Skocz do zawartości

Antyradio


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Od 15 lutego ANTYRADIO zastąpiło w wielu miastach Chilli ZET

Do tej pory Antyradio było dostępne w Warszawie, Krakowie i aglomeracji śląskiej (w tym Bielsku-Białej). Dzięki zmianom od 15 lutego będzie go można słuchać również w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, czy Zielonej Górze. Program Antyradia pojawi się na dotychczasowych częstotliwościach Radia ZET Chilli. Na Śląsku częstotliwości nie zmienią się. Zasięg techniczny sieci wzrośnie do 7,83 mln osób. Antyradio będzie nadawać program sieciowy. Na Śląsku pozostaną informacyjne serwisy lokalne.

 

Nowe częstotliwości Antyradia (od 15 lutego):

• Warszawa: 106,8 FM

• Śląsk: 106,4 FM i 89,8 FM

• Bielsko-Biała: 105 FM

• Kraków: 101,0 FM

• Gdańsk: 92,0 FM

• Gdynia: 101,1 FM

• Koszalin: 106,9 FM

• Łódź: 89,6 FM

• Olsztyn: 91,9 FM

• Poznań: 101,6 FM

• Wrocław: 106,9 FM

• Rzeszów: 96,4 FM

• Szczecin: 104,9 FM

• Zielona Góra: 92,9 FM

http://media2.pl/media/117459-Antyradio ... rzech.html

 

Jak dla mnie ANTYRADIO jest o wiele lepsze od Muzo.FM grają energicznie a nie w 60% smęty jak w Muzo.FM

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samej zmiany nie komentuję, ponieważ nie jestem słuchaczem Chilli Zet ani Antyradia, jednak w niektórych miejscach ta zmiana nie wyszła im zbyt dobrze.

 

W Krakowie (w Warszawie pewnie też) przetasowanie programów miało związek z różnicami w koncesjach, które blokowały rozwój serwisów lokalnych i tak słuchacze Zet Gold w Krakowie i Warszawie musieli słuchać tych samych informacji. Postanowiono również, że Zet Chilli wykorzysta wspólną koncesję, bowiem docelowo radio i tak miało mieć ograniczony zasięg do Krakowa, Katowic i Warszawy, a w Antyradiu postawiono na program ogólnokrajowy z wyjątkiem Śląska, gdzie jest osobna wersja regionalna.

 

Efektem tych zmian było przetasowanie programów na każdej z trzech częstotliwości i tak Antyradio trafiło z 101,3 na 101,0, Zet Chilli z 101,0 na 93,7, a Zet Gold z 93,7 na 101,3. :P

 

Jeżeli chodzi o dobór tych częstotliwości, to też jest nie ciekawie i tak Zet Chilli dostało najlepszą z trzech częstotliwości, a Antyradio najgorszą (silne zakłócenia od Radia Kraków z Tarnowa). Dziwne, że Eurozet nie postarał się o przeniesienie koncesji między częstotliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję temat, bo się ciekawe rzeczy w tej stacji dzieją.

 

Od marca tego roku było poranne pasmo "Dobry, zły i brzydki", które prowadzili Mikołaj "Jaok" Janusz (przeszedł z Rock Radia) oraz Michał Migała. Jaok dostał wypowiedzenie w zeszły piątek. Jak sam mówił, w trakcie audycji dyrektor programowy, Mariusz Smolarek, miał prosić go o pisanie na kartce kwestii, które powinny w danej chwili paść na antenie. Miał je potem sam dyrektor odczytywać. Jaok uważa że to był absurd, zwłaszcza że program był przygotowywany praktycznie na żywo. Były też skargi o to, że program był pozbawiony humoru. Do Smolarka nie dochodziło to, że niektóre riposty i pointy były spontaniczne i wymyślane "na żywo".  Mikołaj Janusz odwołuje się od tej decyzji do sądu pracy.

 

Dzisiaj Michał Migała prowadził program po raz ostatni. Ogłosił, że zwalnia się z Antyradia, bo nie może udawać, że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Od 20:00 do 22:00 w poniedziałki Jerzy Owsiak poprowadzi audycje pt. ''Zaraz będzie ciemno'' w Antyradiu. Audycja wystartuje 4 lipca:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zaraz-bedzie-ciemno-jerzego-owsiaka-w-antyradiu-w-poniedzialki

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dzisiaj Antyradio popisało się żenującym wyczynem na swoim FB. Więcej tutaj: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/antyradio-parowki-na-10-kwietnia-wpis-o-katastrofie-smolenskiej


Bardzo szybko pojawiły się przeprosiny: https://www.facebook.com/antyradio/posts/10154897176065743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Póki co chyba najlepszą audycją Antyradia jest "Zaraz będzie ciemno" Jurka Owsiaka. ciekawe programy jak na przykład "Niedziela po zbóju" ma też Paweł Chowaniec który obok pracy Antyradiu jest też (bądź był) prowadzącym "Kroniki" w TVP3 Kraków.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy waszym zdaniem Antyradio powinno zmienić hasło reklamowe na "największy syf w Europie"? Bo jak jadę z tatem to nie idzie wytrzymać. Ciągle ta sama rockowa muzyka, za dużo gadania, zwłaszcza Pani Korwin-Piotrowska (jak ja jej nienawidzę), do tego duża ilość reklam, większą niż RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Stream antyradia do niczego . Próbuje puścić i nic,tak samo Katowicka wersja a chilizet i meloradio działa.

