Skocz do zawartości

Polsat planuje nowe kanały telewizyjne?


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Barti napisał:

Heh, kuriozalne byłoby, gdyby się tak okazało, że te trzy nowe kanały Polsatu będą tylko w Telewizji Mobilnej (Mux-4), natomiast przekaz satelitarny to jedynie ich dosył do Mux-4, a na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu tych kanałów w ogóle nie będzie... :roll:

To nie byłoby kuriozalne działanie a zemsta za ATM Rozrywkę - nie wejdziemy drzwiami to wejdziemy oknem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawop napisał:

A co ma ATM Rozrywka do kanałów Polsatu?

Chociażby to że po wyrzuceniu powiązanego z Polsatem kanału ATM Rozrywka z MUX-1 przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji słoneczny nadawca śmiało mógłby uruchamiać nowe i zarazem bezpłatne kanały na MUX-4 w kwestii którego KRRiT nie ma wpływu.

Swoja drogą co planowanych i rzekomo nadających stacji (czyli Polsatu X, Polsatu Reality i Polsatu Film 2) jak i na przykład Polsatu 1 (który to nie wiadomo po co jest na liście kanałów Cyfrowego Polsatu) to myślę że ciekawym pomysłem byłoby gdyby nasze forum dołączyłoby do grona ich testerów. Wystarczyłoby tylko potrzebne dane przesłać e prywatnej wiadomości Specjalisty. Szczerze mówiąc ja chętnie bym wszystkie te cztery kanały potestował gdyż obecnie te rzekome testowanie przez wybraną grupę abonentów wygląda mi na jedną wielką ściemę którą to CP podał by portal Wirtualnemedia odczepił się od tematu trzech wspomnianych wcześniej kanałów.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że odpowiedzią na twoje pytanie może być to że ATM Rozrywka co prawda faktycznie nie należała do Polsatu (tutaj @enski ma rację) ale za to była od niego zależna od strony programowej (słoneczny nadawca tworzył ramówkę stacji) czy reklamowej. Wcześniej podobny przypadek był z TV4 którego to nadawca (którym to były Polskie Media) też korzystał z usług Polsatu za nim został przez niego kupiony. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekskluzywny kontent SD made by Polsat. Widać, że Polsat to stan umysłu. Potrafił już sztucznie utrzymywać kanał konkurencji przy życiu, aby Abonenci nie wypowiadali umów, sabotować konkurencję ("własny" kanał Love) a więc dlaczego nie miałby powtórek trzymać pod kluczem dla wybranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, krzychu00012 napisał:

Powtórki, powtórek programów dostępne są na pozostałych powtórkowych stacjach

Polsat powinien mieć zakaz tworzenia nowych kanałów. Rozmnaża tych powtórkowych kanałów na potęgę. Niedługo w Cyfrowym Polsacie będzie tak, że kanały powtórkowe Polsatu zajmą nawet 1/5 oficjalnej listy kanałów na tej platformie.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...