Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat 2016 rok to początek wielkich zmian na transponderach, zmiany kompresji sygnału, uporządkowanie kanałów HD, wyłączanie dubli w SD, to wszystko po to, żeby zrobić sobie miejsce na kolejne kanały i na technologię 4K w najbliższej przyszłości. Od września, nawet nie zliczę ile razy już musiałem zmieniać swoą listę ulubionych w NC+, a w CP może raz? Żeby nie było, jestem zwolennikiem i entuzjastą NC+ i całej grupy Canal+. Robią świetne kanały i z determinacją podchodzą do rozwoju swoich platfirm cyfrowych. Usługi NC+ nie są jednak tanie, a jak już się dużo płaci to można pomarudzić, a własna lista kanałów to rzecz drobna, którą nc+ z uporem maniaka blokuje, nie dając abonentom pełnej możliwości edycji, a ten gest ich "dobrej woli" na pewno wielu abonentom by się spodobał i zmienił postrzeganie wizerunku firmy jako otwartej na klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomarzyć sobie chyba tylko możemy. Dla mnie ideałem był układ z początku działania enki. Później kanałów zaczęło przybywać i zrobił się niezły bałagan.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany planowane na 1.01.2017:

 

23 - HGTV zamiast TVN Meteo Active SD (od 7.01.2017)
29 - Food Network zamiast TVN24 SD (od 1.01.2017)
132 - Food Network zamiast TVN Style HD (od 1.01.2017)
133 - BBC Lifestyle HD zamiast BBC Lifestyle SD (od 19.12.2016)
147 - TVN Style HD (od 1.01.2017)
181 - koniec CBS Drama (31.12.2016)
221 - koniec Orange Sport (31.12.2016)
180 - koniec TNT SD (31.12.2016)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program  food network na kanale 29 jest w SD, a nie w HD jak podaje Sat Kurier https://satkurier.pl/news/155041/polsat-food-network-juz-jako-food-network.html

Zaciekawiło mnie to, bo ani na oficjalnej liście kanałów w pdf nie ma informacji o formacie hd http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

, ani na dekoderach w wyświetlanej nazwie nie ma takiej informacji. Postanowiłem to sprawdzić u źródła, czyli w nc+. Otrzymałem informację, że kanał jest w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Food Network zarówno w CP jak i nc+ jest dostępny TYLKO w HD. Na satelicie Hot Bird 13'E nawet NIE JEST nadawana wersja SD tegoż kanału. Przy stacjach takich jak History, Animal Planet czy BBC Earth też przy logo nie ma dopisku HD, a w/w kanały na platformach sat nadają w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o liste którą trzeba  pobrać na komputer i otworzyć  za pomocą programu do  pdf. Tam są informacje o kanałach hd również o tych w/w przez was czyli np. history, animal planet czy inne (brak na tej liście odnośnika hd przy food network) W każdym bądź razie temat nieaktualny. Pracownik nc+ zamiast powiedzieć że kanał food network jest w hd oznajmił mi że jest innczej i że kanał ten nadawany jest w sd. Stąd to całe zamieszanie :smile:

Edytowane przez verbatim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze lepsze kwiatki są na liście. :lol2: Kanały z opcji np Relaxx są na liście głównej a są tylko dla abonentów starej Cyfry+.Więc w jakim celu są na Wifi Premiumboxie skoro ten odbiornik nigdy nie był oferowany w Cyfrze+.Gdy spytałem o to konsultanta to stwierdził że jak mi nie pasuje to żeby sobie ustawić listę ulubionych. :brawo: Podobna chyba sytuacja  z opcją France.Po co od początku na liście skoro nie ma możliwości wykupienia? Wchodząc na dany kanał informacja by się kontaktować z ich infolinią.W jakim celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w końcu usunąć też CBS Drama, Orange Sport i Polsatu News. Kanałów tych już nie ma od jakiegoś czasu w końcu.

Na liście są też takie smaczki, jak kanały France TV i RelaXXX. Kanały z Astry od razu na liście. Nawet niepotrzebne testy tech i tech2 bodajże, które pamiętam od małego.

 

Dziwne. Tyle lat nc+ działa, a takich prostych rzeczy nie mogą uporządkować.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. W związku z usunięciem kolejnych postów niezwiązanych z tematem, wyedytowano niniejszy post i poprawnio jego treść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...