Skocz do zawartości

[C+ CP n O] TCM i Cartoon Network


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że wraz z rozdzieleniem CN/TCM powstanie Cartoon Network Polska i TCM Polska (a taka tendencja ostatnio widoczna jest polskich mediach). Jednak wedle informacji Satkuriera, będzie to nadal CN Central &Eastern Europe - wersja przeznaczona dla Polski, Węgier i Rumunii... No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie tworzy się kolejne kanały które tak naprawdę nic dobrego nie wnoszą. Moim zdaniem nie jest nam potrzebny całodobowy TCM a wystarczy to co jest. Co na nim oglądać? Kolejny pretekst nadawców aby podwyższyć później abonament za swoje kanały.

Po raz kolejny potwierdza się stare porzekadło: Płać i płacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak by było TCM POLSKA, to możę by emitowali tam kalsykę polskiego kina. :wink:

 

Po co komu TCM Polska jak i tak pokazują już programy o polskiej kinematografii (niby). Wczoraj widziałem zapowiedź programu o Kasi Figurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że na TCM Polska leciałyby polskie klasyki. Miałem na myśli kanał przeznaczony tylko dla Polski, na którym w efekcie byłaby polska grafika, polskie napisy (np na filmach Kubricka) etc. Generalnie, według mnie, kanały przeznaczone na jeden rynek wydają się lepiej przygotowane niż te w postaci "hurtowej" na kilka krajów ;) [są oczywiście wyjątki] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było do mnie @ircios to spoko, ja wiem, że trzeba przeszukać transponder. Ja mam przeszukany transponder i mam na liście kanał TCM jako osobny (turner classic na Fergusonie, na Mediasacie TCM). W końcu pisałem wyżej, że nie trafiłem na żaden test, tylko patrzę w kolorowe paski na kanale TCM to znaczy, że muszę mieć przeszukany tp. i mam już TCM na liście, prawda.. :wink::wink::D

No a co do tego, to oczywiście, że trzeba przeprogramować dekoder aby znaleźć odrębny TCM, na którym jak na razie testy od czasu do czasu ale od 1 marca odrębny kanał.. :)

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Logo sie raczej nie zmieni. Ma sie tylko zmienic czas nadawania obu kanalow i to, ze nie beda juz nadawane na jednym kanale a na dwoch osobnych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...