Skocz do zawartości

Cyferki na CANAL+ Sport


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia od kiedy zauważyłem dane cyfry, bo nie zapisuje sobie takich głupot na kartce, ale wyświetlają mi się one tak jak opisuje. Są przeszkodą tylko w przypadku gdy są cyfry bardzo jaskrawe, ale ludzie naprawdę jest wiele innych ważniejszych rzeczy do których trzeba się przyczepiać niż te cyferki, bo równie dobrze na każdym meczu mogłoby być zakłócenia i przycinanie obrazu i wyszło by na to samo. Jedynie jest to wielkim problemem jeśli ktoś pokazuje mecze w pubach to wtedy podpici ludzie mogą się awanturować i psioczyć, a tak? człowiek musi mieć chwile na sięgnięcie po chipsy czy piwo czy mrugnięcie oczami, więc może to robić w tę minutę gdy te cyfry się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci nie przeszkadza to nawet nie zauważysz gdy przestaną je wyświetlać. A jeśli nie będą do nich dochodziły głosy, że komuś się nie podoba zaśmiecanie ekranu na kanałach podobno PREMIUM to wtedy na pewno nic z tym nie zrobią. Możesz spokojnie omijać ten temat, ewentualnie zamiast nam pisać, że to lubisz to zadzwoń na infolinię nc+ i pochwal się konsultantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia od kiedy zauważyłem dane cyfry, bo nie zapisuje sobie takich głupot na kartce, ale wyświetlają mi się one tak jak opisuje. Są przeszkodą tylko w przypadku gdy są cyfry bardzo jaskrawe, ale ludzie naprawdę jest wiele innych ważniejszych rzeczy do których trzeba się przyczepiać niż te cyferki, bo równie dobrze na każdym meczu mogłoby być zakłócenia i przycinanie obrazu i wyszło by na to samo. Jedynie jest to wielkim problemem jeśli ktoś pokazuje mecze w pubach to wtedy podpici ludzie mogą się awanturować i psioczyć, a tak? człowiek musi mieć chwile na sięgnięcie po chipsy czy piwo czy mrugnięcie oczami, więc może to robić w tę minutę gdy te cyfry się pojawiają.
Ja nie twierdzę że ta minuta na połowę jest dla mnie wielkim problemem.Ale gdyby to było częściej jak twierdzą inni i nie mam powodu by im nie wierzyć nie byłbym szczęśliwy.I pytanie czego to jest tylko w NC+ a w kablówkach na kanałach C+już nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w kablówkach nie ma? Bo może mają możliwość puszczenia tych cyfr na karty z nc+, a kablówkowych już nie. Co do poprzedniego postu usera @emirates, przecież oni doskonale wiedzą, ze te cyferki udostępniają, przecież to nie jest żaden błąd. A to, że ludziom się to nie podoba? to oczywiste, bo coraz więcej kanałów na streamie zostało zamkniętych i nie mogą za free oglądać meczów, za które my płacimy kilkadziesiąt złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem że takie atrakcje mamy dzięki ich sprzętowi.Ale mi chodzi o co innego dlaczego nie dbają w kablówkach o nielegalne puszczanie ich transmisji.Tylko w NC+ są złodzieje sygnału a w kablówkach już nie.Jeżeli chcą ukrócić ten proceder to czego utrudniają oglądanie tylko wybranej grupie abonentów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wyświetlają ale raz na minute i do widzenia. A nie co chwila w innym kolorze w innym miejscu ekranu. Jak człowiek chce wyłączyć to pasek EPG wyjeżdża.

