Skocz do zawartości
Maker3

Dekoder WHD 80 do odbioru DTH (i IPTV?)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może sprawdzić, czy dysk PVR USB innych dekoderów Sagemcom, np. z nc+, będzie działał z WHD80?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy po jakiejkolwiek aktualizacji listy kanałów ze strony Orange w WHD80 Wam także resetuje się lista kanałów ulubionych ♥ (np. ostatnio zmiana parametrów TBN Polska i po chyba 2 dniach przejście na HD kanału HGTV)?

Normalnie szlag mnie już trafia, jak ustawię sobie listę ♥ i po 2, 3, czy kilku dniach wszystko znika. :/

Moim zdaniem jeśli już, to powinien zniknąć z listy ♥ co najwyżej tylko kanał ze zmienianymi parametrami, a nie cała lista.

Zgłaszałem ten problem niedawno w BOK, ale konsultantka zaproponowała mi wymianę dekodera, co uczyniłem, tyle że to nic nic dało, bo problem tkwi w sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odpowiem Ci dość ironicznie, ale prawdziwie: każdy dekoder Sagemcom, jakiegokolwiek byłby brandu (Orange, czy nc+, czy innych), zawsze jest badziewiem i trzeba się z tym pogodzić. Dlatego za nie nie ma opłat miesięcznych albo są groszowe. 

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak było na UHD88 pod SAT, natomiast na WHD80 pod IPTV wszystko trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi