Jump to content
Maker3

Dekoder WHD 80 do odbioru DTH (i IPTV?)

Recommended Posts

Witam.

Czy po jakiejkolwiek aktualizacji listy kanałów ze strony Orange w WHD80 Wam także resetuje się lista kanałów ulubionych ♥ (np. ostatnio zmiana parametrów TBN Polska i po chyba 2 dniach przejście na HD kanału HGTV)?

Normalnie szlag mnie już trafia, jak ustawię sobie listę ♥ i po 2, 3, czy kilku dniach wszystko znika. :/

Moim zdaniem jeśli już, to powinien zniknąć z listy ♥ co najwyżej tylko kanał ze zmienianymi parametrami, a nie cała lista.

Zgłaszałem ten problem niedawno w BOK, ale konsultantka zaproponowała mi wymianę dekodera, co uczyniłem, tyle że to nic nic dało, bo problem tkwi w sofcie.

Odpowiem Ci dość ironicznie, ale prawdziwie: każdy dekoder Sagemcom, jakiegokolwiek byłby brandu (Orange, czy nc+, czy innych), zawsze jest badziewiem i trzeba się z tym pogodzić. Dlatego za nie nie ma opłat miesięcznych albo są groszowe. 

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Czy jedynym sposobem, żeby nabyć dysk do tego dekodera to polowanie na portalach aukcyjnych? Na stronie Orange pokazują, że produkt chwilowo niedostępny, na portalach aukcyjnych też nic nie ma. Znalazłem jedną aukcje to mi gość godzinę od wrzucenia jej do internetu i niestety się spóźniłem :(

Tak, da się i znalazłem tę aukcję. Nieaktualna.

Gdyby chociaż pasował dysk z innych dekoderów Orange to by nie było problemu, ale w takim przypadku to spory minus.

Witam korzystam z OrangeTV,ale nigdy nie usilowalem zaplanowac nagrania.Mam pytanie czy mozna uzyc pendriva czy musi byc dysk twardy jesli tak to jaki i czy nagrywanie odbywa sie bezproblemowo,a moze jakies inne uwagi dotyczace tego tematu.Za podpowiedzi dziekuje i pozdrawiam Andrzej.

Witaj! Aktualnie, jedynym wspieranym dyskiem jest certyfikowany dysk Sagemcom do dekodera WHD80 o pojemności 320 GB.

Nagrywanie odbywa się bezproblemowo.

Niestety w tym momencie Orange nie ma w ogóle na stanie dysków  do tego dekodera. Sugeruję poczekanie, gdyż za jakiś czas ma być dostępny już nowy dekoder wspierający technologię IPTV.