Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak, oba kanały są dostępne w EPG nc+. RTL 102.5 TV HD jest na poz. 495, a Radio Freccia TV HD jest na poz. 497. Jednak to dotyczy dekoderów po CYFRZE+, wifibox+ oraz wifi Premiumbox+. Nie wiem jakie są pozycje dla tych kanałów w dekoderach ADB po n oraz mediaBOX+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiej Cyfrze?Tych dekoderów nigdy nie było w żadnej cyfrze pojawiły się dopiero w NC+.

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Tamte dwa modele wymieniłem po przecinku, za po CYFRZE+, a nie po dwukropku, jakby miały ich dotyczyć. Po CYFRZE+, czyli te ultraBOX+'y (Philipsy, Pace'y), a po tym wymieniłem nc+'owskie modele.

 

Nie ma to jak zaczepka na siłę, byle się przyczepić o coś. Bo akurat dobrze napisałem tutaj ;)

 

Jest jeszcze w pobliżu Radio Italia TV HD o ile pamiętam.Natomiast RTL 102.5 nadawany jest w SD mimo że w ID kanału widnieje dopisek HD.

 

A ten dopisek "HD" nadawany na RTL 102.5 TV jest także w wersji SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oba kanały są dostępne w EPG nc+. RTL 102.5 TV HD jest na poz. 495, a Radio Freccia TV HD jest na poz. 497. Jednak to dotyczy dekoderów po CYFRZE+, wifibox+ oraz wifi Premiumbox+. Nie wiem jakie są pozycje dla tych kanałów w dekoderach ADB po n oraz mediaBOX+.

 

W dekoderach po byłem n-ce: RTL 102.5 HD - poz. 364, Radio Freccia HD - poz. 365.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

@Emil.1603 u mnie na Turbo świeci :P

Tak na marginesie, co to za kanał?Pierwszy raz o nim słyszę ;)

 

DSC_0046.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten kanał na Medaboxie, ale nie wiem co to :P Muza jakaś leci nawet spoko teraz.

 

https://www.tbnpolska.tv/o-tbn

 

Jak dla mnie nie głupia sprawa :) Będę się temu przyglądał, może w końcu jakiś kanał na poziomie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Jest wątek, można poczytać co to jest: http://forum.satkurier.pl/topic/11534-fta-tbn-polska/?view=getnewpost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widocznie w dekoderach z listą po CYFRZE+ jeszcze się nie pojawił.

 

Mogliby w końcu zrobić z tym porządek i ujednolicić listę kanałów, tak aby na każdym modelu była identyczna.

 

Tak na marginesie, co to za kanał?Pierwszy raz o nim słyszę ;)

 

Trinity Broadcasting Network to międzynarodowa sieć kanałów o tematyce chrześcijańskiej pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Operują kilkunastoma lokalnymi stacjami telewizyjnymi u siebie i kilkoma kanałami tematycznymi oraz lokalne wersje głównej marki TBN. TBN Polska jest ich najmłodszym dzieckiem.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte złośliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nc+ drugi raz z rzędu opublikowało układ kanałów z wyprzedzeniem o kolejną zmianę, czyli zamiast ze stan dnia na dzisiaj dali już na 1 czerwca, w którym poza Polsat Music HD i SportKlub HD nie ma żadnych zmian i nowości: http://ncplus.pl/~/media/ncplus/EPG/uklad_kanalow_01_06_2017_epg_1.pdf.

 

Ciekawe kiedy w końcu usuną Polsat News z poz. 223, skoro wersja SD od kilku miesięcy już nie istnieje na satelicie, jak i też zamiast Telesur dodadzą TBN Polska dla reszty dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wkrótce albo jakieś większe zamiany na liście, albo po prostu robienie dalszego bałaganu: od 30 czerwca TVP3 również na pozycji 41. Obecnie jest tam Ale Kino+...

 

Choć skoro utrzymają kopię na pozycji 217, to na gruntowną przebudowę listy pewnie nie ma co liczyć.

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce albo jakieś większe zamiany na liście, albo po prostu robienie dalszego bałaganu: od 30 czerwca TVP3 również na pozycji 41. Obecnie jest tam Ale Kino+...

 

Choć skoro utrzymają kopię na pozycji 217, to na gruntowną przebudowę listy pewnie nie ma co liczyć.

Skąd to info?? To wygląda na pomyłkę lub żart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...