Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to słabiutki kanał. Słaby obraz, słaby dzwięk w kółko te same utwory do tego kodowany w wysokim pakiecie. Nic dziwnego że NC+ wywaliła go na koniec listy :(.

Ty chyba go nigdy dłużej niż dwie godziny nie ogladałeś, baza teledysków jakie oni wyemitują w ciągu dnia to 5x tyle co ma Eska, w dodatku tam jest inny rodzaj przewarzajacej muzyki, czyli jak sama nazwa mówi muzyka Urban, a pop/edm to i tak jest lepszy, bo puszczają kawałki, które w Eskach czy 4funach będą grali dopiero za kilka msc. Jakość mogła być lepsza, ale co poradzisz... Na 13E HD aktualnie nie ma, choć testy były, nic dziwnego, że jest w wyższych pakietach, jak miażdży pozostałe, nawet najbardziej premium w całej nc+, czyli MTV LIVE HD.

Niestety jest na końcu listy, bo to kanał zagraniczny bez polskiego języka, więc go tam na koniec wcisnęli, :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie NC+ jest tylko wykaz kanałów FTA dla dekoderów Box+, TurboBox+ czy MediaBox+ a nie ma np. dla Wifibox+ czy 4K Ultrabox+. Ktoś może mi podrzucić taką listę? Nie mogę na nowej liście znaleźć kilku kanałów, nie wiem czy po prostu jestem mało spostrzegawczy czy faktycznie listy się nie pokrywają i nie ma niektórych kanałów? W ogóle to poza obecnością kanałów France, które nie mają kodowania w Conax i nie mogły się znaleźć np. na liście w Turbo, to jaki jest sens, by nadal obowiązywały dwie listy zamiast jednej, ujednoliconej dla wszystkich dekoderów nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś jakiś swój układ kanałów i podzieliłby się ze mną? Od dłuższego czasu szukam jakiejś lepszej alternatywy, jednak ja nie mam do tego głowy. Jeśli ktoś ma to może wysłać na PW. Będę bardo wdzięczny. :)

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 lat temu jakoś przyzwyczaiłem się do czytelnego wtedy układu kanałów Vectry, więc potem na własnym module miałem kanały podzielone:

1-100 ogólne, 100+ filmowe, 200+ lifestyle 300+ dokumentalne/popularnonaukowe, 400+ muzyczne, 500+ sport, 600+ informacyjne, 700+ dzieciece, 800+ zagraniczne warte uwagi, 900+ radia.

 

W Orange jest to podobnie ułożone i nie ma problemu z dodawaniem nowych kanałów i wiadomo co gdzie jest.

Sam zrobiłbym trochę inną kolejność, ale i tak to co jest teraz w NC+ czyli BBC Brit np. w kanałach sportowych, Mango i TVS z dokumentalnymi, Filmboxy z Polsatami Viasat i WP wywalone w okolice 200tki, kanały dla dorosłych z Trace TV i Canal+ pomiędzy Food Network i TVP3 to jest dopiero pomyłka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czy inaczej musisz trzy cyfry klepnąć, więc nie rozumiem problemu.

Natomiast upchanie w pierwszą 50tkę TVN Style, Turbo, Canal+ Sport, Food Network, Domo, Planete itd to jest akcja jak z analogowej kablówki i trochę już passe ;).

Jeśli chcę np. poprzełączać po kanałach filmowych i serialowych to zależy mi na tym, żeby mieć je obok siebie, a nie w 4 różnych miejscach listy, jak to jest obecnie w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kanałów (Eleveny, Eurosporty, muzyczne) jest akurat na liście NC+ poza pierwszą setką.

 

Z kolei czas wpisania 050 albo 50 i naciśnięcia ok jest taki sam jak czas wpisania 500 no ale są gusta i guściki... Ty jak widać lubisz miszmasz, ja nie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, naciskam jak mi się śpieszy. ;) Generalnie wybieram dwie cyfry i dekoder przełącza kanał.

Czemu zaraz lubię? Nie przeszkadza mi obecny stan. Korzystam z listy ulubionej oraz wyboru kanałów bezpośrednio z EPG. "Porządek", jaki proponujesz, wyglądałby ładnie na papierze, a wcale nie byłby bardziej funkcjonalny. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyzwyczaiłem do listy operatora. Gdy miałem Polsat też używałem ich listy. Lista NC+ jest bardziej przejrzysta moim zdaniem i w moim przypadku jest łatwiejsza bo moi rodzice, teście mają również NC+ i obojętnie u których w gościach jestem to każdy ma ten sam układ kanałów ;) Z kolei w kuchni gdzie mam moduł włożony w telewizor i musiałem sam ustawiać listę kanałów to dla mnie była najgorsza rzecz. Dobrze że robiłem to tylko dwa razy w ciągu roku i że mam tam mniejszy pakiet, gdyby mi przyszło ustawiać tak listę w pokojach gdzie mam superpremium to aż mi się myśleć nie chce o tym.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dekodery nc+ mają opóźnienie przy wpisywania na dobrym poziomie i nawet w ciemności zdąży się wpisać 3cyfrową liczbę. Na dekdoderach Orange TV pamiętam, że opóźnienie przy wpisywaniu było tak małe, że nie zdążyłem czasem znaleźć  ostatniej cyfry na pilocie, a kanał już wbija. To było denerwujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Ja 10 lat temu jakoś przyzwyczaiłem się do czytelnego wtedy układu kanałów Vectry, więc potem na własnym module miałem kanały podzielone:

1-100 ogólne, 100+ filmowe, 200+ lifestyle 300+ dokumentalne/popularnonaukowe, 400+ muzyczne, 500+ sport, 600+ informacyjne, 700+ dzieciece, 800+ zagraniczne warte uwagi, 900+ radia.

 

W Orange jest to podobnie ułożone i nie ma problemu z dodawaniem nowych kanałów i wiadomo co gdzie jest.

Sam zrobiłbym trochę inną kolejność, ale i tak to co jest teraz w NC+ czyli BBC Brit np. w kanałach sportowych, Mango i TVS z dokumentalnymi, Filmboxy z Polsatami Viasat i WP wywalone w okolice 200tki, kanały dla dorosłych z Trace TV i Canal+ pomiędzy Food Network i TVP3 to jest dopiero pomyłka ;).

Bierzesz pod uwagę że w takich dekodera są też kanały z Astry? Wpisywanie 4 cyfr to by było dopiero wyzwanie co dla niektórych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry. Mam nadzieję, że to właściwy wątek do zadania pytania: na którym kanale można znaleźć niemiecki  program ARTE HD?

Z tego, co wiem to jest on na Astrze. Mam zeza na Astrę, ale programu (podobnie, jak innych niemieckich) nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...