomyślę, że ja bulę ciężką kasę, a ktoś sobie darmowo ogląda w sieci to wtedy jestem w pełni za nc+. Niech w końcu zrobią z tym porządek, a nie, że na streamach można zobaczyć każdy mecz. Nie masz kasy, nie oglądasz - proste!

 

Wielu z Was też nie kuma jednej rzeczy, im więcej abonentów, tym niższe opłaty. Im większe złodziejstwo tym więcej trzeba płacić. Efekt skali, mówi to Wam coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale cyferki jakoś nie pojawiają się na Eurosport 2, dlaczego inny pakiet (paczka) ? bo Bundesliga !?

Kto korzysta z tych wszystkich kanałów w tych pakietach ?

"Kukiełek " nie można nagrać ..., aby obejrzeć w normalnej porze dnia.

A lombardy ... to nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...