Jump to content
Marek1991

Antyradio

Recommended Posts

Hej ! Od 15 lutego ANTYRADIO zastąpiło w wielu miastach Chilli ZET

Do tej pory Antyradio było dostępne w Warszawie, Krakowie i aglomeracji śląskiej (w tym Bielsku-Białej). Dzięki zmianom od 15 lutego będzie go można słuchać również w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, czy Zielonej Górze. Program Antyradia pojawi się na dotychczasowych częstotliwościach Radia ZET Chilli. Na Śląsku częstotliwości nie zmienią się. Zasięg techniczny sieci wzrośnie do 7,83 mln osób. Antyradio będzie nadawać program sieciowy. Na Śląsku pozostaną informacyjne serwisy lokalne.

 

Nowe częstotliwości Antyradia (od 15 lutego):

• Warszawa: 106,8 FM

• Śląsk: 106,4 FM i 89,8 FM

• Bielsko-Biała: 105 FM

• Kraków: 101,0 FM

• Gdańsk: 92,0 FM

• Gdynia: 101,1 FM

• Koszalin: 106,9 FM

• Łódź: 89,6 FM

• Olsztyn: 91,9 FM

• Poznań: 101,6 FM

• Wrocław: 106,9 FM

• Rzeszów: 96,4 FM

• Szczecin: 104,9 FM

• Zielona Góra: 92,9 FM

http://media2.pl/media/117459-Antyradio ... rzech.html

 

Jak dla mnie ANTYRADIO jest o wiele lepsze od Muzo.FM grają energicznie a nie w 60% smęty jak w Muzo.FM

Zapraszam do dyskusji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antyradio od dawna trzyma poziom. Kiedyś dobrą muzykę grało też radio Roxy.fm po przekształceniu w Rock Radio straciło charakter ale i tak dużo lepiej się ich słucha niż Muzo.fm .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samej zmiany nie komentuję, ponieważ nie jestem słuchaczem Chilli Zet ani Antyradia, jednak w niektórych miejscach ta zmiana nie wyszła im zbyt dobrze.

 

W Krakowie (w Warszawie pewnie też) przetasowanie programów miało związek z różnicami w koncesjach, które blokowały rozwój serwisów lokalnych i tak słuchacze Zet Gold w Krakowie i Warszawie musieli słuchać tych samych informacji. Postanowiono również, że Zet Chilli wykorzysta wspólną koncesję, bowiem docelowo radio i tak miało mieć ograniczony zasięg do Krakowa, Katowic i Warszawy, a w Antyradiu postawiono na program ogólnokrajowy z wyjątkiem Śląska, gdzie jest osobna wersja regionalna.

 

Efektem tych zmian było przetasowanie programów na każdej z trzech częstotliwości i tak Antyradio trafiło z 101,3 na 101,0, Zet Chilli z 101,0 na 93,7, a Zet Gold z 93,7 na 101,3. :P

 

Jeżeli chodzi o dobór tych częstotliwości, to też jest nie ciekawie i tak Zet Chilli dostało najlepszą z trzech częstotliwości, a Antyradio najgorszą (silne zakłócenia od Radia Kraków z Tarnowa). Dziwne, że Eurozet nie postarał się o przeniesienie koncesji między częstotliwościami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat, bo się ciekawe rzeczy w tej stacji dzieją.

 

Od marca tego roku było poranne pasmo "Dobry, zły i brzydki", które prowadzili Mikołaj "Jaok" Janusz (przeszedł z Rock Radia) oraz Michał Migała. Jaok dostał wypowiedzenie w zeszły piątek. Jak sam mówił, w trakcie audycji dyrektor programowy, Mariusz Smolarek, miał prosić go o pisanie na kartce kwestii, które powinny w danej chwili paść na antenie. Miał je potem sam dyrektor odczytywać. Jaok uważa że to był absurd, zwłaszcza że program był przygotowywany praktycznie na żywo. Były też skargi o to, że program był pozbawiony humoru. Do Smolarka nie dochodziło to, że niektóre riposty i pointy były spontaniczne i wymyślane "na żywo".  Mikołaj Janusz odwołuje się od tej decyzji do sądu pracy.

 

Dzisiaj Michał Migała prowadził program po raz ostatni. Ogłosił, że zwalnia się z Antyradia, bo nie może udawać, że nic się nie stało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał Figurski wraca do Antyradia. Od najbliższego poniedziałku będzie prowadzić poranek z Karoliną Korwin-Piotrowską, od godz. 7:00 do godz. 10:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od najbliższej soboty Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program ''Kino na podsłuchu'' od godziny 13:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...