Tak, czasami pojawia się kilka razy pod rząd. Były mecze ,że z zegarkiem w reku, miałem rząd cyferek co 14 sekund przez dobrych kilkanaście minut. Zresztą nie tylko ja, wystarczy poczytać temat Pace 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś streamuje to na własnym sprzęcie, więc ich cyferki ma głęboko. Powinni najpierw poparować wszystkie karty, potem zrobić taką akcję w jeden weekend i ewentualnie co kilka miesięcy powtarzać. A tak to tylko wkurzają normalnie opłacających abonentów. I nawet jeden raz w trakcie meczu to by było za dużo. Jak chcę sobie oglądać cyferki to za darmo sobie włączam dowolną planszę testową, a nie kanał PREMIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pisanie nie po Twojej myśli oznacza, że pracuje dla konkurencji? Czyli mając inne zdanie niż Twoje w każdym innym temacie będzie powodowało ten sam atak z Twojej strony? Widać, że masz coś na sumieniu skoro tak reagujesz stawiając ludzi na ja ten dobry i oni Ci źli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobów do oglądania ekstraklasy jest mnóstwo.Oprócz legalnych sa tez nielegalne. Prosta sprawa płacę to wymagam. Gdybym był gotowy na drobne nie dogodności (bo są to drobne niedogodności) to bym nie płacił pieniążków za nc plus. Nie kupowałbym anteny,nie wiązał sie umowa i był gotowy na alternatywne oglądanie ekstraklasy,pewnie z jakimis od czasu do czasu zacieciami (choc sa takie konta premium,gdzie praktycznie plynnie sie oglada ekstraklase). Nie mogę powiedzieć ze wyświetlany kod cyfrowy na kolor pomaranczowy przez pare minut na srodku ekranu jest w porządku.Dla mnie i mysle ze dla wielu osob moze to byc rozpraszające i denerwujące .Sa ludzie co lubią srednioszybkie telefony,komputery,samochody.Są również osoby, które cenią sobie jakość. Ja do tych osób należę. Nie lubie byle jakości. Niestety w tym kraju niektórym plują w twarz,a oni mysla,że to deszcz.Smutne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji kolego. :) Niektórzy są tak zapatrzeni w C+, że nie przeszkadzałoby im nawet to, gdyby w trakcie meczów po kilka razy była wyświetlana reklama. Mecz przez chwilę w mniejszym okienku, a reklama w większym. A co to za problem, to tylko kilka minut, cieszmy się z tego, że C+ transmituje nam mecze. ;) Fatalna jakość HD sporej liczby meczów to też nie problem... Jestem pewien, że nie ma na świecie platformy, która w taki sposób traktowałaby swoich abonentów. Zresztą takie akcje przyniosą im więcej szkody, niż pożytku. Bo ze streamami nie wygrają, a część abonentów, którym m.in. te cyferki przeszkadzają po prostu nie przedłuży umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam , bo widzę że każdy widzi inny kolor tych cyferek , ile jest tych kolorów ? - u mnie był atramentowy (ciemno niebieski) , a tu czytam o pomarańczowym ? słyszałem też o innych kolorach ? od czego to zależy ? od telewizora ? ja mam Samsunga LE32C450E1W

i uprzedzam : Nie jestem daltonistą ! nie jestem zapatrzony w C+ ! , a 95 % programów i tak nie oglądam. Nie wyłączyli mi HBO , ale jest w ofercie dla mnie za 20 zł. Po co ? - Ale poczekam do listopada i oczywiście obowiązkowo wypowiem umowę. : :locked:

teraz zauważyłem, jutro minie dwa lata jak jestem na forum i jestem mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak kupiłem telefon i miał taki niuans, ze po odebraniu telefonu trzeba było dwa razy powiedzieć słucham, bo pierwsze 3 sekundy zawsze nie było mnie słychać (lg). Niby niuans, ale w końcu się wkurzylem i zanioslem do naprawy. 99 procent sprawności to nie 100 procent. 90 minut spokojnego oglądania meczu to 80 minut,bo cos ci się świeci i Cię drażni. Założę się ze Ci co piszą ze im nie przeszkadza jakby się dowiedzieli ze mozna to wyłączyć np. na infolinii to zaraz za telefon i juz by dzwonili o wyłączenie.. Niby nie przesadza a jednak trochę przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z nc plus na Facebooku napisał ze to nie wpływa na jakość oglądaniu. No jak nie wpływa? Jednym przeszkadza a innym nie. Wiadomo ze nie którym to i jakby zaslonili pol ekranu to by się nie przejeli. Nic o tym nie informowali ze może Ci wyświetlać jakaś cyfra z nienacka. No po prostu [beep]two i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przypomina metodę CP, który w liście do abonentów (na skargi Paramount) prosi o wyrzucenie z komputerów programów P2P.

Jak ma się czuć osoba, która nawet nie kojarzy co to, gdy czyta list do .... ewentualnego złodzieja. Ma się poczuć złodziejem, czy operator traktuje ją jak złodzieja?

Abonencie...jesteś (potencjalnym) złodziejem ...te cyferki uchronią cię przed decyzją o sprzedawaniu nie swojego.! Gdyby ich nie było to pewnie byś sprzedał... TE cyferki tylko na dekoderach operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...