W dniu 14.08.2021 o 21:23, BiL napisał:

Czy waszym zdaniem Antyradio powinno zmienić hasło reklamowe na "największy syf w Europie"? Bo jak jadę z tatem to nie idzie wytrzymać. Ciągle ta sama rockowa muzyka, za dużo gadania, zwłaszcza Pani Korwin-Piotrowska (jak ja jej nienawidzę), do tego duża ilość reklam, większą niż RMF FM.

Co nazywasz dużo? Pokolenie 140 znaków nie wytrzymuje.Bez ludzia to masz w internecie,a tak się klimat buduje. Trójka też na ludziach stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RadioFan2021 napisał:

Co nazywasz dużo? Pokolenie 140 znaków nie wytrzymuje.Bez ludzia to masz w internecie,a tak się klimat buduje. Trójka też na ludziach stała.

Długość audycji. Audycja w tej stacji jest dłuższa niż np. w RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RadioFan2021 napisał:

Sprawdzałem- pasma z prezenterami nie dłuższe niż 3 godziny. Lepsza polowa dnia 5 godzin. Za to w Niedzielę człowiek siedzi aż do 2:00- Ile komercyjnych stacji ma coś takiego w polsce?

Kpisz czy o drogę pytasz? Przez kilka godzin grają rockową muzykę, a audycje są znacznie dłuższe. Wejścia i reklamy średnio 10 minut. Ale w niedzielę do 2:00? Naprawdę? W RMF FM ramówka kończy się o północy, a nawet wcześniej. KRRiT powinna zakazać prezenterów w nocy, bo w nocy się śpi a nie słucha radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę zamordysta się znalazł,chce radiom dyktować kiedy mają puszczać prezentera. A we włoszech są nawet o 3:00. Ileś ludzi słucha nocą.... Jako audycję liczyłem cały blok reklamowo-muzyczno-zapowiedziowy. Przecież Audycja to chyba wszystko co puszczają w wskazanych godzinach,nie tylko wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RadioFan2021 napisał:

O widzę zamordysta się znalazł,chce radiom dyktować kiedy mają puszczać prezentera. A we włoszech są nawet o 3:00. Ileś ludzi słucha nocą.... Jako audycję liczyłem cały blok reklamowo-muzyczno-zapowiedziowy. Przecież Audycja to chyba wszystko co puszczają w wskazanych godzinach,nie tylko wejścia.

Serio? Przecież w nocy mało kto słucha radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendarne audycje tak jak np "Noc muzycznych pejzaży" czy "Trzecia  Strona Księzyca" ciesząca się pewną popularnością są emitowane w nocy. Ludzie lubią,nie lubisz,nie słuchaj ale innym nie zabieraj

I co z tego że mało kto? Celem powinno być to żeby w radiu było coś dla każdego a nie tylko to co się najchętniej słucha. Na podobnej zasadzie może zamknijmy PR II ,nieważne ze słuchają,ale przecież mało.... Niektórzy to mają pomysły,oceniać rację czegoś po popularności a nie po odmienności od innych .Gusty mniejszości też trzeba uszanować i zaspokoić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie słuchaj,ja ci nie nakazuje. A czego ty zresztą oczekiwałeś,że będziemy się z tobą zawsze zgadzać nawet przy takich chorych pomysłach jak dyktowanie stacjom radiowych kiedy mogą mieć prezentera. Mierzy cię pop ,ale pomysły jak słuchacz Eski czy Voxu -wszystko nie na jego modłę ma zniknąć . Eter ma mieć  coś dla każdego a nie tylko dla ciebie! I tak jest za mało formatów reprezentowanych . Bez ludzi nie ma radia. Po za tym manipulujesz terminem audycja.Ja i tak nie słucham tego antyradia,ale weż się nie kompromituj od RMFu tylko gorsze zapewne Maxx,Eska,lub Vox-choć w Maxxie honor trochę ratują informacje lokalne ,ale i tak po 25 minutach miałem dosyć tego,czekałem tylko na materiał o odznaczeniu za ratowanie ludzi przez straż miejską Warszawy,ale moja cierpliwość się skonczyła. Miało byc w jakimś Fleszu pomiędzy 9 a 17 ale nie wiem czy coś z tego wyszło. Ja i tak ostatnio mało słucham radia ukf a to przez christmasy. Cały klimat świąt znika przez takie rzeczy.

Edytowane przez RadioFan2021
achhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...